Permise, PG-uri

Moderator: administrator

otto1970
Posts: 2
Joined: 03 Apr 2010, 10:38

Re: Permise, PG-uri

Post by otto1970 »

As dori o informare la situatia permiselor +3 P.G.(fara Teleorman), depuse in 31 03 2010 la magazin Baracuda, pentru urmatorii:OROS OTTO CRISTIAN ,IONITA FLORIN , POPOVICI STEFAN COSTIN , BARTIS ADALBERT STEFAN si BUZDUGAN CONSTANTIN.
Multumesc,
mihapg
Posts: 2
Joined: 14 Apr 2010, 12:40

Re: Permise, PG-uri

Post by mihapg »

Buna ziua. Imi puteti spune va rog care este situatia permis ANPA + 4 PG pe numele Pigulea Sorin? Multumesc.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

otto1970 wrote:As dori o informare la situatia permiselor +3 P.G.(fara Teleorman), depuse in 31 03 2010 la magazin Baracuda, pentru urmatorii:OROS OTTO CRISTIAN ,IONITA FLORIN , POPOVICI STEFAN COSTIN , BARTIS ADALBERT STEFAN si BUZDUGAN CONSTANTIN.
Multumesc,
Toate permisele de mai sus sunt OK ! Va astept la sediu, cu un telefon prealabil cu cca o ora inainte de sosire, pentru a le selecta si pregati pt. eliberare.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

mihapg wrote:Buna ziua. Imi puteti spune va rog care este situatia permis ANPA + 4 PG pe numele Pigulea Sorin? Multumesc.
Dupa evidenta centralizata, aveti carnet, aveti ANPA, aveti deja o viza PG (Tulcea); neavand situatia cu ce ati cerut ca sa pot compara cu ceea ce ati cerut(nu pot deschide - sper temporar- folder-ul cu cei care au achitat prin banca), pot sa va raspund la modul general. Pana la deschiderea pescuitului, pe 19.05.2010, vom rezolva toate cererile depuse inainte de 5 mai 2010, indiferent de numarul de PG-uri solicitate.
Le vom rezolva si pe cele cu mai putine PG-uri depuse pana pe 10 mai.


Pentru restul, vorbim !
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

Stimati pescari,

Lista azi, 17,05,2010 - detinatori de permise ANPA + 4 PG-uri, inca neridicate.

Andrei Catalin
Anton Dumitru
Apostol Adrian
Apostol Cornel
Arghir Sorin
Atofanei Victor
Badarau Bogdan
Badita Nicolae
Bartis Adalbert Stefan
Blidareanu Florin
Bulancea Moise
Buliga Teodor Ilie
Busurca Adrian
Busurca Nicolae
Buzdugan Constantin
Calugaru Daniel
Cernat Alexandru
Chirica Florin Vasile
Chitiga George Mugurel
Chitu Vasile
Ciobanu Marian
Ciupiti Eugeniu
Ciurumelea –Mihail Bogdan Petre
Codin Marian
Constantin Ionel
Constantin Ionel
Constantinescu Adrian Liviu
Constantinescu Liviu
Costache Ioan
Danila Valentin Bogdan
Dinca Eugen
Dinu Cristian Stefan
Dinu Jean Mihai
Dogaru Dumitru
Draghici Ioan
Dragomir Marian
Dragomir Virgil Alexandru
Dudau Liviu Iulian
Dumitru Constantin
Dumitru Cristian Paul
Dumitru Gabriel
Erdei Lorant Attila
Feraru Dumitru
Filip Dumitru
Gavrilescu Stefan
Gradinaru Stefan Ioan
Gherman Adrian
Grigore Gheorghe
Hogea Danut
Hont George Cristian
Igna Constantin
Igna Ilie Gabriel
Ilie Sorin
Ilius Constantin
Ionescu Cristian
Ionescu Marian
Ionescu Nastase
Ionita Florin
Ispas Bogdan
Ivan Gheorghe
Lemnaru Roberto Claudiu
Mamanea Alexandru Daniel
Manea Emil
Manea Marian
Marin Constantin
Matache Romica
Micu Alexandru Marian
Mihalache Gheorghe
Mitu Ion
Moise Cristian
Moldovan Andrei
Nuta Emil
Obrisca Gabriel Teodor
Oprea Aurelian
Oprisenescu Marian
Oros Otto Cristian
Orza Adrian
Pana Dumitru
Panta Puiu
Parvu Leontin
Paun Valentin
Penciu Teodor
Petre Cristian
Petre Florin Leontin
Pirvulescu Constantin
Popescu Liviu Lorin
Popovici Stefan Costin
Popsor Mihaela Livia
Praisler Anton
Pristavu Gizela
Pristavu Mihail
Rachiteanu Adrian
Radauceanu Viorel
Radu Marian
Radoi Mihai-Alexandru
Rinu Cristian
Robu Alexandru
Sandescu Florin
Savu Alexandru
Schumacher Liviu
Silter Constantin
Smada Alexandru
Stanciu Viorel
Soare Nicusor
Stanca Georges Cesar
Stanciuc Constantin
Stefan Daniel
Stefan Mariana –Georgiana
Stoica Florian Catalin
Straulescu Mihai
Szucs Csaba
Tafo Virgil Alexandru
Tanase Mihail
Tanasa Petru
Tudor Mircea
Tudor Nicolae
Ursu Daniel
Vasile Constantin
Visan Gabriel Remus

