MeetcarpRomania 6-9 August2011

Întrebări, răspunsuri, comentarii

Moderator: Pacapescarul

Locked
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by paulletta »

MESAJ STERS DE CATRE UTILIZATOR!

Astfel nu mai exista nici un fel de RECLAMA!, mascata sau nemascata.
Last edited by paulletta on 12 Aug 2011, 20:43, edited 1 time in total.
Paulletta
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Ono »

Extraodinare poze cu fantasticii grei la pescuit crap! Te uiti, privesti si te impresionezi.
Daca esti o fire mai sensibila... poti lacrima abundent... si fa-o privitorule! ca vezi istoria cum se misca. E bine...
Last edited by Ono on 13 Aug 2011, 06:37, edited 1 time in total.
savu alexandru
Posts: 132
Joined: 04 Nov 2009, 13:15

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by savu alexandru »

Cred ca a fost mai mult "fastul" premierilor decat concursul in sine! Puteati sa puneti si ceva poze anterioare premierii!
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by paulletta »

Vad doar ironie in postari...
Pozele au fost puse doar cu scop informativ si nu cu anumita intentie, in fond daca cineva vroia mai multe poze putea sa caute pe net sa vada.
LE: Deja vad ca pe acest forum s-a intetit mistocareala si luatul la misto.
In loc de aprecieri nu vad decat oameni care sunt enervati, indignati si ofuscati de postarile altora.
Cred ca daca intru mai rarut pe aici va fi si mai dragut! :|
Paulletta
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by rebeu »

Paule... din păcate n-ai de loc dreptate... eu chiar mă enervez când trebuie de fiecare dată să încarc purcoiu' ăsta de poze numai ca să mai citesc ce s-a mai scris la coadă... Pe alte forumuri (majoritatea covarşitoare) postarea excesivă de poze direct în forum este pedepsită cu ban permanent.
Dacă eu, care nu mă plâng de banda disponibilă sunt deranjat... ce să spună cel care vine pe forum de pe mobil sau printr-o legătură lentă?

Cine nu vrea poze ce poate face în afară de a da ignore userului?

Şi... pozele pe care le-ai pus sunt CLAR o RECLAMĂ NEMASCATĂ! Te aşteptai să te laude cineva pentru asta?

LE: Sigur faci mai mult rău decât bine celor cărora vrei să le faci reclamă...
Last edited by rebeu on 12 Aug 2011, 18:55, edited 1 time in total.
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Dumitrescu Iancu »

Paulica,te inflamezi degeaba...Stii ca nu suntem un grup "topit" dupa diverse concursuri...Poate cateva explicatii,un comentariu,ceva de genul asta care sa insotesca pozele ar fi dat un alt interes postarii...Asa,au vazut niste poze si trebuie sa caute pe net despre ce e vorba...mai bine o dau pe caterinca...Parerea mea!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Dumitrescu Iancu »

Foarte pertinenta si parerea lui Radu!
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by modigliani »

Dumitrescu Iancu wrote:Foarte pertinenta si parerea lui Radu!
Exact !!! Tot incercam sa ajung in josul paginii , derulam in jos si ..... aiurea ! Tot urca , ..... si urca , ..... si urca ..... samd . Am iesit din topic de nervi !

Pe de alta parte , Paule , nu te supara ca spun , ..... poze EFECTIV din concurs ( emotii , competitie , trac , l;anseuri , drill , etc ) sunt ??? ( recunosc sincer ca dupa vreo ..... ,, doua milioane " de poze cu pescari la spritz mi-a trecut sa urmaresc in detaliu ce-i p-acolo . Deja cadrele se repetau , cu + sau - zoom .

Repet , ..... te rog nu ma intelege gresit si nu te supara .
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by paulletta »

modigliani wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Foarte pertinenta si parerea lui Radu!
Exact !!! Tot incercam sa ajung in josul paginii , derulam in jos si ..... aiurea ! Tot urca , ..... si urca , ..... si urca ..... samd . Am iesit din topic de nervi !

