ACCEPT DONATII

Moderator: administrator

Locked
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

ACCEPT DONATII

Post by valic »

Dragi Colegi,

Avnd in vedere perioada grea prin care trecem, mai ales io, va informaz ca accept orice donatie constand in bunuri, dar nu mai mica ca valoare de 500 RON si cu livrare la destinatie.

Multumesc anticipat
Valic
0744 644 368
User avatar
Cristian Candeori
Posts: 163
Joined: 26 Oct 2009, 10:10

Re: ACCEPT DONATII

Post by Cristian Candeori »

Am foarte multa bafta de donat ! :twisted:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: ACCEPT DONATII

Post by Dumitrescu Iancu »

Cristian Candeori wrote:Am foarte multa bafta de donat ! :twisted:
Cristi,pentru bafta stiu eu un amator,o vrea el pe toata :roll: ...Cica i se spune ...Ghinozo!
:lol: :lol: :lol:
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: ACCEPT DONATII

Post by FAE »

:D SALVE :D
Vali am "io cite ceva de donat...dar intii trebui sa-mi donezi intiietatea la vecina... 8-) ,si sa-mi promiti ca nu te dai la ea in lipsa mea... :mrgreen:
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
FishinG
Posts: 4
Joined: 25 Oct 2009, 16:24
Location: Cluj-Napoca

Re: ACCEPT DONATII

Post by FishinG »

Vreau si eu o saltea de primire in donatie platesc transportul

:geek: cine are sa imi scrie fara rusine:D
Crapul are mustata, stiuca are dinti...tu sa ai minte!
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: ACCEPT DONATII

Post by FAE »

:D SALVE :D
Mah FihinG pai tu crezi ca te poti baga in fata unora...??? :lol: ,"e cite uni" care asteapta saraci pina mori sa poata sa-ti poarte pantofi sau cizmele de caucic...si alea cu cite o gaura in ele...tu nu vezi prin ce perioada trecem...sau la tine nu "e criza"..??? :roll: ,daca cerea-i si tu un rod-pod sau macar o baterie de crap donatie te intelegeam,dar asa... :mrgreen: , nu cred ca se risca nimeni sa se lipseasca de vre-o saltea de primire...chiar daca intimplator ar avea 2
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
George Saftoiu
Posts: 154
Joined: 25 Oct 2009, 21:09
Location: Bucuresti
Contact:

Re: ACCEPT DONATII

Post by George Saftoiu »

@valic ! Cu parere de rau ,dar donatia mea nu se ridica decat la valoarea de 499,9999(perioada 9) lei...Asa ca...ai refuzat-o.Poate alta data se va potrivi in totalitate dorintei tale!
Sa auzim numai de bine ! Spunea cu peste 25 de ani in urma ,un distins ziarist la Radio Europa Libera!
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: ACCEPT DONATII

Post by FAE »

:D SALVE :D
Mah Valy...inca nu a donat nimeni nimic si ptr. tina sau macar ptr. Oscar...???,vezi ca "e cite uni" pe beep .ro care doneaza multa bafta...!!!bagate, poate ai si tu "noroc" data viitoare, :lol: :lol: :lol:
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: ACCEPT DONATII

Post by Albatrin »

George Saftoiu wrote:@valic ! Cu parere de rau ,dar donatia mea nu se ridica decat la valoarea de 499,9999(perioada 9) lei...Asa ca...ai refuzat-o.Poate alta data se va potrivi in totalitate dorintei tale!
Sa auzim numai de bine ! Spunea cu peste 25 de ani in urma ,un distins ziarist la Radio Europa Libera!
Al dumneavoastră Neculai Constantin Munteanu ! :)
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: ACCEPT DONATII

Post by valic »

Ce memorie ai BRE .........
Ce vremuri ...........
Ascultam Europa Libera pe blat .......
Valic
0744 644 368
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: ACCEPT DONATII

Post by ghinozo »

FAE wrote::D SALVE :D
Vali am "io cite ceva de donat...dar intii trebui sa-mi donezi intiietatea la vecina... 8-) ,si sa-mi promiti ca nu te dai la ea in lipsa mea... :mrgreen:


fae tatikutule...stai cuminte'n casa bre...las-o mai moale cu vecina aia blonda,,,ca nu e loc....are ochi numai ptr mine...
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: ACCEPT DONATII

Post by ghinozo »

ce te mai roade invidia nene iancule....nu ma asteptam la tine....om batran ...ofofofof...da las ca dam noi oki in oki....toi' baga goarna in cort pe la 3...sa nu fie cu suparare..ahahahahahah
baftaaaaaaaaaaaa



Dumitrescu Iancu wrote:
Cristian Candeori wrote:Am foarte multa bafta de donat ! :twisted:
Cristi,pentru bafta stiu eu un amator,o vrea el pe toata :roll: ...Cica i se spune ...Ghinozo!
:lol: :lol: :lol:
Locked

Return to “CAFENEA”