Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Oscilante, rotative, jiguri, voblere, muşte, etc.

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Aici voi posta lista membrilor pe masura ce acestia adera la club .
O sa va rog sa nu postati in aceasta sectiune , sa o pastram doar pentru aceasta lista .


1. Rosu Razvan - 0765/043430
2. Serban Cornel (Miyagi) - 0762/405623
3. Radu Bogdan (Rebeu) - 0723/193092
4. Paun Valentin (Evo IX) - 0727/832031
5. Adar Marian
6. Tutuianu Adrian (Adrian 25) - 0720/355872
7. Danut Lebegioara (Cleniacul) - 0720/160550
8. Imbrea Sergiu-Gabriel (Shok Tu) - 0727/263072
9. Florin Olteanu (Fanelu) - 0728/871901
10. Alexandru Pupaza (Pupu) - 0722/479060
11. Vasile Cosmin (Cosmin76) - 0722672049
Last edited by rosu razvan on 25 Mar 2010, 23:46, edited 3 times in total.
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by Mihai Vinturache »

Acuma, daca s-a decis infiintarea acestui club, propun mutarea celor trei topicuri legate de clubul de spining intr-o sectiune dedicata, alaturi de cele ale dunarenilor si arbitrilor.
Sa aveti parte de fire intinse si de vergi zbuciumate!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by Miyagi »

Mihai Vinturache wrote:Acuma, daca s-a decis infiintarea acestui club, propun mutarea celor trei topicuri legate de clubul de spining intr-o sectiune dedicata, alaturi de cele ale dunarenilor si arbitrilor.
Sa aveti parte de fire intinse si de vergi zbuciumate!
Pai ar fi indicat si util sa avem toate cluburile intr-o singura sectiune. Cum procedam cu mutarea lor?
User avatar
ShokTu
Posts: 5
Joined: 23 Mar 2010, 15:44
Contact:

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by ShokTu »

rosu razvan wrote:Aici voi posta lista membrilor pe masura ce acestia adera la club .
O sa va rog sa nu postati in aceasta sectiune , sa o pastram doar pentru aceasta lista .


1. Rosu Razvan - 0765/043430
2. Serban Cornel (Miyagi) - 0762/405623
3. Radu Bogdan (Rebeu) - 0723/193092
4. Paun Valentin (Evo IX) - 0727/832031
5. Adar Marian
6. Tutuianu Adrian (Adrian 25) - 0720/355872
7. Danut Lebegioara (Cleniacul) - 0720/160550
8. Imbrea Sergiu-Gabriel (ShokTu) - 0727263072
9. (Fanelu) - 0728/871901
10. Alexandru Pupaza (Pupu) - 0722/479060
11. Vasile Cosmin (Cosmin76) - 0722672049
Razvan modifica tu in lista ta iar eu voi sterge postul meu, merci frumos.
I'm at war with the world and they
Try to pull me in the dark
I struggle to find my faith
As I'm slippin' from your arms
It's getting harder to stay awake
And my strength is fading fast
You breathe into me at last
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by rosu razvan »

Pai cine e moderator aici sa mute cele trei topicuri la sectiunea cluburilor ! :D
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by Mihai Vinturache »

Adminul trebuie sa se ocupe, adica Geo. Probabil o va face in momentul in care va citi postarile.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
fanelul
Posts: 42
Joined: 05 Feb 2010, 23:47

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by fanelul »

fanelul= Florin Olteanu
User avatar
pupu
Posts: 476
Joined: 01 Mar 2010, 21:05

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by pupu »

Hai ca poate acum cu noua surpriza :D ,se va finaliza si clubul.

Numai bine...
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by Miyagi »

pupu wrote:Hai ca poate acum cu noua surpriza :D ,se va finaliza si clubul.

Numai bine...
Ce surpriza Pupule?
User avatar
pupu
Posts: 476
Joined: 01 Mar 2010, 21:05

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by pupu »

Pai deocamdata nu pot sa zic ,nici nu e corect , mai ales ca nici un ''oficial "nu a confirmat inca ,stiu ei probabil mai bine cand e cazul.

Numai bine...
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by Albatrin »

pupu wrote:Pai deocamdata nu pot sa zic ,nici nu e corect , mai ales ca nici un ''oficial "nu a confirmat inca ,stiu ei probabil mai bine cand e cazul.
Numai bine...
Sperăm, săptămâna viitoare pe vremea asta... ;)
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by Miyagi »

Albatrin wrote:
pupu wrote:Pai deocamdata nu pot sa zic ,nici nu e corect , mai ales ca nici un ''oficial "nu a confirmat inca ,stiu ei probabil mai bine cand e cazul.
Numai bine...
Sperăm, săptămâna viitoare pe vremea asta... ;)
Poi daca ie cu sperante inseamna ca ie de bine si atunci sa speram cu totii in continuare. ( Cristi noi de ce n-avem tavaliciul ala cu berile ? )
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by Petru Burian »

Miyagi wrote:( Cristi noi de ce n-avem tavaliciul ala cu berile ? )
Aici, si eu votez pentru :!: :lol: :lol: :lol:
D-le Admin vreau si eu cativa "zambareti" de la pescuitul.ro :
cel cu "ciocănitul" halbelor; cel cu aplauzele; cel cu ciocane'n cap; cel de "răcneste" si cel "cu capu'n zid", eventual in locul unora de aici, mai putin sugestivi :lol:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
fatdaddy
Posts: 229
Joined: 30 Aug 2010, 15:01
Location: Bucuresti