Pe de alta parte , Paule , nu te supara ca spun , ..... poze EFECTIV din concurs ( emotii , competitie , trac , l;anseuri , drill , etc ) sunt ??? ( recunosc sincer ca dupa vreo ..... ,, doua milioane " de poze cu pescari la spritz mi-a trecut sa urmaresc in detaliu ce-i p-acolo . Deja cadrele se repetau , cu + sau - zoom .

Repet , ..... te rog nu ma intelege gresit si nu te supara .

IN poze puteau fi vazuti '' greii pescuitului la crap''
Paulletta
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by paulletta »

rebeu wrote:Paule... din păcate n-ai de loc dreptate... eu chiar mă enervez când trebuie de fiecare dată să încarc purcoiu' ăsta de poze numai ca să mai citesc ce s-a mai scris la coadă... Pe alte forumuri (majoritatea covarşitoare) postarea excesivă de poze direct în forum este pedepsită cu ban permanent.
Dacă eu, care nu mă plâng de banda disponibilă sunt deranjat... ce să spună cel care vine pe forum de pe mobil sau printr-o legătură lentă?

Cine nu vrea poze ce poate face în afară de a da ignore userului?

Şi... pozele pe care le-ai pus sunt CLAR o RECLAMĂ NEMASCATĂ! Te aşteptai să te laude cineva pentru asta?

LE: Sigur faci mai mult rău decât bine celor cărora vrei să le faci reclamă...

Reclama nu am vrut sa fac sub nicio forma.
Laude nu asteptam din partea nimanui pentru asa ceva.
Scrierea anterioara in care ma refeream la mistocari si alte chestii era o parere strict personala vis-a-vis de postarile altor useri care au fost luati la misto din motive mai putin obiective.
De regula trebuie combatuta ideea si nicidecum persoana.
Paulletta
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Ono »

N-ar trebui ca forumul sa permita modificarea oricand a posturilor, asa se poate modifica si denatura sensul postarilor, iar anumite raspunsuri sa ramana fara subiect si sa devina caduce.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Dumitrescu Iancu »

Mda,interesanta solutia aleasa,Paule!Multumim frumos!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Miyagi »

paulletta wrote:
modigliani wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Foarte pertinenta si parerea lui Radu!
Exact !!! Tot incercam sa ajung in josul paginii , derulam in jos si ..... aiurea ! Tot urca , ..... si urca , ..... si urca ..... samd . Am iesit din topic de nervi !

Pe de alta parte , Paule , nu te supara ca spun , ..... poze EFECTIV din concurs ( emotii , competitie , trac , l;anseuri , drill , etc ) sunt ??? ( recunosc sincer ca dupa vreo ..... ,, doua milioane " de poze cu pescari la spritz mi-a trecut sa urmaresc in detaliu ce-i p-acolo . Deja cadrele se repetau , cu + sau - zoom .

Repet , ..... te rog nu ma intelege gresit si nu te supara .

IN poze puteau fi vazuti '' greii pescuitului la crap''
Asa e. Ai dreptate. Mai oameni buni nu mai fiti rai. Voi nu stiti cu cine stati la masa. N-ati vazut ca langa Ardy Veltcamp era cel mai greu crapar al nostru Pauletta? :roll: N-ati vazut ca pozele erau de la premiere? :oops: . De fapt el asta a vrut sa spuna ca lui nu-i e rusine cum ar trebui sa le fie altora care mai merg pe la concursuri de la noi din asociatie si nu prind nimic. Nu ca el. Auzi tu poze de la premiere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Baaaaaaaah! Accept sa-mi fie rusine ca pescuiesc cum pescuiesc si ca sunt luat in tarbaca de colegi pentru rezultatele mele, da` chiar atat de patetic precum ai fost cu topicul asta si pozele alea chiar mi-ar fi RUSINE sa fiu. :lol: :lol: :lol:
Auzi frate la el! Poze de la premierea Galei. :lol: :lol: :lol: . Deci practic tu asa iti faci imaginea? Era o reclama de care aveai nevoie?
Sa nu mai vorbesti niciodata de funie in casa spanzuratului :twisted: :twisted: :twisted: .
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by paulletta »