Permisele sunt disponibile luni si marti, intre 17,30-20,00, la Sediu (str.Viesparilor 43, sector 2) si miercuri, de la ora 19,00 la terasa "la Copaci" (langa patinoarul Flamaropol, fost 23 August), unde va fi CAFENEA.
Apoi, de joi 20 mai ac, din nou la sediu.

Luni si marti vom primi o noua transa de PG-uri de la Giurgiu, Calarasi, Teleorman si Tulcea.
Vor apare noi, liste, urmariti forumul !
Tineti aproape ! ;)
User avatar
arlan
Posts: 462
Joined: 23 Apr 2010, 11:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Permise, PG-uri

Post by arlan »

nea Cezare, te rog capaciteaza-te si cata si Permis, ANPA si "alea, alea" PG ale mele, ca m-am cautat in liste din juma'n juma de ora si de la servici, si d'acasa si in ..... somn. Mi-am pus pohta'n cui de bere, c-am jurat c-o satisfac la copaci, dar vaz ca tzi la sanatatea mea si ma protejezi, la moral nu te gandesti. Am depus toate alea, cererile le-ai primit ca le -am lasat in cutia postala la sediu , in Viesparie, odata cu Mamanea D, si pe el l-am localizat in lista, e posesor ....dar eu? ... am zis ca's la V, dar ai ajuns si la Y cu cratime si eu tot absent figurez. ASA CA TE ROG FRUMOS, DA UN RASPUNS POZITIV .... ca mi o sete, de vaz numa in alb si negru, ca insectele!! :geek:
...in rest " la buna vedere " si " traiasca garda si capitanul "
"Teorie este atunci cand stii totul dar nu merge nimic.
Practica este atunci cand merge totul dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica Nu merge nimic si nu stiu de ce"

Sorin Varlan
0724.211.286 orange/ 0766517110 cosmote/ 0770202976 digi
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

arlan wrote:nea Cezare, te rog capaciteaza-te si cata si Permis, ANPA si "alea, alea" PG ale mele, ca m-am cautat in liste din juma'n juma de ora si de la servici, si d'acasa si in ..... somn. Mi-am pus pohta'n cui de bere, c-am jurat c-o satisfac la copaci, dar vaz ca tzi la sanatatea mea si ma protejezi, la moral nu te gandesti. Am depus toate alea, cererile le-ai primit ca le -am lasat in cutia postala la sediu , in Viesparie, odata cu Mamanea D, si pe el l-am localizat in lista, e posesor ....dar eu? ... am zis ca's la V, dar ai ajuns si la Y cu cratime si eu tot absent figurez. ASA CA TE ROG FRUMOS, DA UN RASPUNS POZITIV .... ca mi o sete, de vaz numa in alb si negru, ca insectele!! :geek:
...in rest " la buna vedere " si " traiasca garda si capitanul "
Da, nene Arlane (pt.conformitate Sorine), nu ti-am zis ca "machidonii" au prioritate, doar am crescut printre ei. ;) :lol: ;) :lol: ;) :lol:
Trecand la chestii serioase, nu-ti face probleme, pana maine seara se rezolva toate permisele depuse pana-n 10 Mai (Traiasca Regele!); i-am cam inundat pe cei de la politia de Frontiera si ne-au dat unele loturi mai "partial", desi noi le-am trimis toate odata. Azi si maine ne vin PG-uri de peste tot, toti ne-au promis ca le rezolva pe toate-toate ! :lol:
User avatar
arlan
Posts: 462
Joined: 23 Apr 2010, 11:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Permise, PG-uri

