Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Moderator: administrator

Locked
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by cezar »

Cei mai buni fotbalisti din "Generatia de Aur" (care sunt si pasionati pescari amatori) au ales Asociatia noastra.
S-au interesat de Programul de activitati si au depus cererile de obtinere a Carnetelor de Membru, permis ANPA si PG de Tulcea.
Este foarte posibil sa vina la una din actiunile noastre la Dunare, precum si la o Cafenea, atunci cand programul le va permite.
Impreuna cu ei, au mai aderat inca 19 persoane din cercul lor apropiat de prieteni.
Mi-am permis ca, in numele dumneavoastra, sa le urez BUN VENIT !
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by rubliov »

O veste care ma bucura foarte mult!Si care cred ca bucura pe toata lumea!Si Victor Tarus este membrul nostru,nu-i asa?
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by cezar »

rubliov wrote:O veste care ma bucura foarte mult!Si care cred ca bucura pe toata lumea!Si Victor Tarus este membrul nostru,nu-i asa?
Victor Tarus are deja "vechime" :D la Pescar Club 21 !
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by ghinozo »

ne bucuram nespus
dar stati asa ca nu sa terminat,am si eu o surpriza pentru dvs::
prietenul meu Nelson Mandela un mare pescar, a decis sa se alature si el asociatie nostre,special ptr a prinde crapi de dunare( a vazut el pe nil) si mai am o supriza: am un amic in Zair, pe nume Mumbasa Muruku-Calan care a trimis pe mail cererile de pg CV ,HR si MS,dar nu a primit nimic oficial din partea asociatiei.,v-a rog face-ti ceva....
User avatar
mikcutu
Posts: 751
Joined: 26 Oct 2009, 09:53

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by mikcutu »

da, bune glumele...dar eu am un prieten care are rude in Bihor si la vara m-a invitat sa petrecem un weekend acolo.
in acest sens va intreb daca ar fi posibil sa obtinem si PG de BH, in afara de cele 4 care deja sunt afisate?

Multumesc.
Za dacs cam from za tracs!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by cezar »

mikcutu wrote:da, bune glumele...dar eu am un prieten care are rude in Bihor si la vara m-a invitat sa petrecem un weekend acolo.
in acest sens va intreb daca ar fi posibil sa obtinem si PG de BH, in afara de cele 4 care deja sunt afisate?

Multumesc.
Deocamdata negociem cu judetele Sibiu si Salaj !
La cererea ta, Ionut, vom incepe tratativele si cu Bihorul ! ;)
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by ioanrv »

cezar wrote:Cei mai buni fotbalisti din "Generatia de Aur" (care sunt si pasionati pescari amatori) au ales Asociatia noastra.
S-au interesat de Programul de activitati si au depus cererile de obtinere a Carnetelor de Membru, permis ANPA si PG de Tulcea.
Este foarte posibil sa vina la una din actiunile noastre la Dunare, precum si la o Cafenea, atunci cand programul le va permite.
Impreuna cu ei, au mai aderat inca 19 persoane din cercul lor apropiat de prieteni.
Mi-am permis ca, in numele dumneavoastra, sa le urez BUN VENIT !
Bun venit !
matei1971
Posts: 83
Joined: 26 Oct 2009, 00:15

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by matei1971 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by rubliov »

MATEI,CEZAR NU A TRECUT IN LISTA PE LIVIU MIHAIU SI PE TIBANU PENTRU CA SE INTELEGE CA NUMAI AICI PUTEAU DEVENI MEMBRI
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by Adar Marian »

Si eu ma alatur celor care le ureaza bun venit celor doi!
In privinta lui Tibanu: mon cher Rubliov, te vezi pescuind alaturi de el? Eu am facut-o o singura data, acum pai'shpe ani pe Cernica si mi-a fost prea destul! Daca, spun daca, printr-o ironie a sortii voi participa la vreo actiune unde sa fie si asta prezent, sper sa-mi rezerv un loc la o distata indeajuns de mare si sigura fata de al lui...
georgeb
Posts: 2
Joined: 03 Mar 2010, 12:27

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by georgeb »

Nu cumva e o pacaleala de 1 aprilie Mr. Cezar?
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by laloi »

Daaa, sa ii invitam la un pescuit de piranha pe Fundulea 2, de ex :D
Gabi
Posts: 166
Joined: 25 Oct 2009, 20:34
Location: bucuresti
Contact:

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by Gabi »

Adar Marian wrote:Si eu ma alatur celor care le ureaza bun venit celor doi!
In privinta lui Tibanu: mon cher Rubliov, te vezi pescuind alaturi de el? Eu am facut-o o singura data, acum pai'shpe ani pe Cernica si mi-a fost prea destul! Daca, spun daca, printr-o ironie a sortii voi participa la vreo actiune unde sa fie si asta prezent, sper sa-mi rezerv un loc la o distata indeajuns de mare si sigura fata de al lui...
Pai Mariane ,bomba e ca se fac presiuni mari sa fie primit si Boc si Udrea si alte preacinstite ? fetze ,iti dai seama ? Cezar o sa fie retrogradat secretar de stat la min. pescuitului sportiv ,iar Cristi sef de agentie guvernamentala cu sediul pe un iacht in Delta. O sa contribuie si UE cu ceva parale , iar Jiji se ocupa de cel de sus ,doar doar o gasi si el frun loc in clubul imobiliare.Noi astia mai micuti vom fi cadorisiti cu pg si permise pe viata si daca vindem orice nu numai teren arabil primim renta viagera. Totul depinde de parlamentari sa scoata o lege si sa dea liber la bombe... :evil:
chestii socoteli
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by ioanrv »

Si ce daca e pacaleala...frumos e sa le spunem BUN VENIT ! :lol: :lol: :lol:
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Hagi si Gica Popescu au ales Pescar Club 21 !

Post by valic »

Fratilor,

In ceea ce-i priveste pe numitii Hagi si Popescu nu stiu ce sa va spun, insa de Dl. Victor Tarus va pot asigura ca este sigur membrul nostru. Personal i-am inmanat carnetul de membru si cel ANPA.

Cele bune.
Valic
0744 644 368
Locked

Return to “CAFENEA”