Miyagi wrote:
Asa e. Ai dreptate. Mai oameni buni nu mai fiti rai. Voi nu stiti cu cine stati la masa. N-ati vazut ca langa Ardy Veltcamp era cel mai greu crapar al nostru Pauletta? :roll: N-ati vazut ca pozele erau de la premiere? :oops: . De fapt el asta a vrut sa spuna ca lui nu-i e rusine cum ar trebui sa le fie altora care mai merg pe la concursuri de la noi din asociatie si nu prind nimic. Nu ca el. Auzi tu poze de la premiere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Baaaaaaaah! Accept sa-mi fie rusine ca pescuiesc cum pescuiesc si ca sunt luat in tarbaca de colegi pentru rezultatele mele, da` chiar atat de patetic precum ai fost cu topicul asta si pozele alea chiar mi-ar fi RUSINE sa fiu. :lol: :lol: :lol:
Auzi frate la el! Poze de la premierea Galei. :lol: :lol: :lol: . Deci practic tu asa iti faci imaginea? Era o reclama de care aveai nevoie?
Sa nu mai vorbesti niciodata de funie in casa spanzuratului :twisted: :twisted: :twisted: .
Ma, iar te mananca pielea??? :lol: :lol:
La gala a fost si Ovidiu cumnatul tau cu care am stat de vorba! :mrgreen:
Lumea de acolo vorbea de tine numai de "BINE" :lol:
Si tare se amuzau pe seama ta cu concursul de la Doripesco.
Daca vrei sa vorbim, da-mi un bip si te sun eu ca de sunt minutele scumpe si nu toti avem timpul tau pretios.
PS: Nu vad nici o legatura intre glumele de pe forumul celalalt si ultima ta postare de acolo in care imi scoti ochii ca m-ai ajutat in privinta lui Luca.
Ca tine au fost multi oameni care m-au ajutat, dar nu mi-a scos nimeni ochii ca mi-a intins o mana de ajutor.
Rusine Serban Cornel!! :lol: :lol: :lol:
Paulletta
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Dumitrescu Iancu »

Paule,ultimul tau mesaj,cu trimitere la alt forum,l-am sters eu!Meciul vostru nu prezinta interes pentru acest site!Va rog sa va rezolvati problemele pe privat,pe mess sau cum doriti!Nu aici!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Miyagi »

Dumitrescu Iancu wrote:Paule,ultimul tau mesaj,cu trimitere la alt forum,l-am sters eu!Meciul vostru nu prezinta interes pentru acest site!Va rog sa va rezolvati problemele pe privat,pe mess sau cum doriti!Nu aici!
Scuze Iancule.
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by paulletta »

Miyagi wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Paule,ultimul tau mesaj,cu trimitere la alt forum,l-am sters eu!Meciul vostru nu prezinta interes pentru acest site!Va rog sa va rezolvati problemele pe privat,pe mess sau cum doriti!Nu aici!
Scuze Iancule.

De acord si eu aici cu Cornel,
Scuze Iancule. :oops:
Paulletta
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Dumitrescu Iancu »

paulletta wrote:
Miyagi wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Paule,ultimul tau mesaj,cu trimitere la alt forum,l-am sters eu!Meciul vostru nu prezinta interes pentru acest site!Va rog sa va rezolvati problemele pe privat,pe mess sau cum doriti!Nu aici!
Scuze Iancule.

De acord si eu aici cu Cornel,
Scuze Iancule. :oops:
In regula,baieti,distractie placuta! :mrgreen:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by Miyagi »

:D
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: MeetcarpRomania 6-9 August2011

Post by valic »

Atunci rog inchideti topicul......parerea mea ............
Valic
0744 644 368
Locked

Return to “Discuţii despre pescuit”