Post by arlan »

OK, multzam fain, ..........atunci bag un antrenament de azi, " halbere .... smuls si aruncat .... pe gat" .... nu da' alta, dar nu face sa ma prezint asa in " bataie de batjocora ".....nu'sh cum o fi la altzii dar eu chiar am sarbatorit 10 mai, regalist de!, ......nu ca altzii 9 mai :cry:
"Teorie este atunci cand stii totul dar nu merge nimic.
Practica este atunci cand merge totul dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica Nu merge nimic si nu stiu de ce"

Sorin Varlan
0724.211.286 orange/ 0766517110 cosmote/ 0770202976 digi
LaPeste
Posts: 16
Joined: 01 Feb 2010, 18:46

Re: Permise, PG-uri

Post by LaPeste »

buna seara. eu nu m-am gasit pe nicio lista. de ceva timp tot am zis ca iau carnetul si nimic.

am muncit asa de mult incat nici nu am apucat sa vad anu asta vreo balta
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

Lista suplimentara de azi, 17.05.2010

Albisoru Cristian
Andrioaia Ioan
Anghel Ion
Balan Costache
Balaneanu Vasile Cristian
Barbalata Cristinel
Birman Nicolae
Boncu Luigi-George
Bontoi Marian Stefan
Butnaru George Radu
Calin Florin Gabriel
Cateriniuc Adrian
Cateriniuc Gheorghe
Ceapa Valeriu Robert
Ciocarlan Dumitru
Cinca Constantin Liviu
Constantin Laurentiu
Cornaciu Armand
Costache Paul
Costea Florin-Daniel
Costin Petrica
Dabija Mihaita Lucian
Dabu Stefan
Dankov Ivan
Dan Constantin
Dan Gheorghe
Dinu Catalin Alexandru
Dorobantu Alexandru Viorel
Dorobantu Aurel
Dumitriu Constantin
Dumitriu Marian
Dumitru Marian
Fusea Anghel
Ilie Aurel-Mihail
Ilie Marian
Ilinca Mihai
Ivanov Ion
Liga Dorin
Magetz Mihai
Marchitan Andrei
Mihai Gheorghe
Mocanu Costel Sandu
Mocanu Dan Ionel
Molea Ion
Murarasu Mihai valentin
Munteanu Florin
Nistor Petre Daniel
Oprisanescu Stelian
Preda Marian Petre
Raitmaier Georgian
Rosioaga Cristea
Simionov Gabriel
Stinga Nitu
Sumanaru George Adrian
Tudorache Bogdan
Tugui Florentiu
Vovec Daniel
Zoican Alexandru


Si aceste carnete vor fi miercuri la Cafenea, iar in restul timpului la sediu.

Maine seara va apare o noua lista. Tineti aproape !
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Permise, PG-uri

Post by Adar Marian »

Nu vreau sa fiu prea insistent, insa n-am de ales si vin catre d-tra cu rugamintea de a verifica daca PG-ul de Tulcea pe numele Turbureanu v-a sosit ori nu.
mihapg
Posts: 2
Joined: 14 Apr 2010, 12:40

Re: Permise, PG-uri

Post by mihapg »

cezar wrote:
mihapg wrote:Buna ziua. Imi puteti spune va rog care este situatia permis ANPA + 4 PG pe numele Pigulea Sorin? Multumesc.
Dupa evidenta centralizata, aveti carnet, aveti ANPA, aveti deja o viza PG (Tulcea); neavand situatia cu ce ati cerut ca sa pot compara cu ceea ce ati cerut(nu pot deschide - sper temporar- folder-ul cu cei care au achitat prin banca), pot sa va raspund la modul general. Pana la deschiderea pescuitului, pe 19.05.2010, vom rezolva toate cererile depuse inainte de 5 mai 2010, indiferent de numarul de PG-uri solicitate.
Le vom rezolva si pe cele cu mai putine PG-uri depuse pana pe 10 mai.


