Punct și la revedere?

Înregistrere, autentificare, funcţionare

Moderators: Ionut, cezar

Post Reply
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Punct și la revedere?

Post by Dan T »

De mult timp forumul este ca și mort.
Nimeni nu mai pescuiește?
Nici după ieșirea asociației nu au fost postate fotografii (doar câteva).
Nu pot sa cred ca nu au mai ieșit bărcile pe apa.
S-au tras obloanele tiptil...!?!
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Punct și la revedere?

Post by laloi »

Ei, nu mai ies... dar ies cu cine trebuie, nu cu cine intreaba (la barci ma refer, bineinteles :lol: )... si discretia e mama intelepciunii ;)
Legat de obloane, sunt inchise demult, noroc cu Pupu, caruia eu unul tin sa ii multumesc si pe aceasta cale pt informatiile pe care ni le impartaseste, maiestrie la nivel de arta ajunsa...
PS: care iese sambata acu daca e frumos in zona Giurgiu - Oltenita la o pescuiala si vrea o combinare pt minimizarea costurilor, sa dea un semn, dar pt pescuit de pe mal... sau oriunde altundeva...
User avatar
bog_da
Posts: 137
Joined: 23 Feb 2011, 12:34
Location: Bucuresti

Re: Punct și la revedere?

Post by bog_da »

Sper ca nu!!! Nu vreau sa ma lansez in supozitii referitoare la cine si ce face cu privire la ceilalti membri pentru ca nu are rost.

Eu recunosc ca am avut un an prost in care nici macar nu am scos barca din curte din lipsa de timp...

Am mai citit forumul dar si asta destul de rar. Are dreptate Dan, activitatea este foarte slaba! Imi place sa sper ca este doar o "pasa mai proasta" prin care trecem toti si care va fi depasita odata cu inceperea sezonului nou.

Activitatile "obisnuite" ale asociatiei au functionat correct (ma refer la partea de premise si PG-uri), s-au organizat unele activitati, si parca au fost si ceva cafenele...

E clar ca nu mai e ce a fost in urma cu unul sau doi ani dar, o sa ne revenim si atunci... "lasa, lasa, lasa, lasa, ca ajungem noi acasa..."
sau:

https://www.youtube.com/watch?v=V_3vAdg62PI
Bogdan
Tel. 0747 270 552
E-Mail: b.danulet@gmail.com
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Punct și la revedere?

Post by cezar »

Dupa intoarcerea din Delta, barcile/motoarele au intrat in repaus si asa vor ramane pana la primavara, cand li se va face revizia si vor fi pregatite pentru anul 2016.

In Delta au mers toti cei care au dorit si si-au permis ca timp/bani/energie...la fel la Topalu si la alte actiuni.

In rest, mai si muncim...nu stam numai pe garla, mai avem si alte treburi...asta este! Iar pe forum nu trebuie sa scriem numai noi, cei din conducere...este deschis tuturor. Cine vrea sa scrie ceva, scrie.

PS - Laloi, te oftici sa stai pe tusa? :lol: :lol: :lol:
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Punct și la revedere?

Post by laloi »

Mai bine sa stau pe tusa si cu banii in buzunar, decat sa iau bilete la un meci masluit :mrgreen: , deci care ar fi fost motivul de oftica?!
Si conform PS-ului scris, eu oricum mergeam maine la o pescuiala, si mai aveam loc, dar daca nu au fost amatori de aici, mai exista pescari si ne-APCisti, si nu ii costa nici o taxa de gratar, de respirat sau mai stiu eu ce... Fire intinse!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Punct și la revedere?

Post by cezar »

Aha, deci te oftici! :lol: :lol: :lol:
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Punct și la revedere?

Post by laloi »

Uff, ca vad ca insistati pe aceasta tema, hai sa va dau satisfactie: da, ma oftic ca am platit cotizatia anul trecut! :lol: , bani aruncati, dar respectiva oftica e cu varf si indesat contracarata de faptul ca nu am platit-o anul asta, si scurgerea evenimentelor de pe parcursul anului mi-a confirmat decizia inteleapta, e bine? Eu acu nu vreau sa stric topicul, asa ca nu o sa mai raspund la inca un te oftici repetat de "n" ori...
User avatar
armeanu
Posts: 117
Joined: 13 Jan 2012, 01:36
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Punct și la revedere?

Post by armeanu »

Salut...scriu sub acest nik ca cel cu " tony " este blocat de cineva !!! noroc ca nu stia si de acesta.. :lol: :lol:
Intradevar este vizibila lipsa de activitate dar , se lucreaza mult la alte chestii, cum ar fi : la rubrica " Arbitrii " sau scos toate postarile cu poze facute la concursurile LRS - ului din 2014, unde protagonist a fost regretatul nenea IANCU...cine le-o fi sters..???
Sigur Dl. Cezar nu stie chestia aceasta si ar fi bine sa intrebe in stanga si-n dreapta cine a sters postarile....cat despre acest an in privinta arbitrajului nu a aparut nimic ,sigur acest lucru este mort definitiv ...
Astept si eu un raspuns , daca se poate sau repostarea celor scoase ceeace nu cred ca se mai poate ...si scuze de deranj. TONY
Bedros Anghel ( Tony )( Armeanu ).
bedros_a@yahoo.com

0722132992
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Punct și la revedere?

Post by Ono »

laloi wrote: ma oftic ca am platit cotizatia anul trecut! :lol: , bani aruncati, dar respectiva oftica e cu varf si indesat contracarata de faptul ca nu am platit-o anul asta
Eu nu ma oftic ca am platit-o si nici macar n-am ridicat-o. O ridic in februarie :)

Cezar, facem o 'cafenea' saptamana viitoare?
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Punct și la revedere?

Post by paulletta »

Mai bine pe balta decat carcoteala pe forum.
Vine ea și vremea să stam la povesti pe forum.
Attachments
20151122_084326.jpg
Paulletta
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Punct și la revedere?

Post by laloi »

Pe balta ca si pe balta, dar si mai bine cu un peste proaspat :lol:
Attachments
stiuca.jpg
User avatar
Tony
Posts: 321
Joined: 02 Jun 2013, 18:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Punct și la revedere?

Post by Tony »

armeanu wrote:Salut...scriu sub acest nik ca cel cu " tony " este blocat de cineva !!! noroc ca nu stia si de acesta.. :lol: :lol:
Intradevar este vizibila lipsa de activitate dar , se lucreaza mult la alte chestii, cum ar fi : la rubrica " Arbitrii " sau scos toate postarile cu poze facute la concursurile LRS - ului din 2014, unde protagonist a fost regretatul nenea IANCU...cine le-o fi sters..???
Sigur Dl. Cezar nu stie chestia aceasta si ar fi bine sa intrebe in stanga si-n dreapta cine a sters postarile....cat despre acest an in privinta arbitrajului nu a aparut nimic ,sigur acest lucru este mort definitiv ...
Astept si eu un raspuns , daca se poate sau repostarea celor scoase ceeace nu cred ca se mai poate ...si scuze de deranj. TONY
Ţi-am trimis un e-mail.
Bedros Anghel ( Tony )( Armeanu )
0722132992
bedros_a@yahoo.com
Post Reply

Return to “Funcţionare Forum”