Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Moderator: administrator

Locked
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by cezar »

Titlul suna mult mai adevarat asa ! :lol: :lol: :lol:

Totusi, la cererea autorului (Dimitrie Cantemir) se poate reveni la denumirea initiala ;).
Altcineva n-are dreptul sa si-l revendice :!:

Si este corect sa mearga repejor la Arhiva cu titlul pe care-l merita!
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by Adar Marian »

Indelungi aplauze! Sala ovationeaza minute in sir inteleapta decizie a maretului conducator!
:D :D :D
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by pytzy »

Adar Marian wrote:Esti cumva autorul modificarii titlului?
Nu sunt autorul "modificari" dar eu unul m-am saturat de postarile Dumneavoastra.
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by Adar Marian »

Draga domnule (asta fiind o formula protocolara de adresare, atata tot), daca nu ma-nsel formatul iti permite setarea persoanelor neagreate si asta te scuteste sa-mi lecturezi postarile. O a doua cale, la fel de usoara, e sa-mi ignori scrierile pur si simplu, eu nu-mi amintesc sa te fi obligat in vreun fel la lectura.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by cezar »

pytzy wrote:
Adar Marian wrote:Esti cumva autorul modificarii titlului?
Nu sunt autorul "modificari" dar eu unul m-am saturat de postarile Dumneavoastra.
Avand in vedere postarile ofensatoare ale userului Adar Marian, propun acordarea unui avertisment.

Am in vedere si postarea recenta de la topicul "Pentru amatorii de Cafenea", pe care-l consider intolerabil, desi are o circumstanta atenuanta: grija pentru sanatatea morala a saitului. Desi aici i-as aduce aminte un proverb romanesc, care aminteste ceva de un caine, de drumul lung, de grija altuia etc.
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by Adar Marian »

Asa, asa!!!! :D
Ia vedeti ca Adar n-are basca!!! Pai se poate?
Un moderator isi permite sa schimbe titlul topicului, un altul jigneste si calomniaza far' de cea mai mica retinere, ca-n final tot basca sa conteze. :D
Of, of, of, c-asa-s unii oameni: si de i-ar lovi ridicolul in crestet, tot nu l-ar recunoaste!... :D :D :D
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by pytzy »

Adar Marian wrote:Draga domnule (asta fiind o formula protocolara de adresare, atata tot), daca nu ma-nsel formatul iti permite setarea persoanelor neagreate si asta te scuteste sa-mi lecturezi postarile. O a doua cale, la fel de usoara, e sa-mi ignori scrierile pur si simplu, eu nu-mi amintesc sa te fi obligat in vreun fel la lectura.
1.Daca am spus ca nu am modificat eu titlu asa este..nu am de ce sa te mint.
2.Nu am cum sa ignor postarile din moment ce apar peste tot.
P.S. Ma abtin de la orice fel de comentarii ......
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by rebeu »

Hummmm... Chiar nu citiţi ce scrieţi?

Fac din nou apel la moderare dar mai fac apel şi la DREPTATE!
Aplicaţi regulamentul existent!
Dacă modificaţi regulamentul vă rog să anunţaţi acest lucru!
Şi dacă îl aplicaţi aplicaţi-l PENTRU TOŢI USERII. Fără excepţie!

Este prima dată în istoria forumurilor când cineva modifică fără să anunţe şi de, ce titlul unui subiect.

Ar mai fi şi altele dar mă opresc aici. Domnilor... DESTUL!
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by valic »

TOPIC INCHIS DE "NICOLAE CEAUSESCU"
Valic
0744 644 368
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Galceava lui "....." cu lumea, suna mai bine

Post by cezar »

rebeu wrote:Hummmm... Chiar nu citiţi ce scrieţi?

Fac din nou apel la moderare dar mai fac apel şi la DREPTATE!
Aplicaţi regulamentul existent!
Dacă modificaţi regulamentul vă rog să anunţaţi acest lucru!
Şi dacă îl aplicaţi aplicaţi-l PENTRU TOŢI USERII. Fără excepţie!

Este prima dată în istoria forumurilor când cineva modifică fără să anunţe şi de, ce titlul unui subiect.

Ar mai fi şi altele dar mă opresc aici. Domnilor... DESTUL!
La regulamentul asta te referi, Radule?


Forumul PescarClub21 este un forum privat şi accesul pe acest forum este oferit de către conducerea Asociaţiei Pescar Club 21, atât pentru membrii Asociaţiei cât şi pentru toţi cei care doresc să îşi exprime părerile în mod civilizat şi în limitele decenţei.
Rolul acestui forum este de a înlesni discuţiile despre pescuitul recreativ-sportiv şi alte activităţi legate de pescuitul recreativ-sportiv, de a încuraja activităţile în aer liber şi respectul faţă de natură.
Prin înregistrarea pe forumul PescarClub21, toţi utilizatorii îşi asumă atât regulile afişate pe forum la înscrierea ca membru, cât şi pe cele enumerate mai jos. Înscrierea pe forum presupune că reguliile au fost citite şi acceptate de către dumneavoastră.
De asemenea, vă asumaţi răspunderea pentru conţinutul mesajelor şi imaginilor pe care le veţi posta pe forum. Vă aducem la cunoştinţă că, în situaţia în care autorităţile îndreptăţite solicită aceasta, toate postările dumneavoastră vor fi puse la dispoziţia acestora.

.....
Ne rezervăm dreptul de a ne selecta partenerii de dialog.
Ne rezervăm dreptul de a restricţiona accesul oricarei persoane care dovedeşte lipsă de respect faţă de partenerii de dialog şi vom muta sau şterge integral sau parţial mesajele care deviază de la subiectul topicului, jignesc
sau conţin trivialităţi.

Cat despre DREPTATE, n-are decat s-o ceara la cei care-l dirijeaza.
Locked

Return to “CAFENEA”