Pentru restul, vorbim !


Multumesc. Este exact ce am nevoie pentru acest sfarsit de saptamana (niscaiva stiuca prin Delta :) ). Ma voi prezenta la sediu dupa ora 17.30 cu un telefon in prealabil.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

Adar Marian wrote:Nu vreau sa fiu prea insistent, insa n-am de ales si vin catre d-tra cu rugamintea de a verifica daca PG-ul de Tulcea pe numele Turbureanu v-a sosit ori nu.
Verificam si raspundem dupa amiaza, mai ales ca astazi mai vine un lot de la Tulcea ! :D
User avatar
zgubea
Posts: 232
Joined: 10 Mar 2010, 08:46
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Permise, PG-uri

Post by zgubea »

Va salut d-nul Cezar, va rog sa-mi spuneti daca stiti ceva si de permisul meu, pe care l-am cerut de pe 29 martie impreuna cu pg giurgiu+tulcea. Mentionez ca actele le-am depus acasa la d-nul Nedelcu. Am tot asteptat listele dvs.dar....Bradatan Dragos se incapataneaza sa apara :( Va multumesc anticipat.
PS. Nu vreau sa ma prezint vineri la ARA in ilegalitate... ;)
Dragos Bradatan
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

zgubea wrote:Va salut d-nul Cezar, va rog sa-mi spuneti daca stiti ceva si de permisul meu, pe care l-am cerut de pe 29 martie impreuna cu pg giurgiu+tulcea. Mentionez ca actele le-am depus acasa la d-nul Nedelcu. Am tot asteptat listele dvs.dar....Bradatan Dragos se incapataneaza sa apara :( Va multumesc anticipat.
PS. Nu vreau sa ma prezint vineri la ARA in ilegalitate... ;)
Bradatan Dragos, rezolvat !
Actele disponibile la Sediu, maine seara la Cafenea (terasa "la Copaci") sau sau va intelegeti altfel cu dl.Nedelcu.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

Adar Marian wrote:Nu vreau sa fiu prea insistent, insa n-am de ales si vin catre d-tra cu rugamintea de a verifica daca PG-ul de Tulcea pe numele Turbureanu v-a sosit ori nu.
A sosit !
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: Permise, PG-uri

Post by danutz »

Buna ziua,
Tre sa mai ridic si eu 4 PG-uri de Tulcea (permisul si celelalte PG-uri au fost luate) iar din cauza programului nu am cum sa fug de la munci pentru a le ridica.
Rog unul din membrii de vaza al APC si participant la eco-ara daca poate sa le aduca acol. Daca nu voi vedea cum ma descurc!

Popescu Viorel
Balan George
Badescu Adrian
Ursache Daniel

Multumesc!
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

danutz wrote:Buna ziua,
Tre sa mai ridic si eu 4 PG-uri de Tulcea (permisul si celelalte PG-uri au fost luate) iar din cauza programului nu am cum sa fug de la munci pentru a le ridica.
Rog unul din membrii de vaza al APC si participant la eco-ara daca poate sa le aduca acol. Daca nu voi vedea cum ma descurc!

Popescu Viorel
Balan George
Badescu Adrian
Ursache Daniel

Multumesc!
Se face !
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

Aseara au mai venit carnete si PG-uri de la Tulcea si Calarasi, operatiunea de imperechere este in curs de desfasurare, dar este putin probabil sa mai fie timp pentru vreo lista suplimentara.
Vom distribui la Cafeneaua "La Copaci", apoi carnetele se vor intoarce la Sediu si speram sa punem atunci o lista cu cele ramase "in stoc".

PS. Voi ajunge acolo pe la 18,30 +/- 15 minute, in functie de trafic.
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: Permise, PG-uri

Post by danutz »

cezar wrote:
danutz wrote:Buna ziua,
Tre sa mai ridic si eu 4 PG-uri de Tulcea (permisul si celelalte PG-uri au fost luate) iar din cauza programului nu am cum sa fug de la munci pentru a le ridica.
Rog unul din membrii de vaza al APC si participant la eco-ara daca poate sa le aduca acol. Daca nu voi vedea cum ma descurc!

Popescu Viorel
Balan George
Badescu Adrian
Ursache Daniel

Multumesc!
Se face !
Multumesc mult, dau o bere!
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”