Sambata plecam la pescuit?

Oscilante, rotative, jiguri, voblere, muşte, etc.

Moderator: Pacapescarul

Post Reply
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Sambata plecam la pescuit?

Post by Dumitrescu Iancu »

Prieteni,se anunta un sfarsit de saptamana placut meteorologic!Ce-ar fi sa facem o iesire pe langa Bucuresti,cautand oarece rapitori?Hai sa facem niste propuneri,poate se leaga ceva! :roll:
User avatar
mikcutu
Posts: 751
Joined: 26 Oct 2009, 09:53

Re: Sambata plecam la pescuit?

Post by mikcutu »

Din cate vorbea si Costin, si am auzit si de la altii, cica pe baraj la Mihailesti s-ar lua salau la viu...si cred ca ar merge si la plastice.
Eu as merge duminica acolo....
Za dacs cam from za tracs!
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Sambata plecam la pescuit?

Post by pytzy »

Hai ca ma bag si eu daca este pt. Duminica..... :idea:
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Sambata plecam la pescuit?

Post by costin stefanescu »

fratilor,atentie mare ,daca mergeti la pietre in wk e jale mare,nu ai loc nici sa arunci un ac,ori va duceti cu noaptea-n cap ori va orientati spre alte zari,puteti merge la Albele sau Seinoiu,Valea Argovei e f.mare si nu va calcati pe picioare,sau se poate bate Pantelimonul,Dambovita spre centura
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Sambata plecam la pescuit?

Post by costin stefanescu »

si o chestie interesanta pe care cred ca am s-o incerc,aseara pe la 19.00,erau o gramada de pescari pe Dambovita, pe tronsonul Timpuri Noi-Mihai Bravu,dadeau cu jeliboane din ce-am vazut nu stiu ce dracu or vedea pestii aia pe noapte dar banuiiesc ca luau ceva daca erau atatia!
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Sambata plecam la pescuit?

Post by valic »

Salutare,

Azi am fost iar pe Dambovita, am luat in 2 ore 1 biban, am pescuit cu rotativa mica de 3 g, intre M Bravu si Vitan, orele 9-11 dimineatza.
Valic
0744 644 368
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: Sambata plecam la pescuit?

Post by rubliov »

cred ca maine plec la pescuit.nu stiu unde.stiu ca-l cautam pe cel rapitor.si ca merg cu costin si cezar.si mai stiu ca asta ar fi a treia mea pescuiala pe anu' asta...
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Sambata plecam la pescuit?

Post by costin stefanescu »

Rublioave,mai da-o-n colo de treaba,l-ai omorat pa peste anu'asta,s-a speriat de tot de tine :lol: ,numai cand aude ca vii la peste gata,se ascunde,nu stiu ,ne mai gandim daca te luam :lol: !
Post Reply

Return to “Pescuit cu artificiale”