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by fatdaddy »

Revenind la Clubul de spinning (care, sincer, ma atrage) banuiesc ca va avea un fel de statut onorific (cam ca si Clubul Dunarenilor) ? Probabil ca nu va fii afiliat oficial la Liga de spinning(sau ce organism o va inlocui) si nu va participa la competitii din motive de conflict de interese ?
Andrei Riga
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by cezar »

fatdaddy wrote:Revenind la Clubul de spinning (care, sincer, ma atrage) banuiesc ca va avea un fel de statut onorific (cam ca si Clubul Dunarenilor) ? Probabil ca nu va fii afiliat oficial la Liga de spinning(sau ce organism o va inlocui) si nu va participa la competitii din motive de conflict de interese ?
Noi am promovat ideea de "club", in sensul britanic al cuvantului. adica oameni care sunt legati de prietenii, traditii, preocupari comune etc, la care se adauga dorinta de a comunica pe subiectele care-i unesc.
Vorbind de un "club sportiv" , ideea este diferita. Trebuie sa existe un nucleu de oameni care sa-si propuna competitia, sa se organizeze in consecinta, sa se inregistreze la ANS (Agentia Nationala pentru Sport), etc.
Nu este imposibil, dar inca nu o putem face. Anul asta, ca si in 2010, APC 21 va arbitra Campionatul National de Spinning, pe baza de contract.
Daca exista o initiativa interna in sensul constituirii Clubului Sportiv, se va analiza, iar in cazul ca exista argumente valabile, APC 21 va renunta sa arbitreze, iar echipa va concura.
In niciun caz, nu este posibil ca APC 21 sa fie si concurent, si arbitru, in aceeasi competitie.
fatdaddy
Posts: 229
Joined: 30 Aug 2010, 15:01
Location: Bucuresti

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by fatdaddy »

Exact la asta ma gandeam si eu , dar vroiam o confirmare "oficiala" :P sa-i spunem. In acest caz ma puteti considera autopropus spre a face parte din clubul "spinningarilor"
Andrei Riga
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by Miyagi »

fatdaddy wrote:Exact la asta ma gandeam si eu , dar vroiam o confirmare "oficiala" :P sa-i spunem. In acest caz ma puteti considera autopropus spre a face parte din clubul "spinningarilor"
Acest club cat si cel al Dunarenilor a luat fiinta exact cum a spus Cezar. Din dorinta noastra de a ne organiza un pic si nicidecum cu ganduri de participare la LNS. Nu stiu cam cati s-ar ivi dintre noi care sa-si doreasca un club sportiv competitional? Dar asta cred acum nefiind sigur pe ce ne rezerva viitorul.
User avatar
pupu
Posts: 476
Joined: 01 Mar 2010, 21:05

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by pupu »

Pe aici vad ca nimeni nu zice inca nimic,si eu sper sa se realizeze ceva cu Snagovul,indiferent de ce scriu unii,lacul a fost ,si mai este cunoscut, in special pentru rapitori . Adevarat ca a aparut linul si f.f.putina caracuda ,insa pasnicul e reprezentat majoritar de albitura ,crapul este f.rar si e subiect de poveste prin carciumile din Ghermanesti. Cum am zis sper ca vom putea sa facem ceva pentru Snagov(poate ceva si pentru clubul de spinning) ,caci vad ca entuziasmul e f.f. mare.

Numai bine...
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by Miyagi »

pupu wrote:Pe aici vad ca nimeni nu zice inca nimic,si eu sper sa se realizeze ceva cu Snagovul,indiferent de ce scriu unii,lacul a fost ,si mai este cunoscut, in special pentru rapitori . Adevarat ca a aparut linul si f.f.putina caracuda ,insa pasnicul e reprezentat majoritar de albitura ,crapul este f.rar si e subiect de poveste prin carciumile din Ghermanesti. Cum am zis sper ca vom putea sa facem ceva pentru Snagov(poate ceva si pentru clubul de spinning) ,caci vad ca entuziasmul e f.f. mare.

Numai bine...
Ne cam este teama Pupule ca cica este prohibitie la rapitor din momentu aparitiei ordinului in monitor. Cu atatea dezbateri nu mai stie nimeni ce e permis si ce nu. Eu am sa pledez de-asemenea pentru rapitor daca o fi cazul.
User avatar
pupu
Posts: 476
Joined: 01 Mar 2010, 21:05

Re: Lista membrilor clubului de spinning APC 21

Post by pupu »

Ei, o sa asteptam ,caci nu avem ce face ,si sper sa ne dam in barci pe Snagov,sa admiram frumuseea lacului si sa ne bucuram si de stiucile lui care s-au incapatanat sa reziste . Ar fi interesant ,caci lacul e f. mare ,sa ne hotaram la niste canale din benzile libere (PMR ,CB sau FRS) ,eu propun 2 sau 1 :D (oricum sunt mai putin folosite) si asfel am sti ,cati si unde suntem ,sau unde merge.

Numai bine...
Post Reply

Return to “Pescuit cu artificiale”