Site şi forum

Discuţii fără iz de peşte

Moderator: dutustoica

User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Site şi forum

Post by Miyagi »

paulletta wrote:
Miyagi wrote:Mon cher, poate din curiozitate tragi si tu cu ochiul sa vezi ce-i trecut sub postarile tale ca semnatura... :D
---------------------------------------------------------------
restul e folclor ca istorie n-are cum.

Cornele frate, sub semnatura ta aia cu restu e folclor... mai este si adresa ta de mail, si atunci iti pui intrebarea: de unde o fi avut adresa mea de mail....???
:lol: :lol:
Frate, spune ce nr iti trebuie la ochelari si facem cheta daca sunt scumpi, si de te bagam si pe tine in randul lumii.
Tu chiar crezi ca nu stiam ca am adresa de mail sub semnatura? Asa intrebare asa raspuns;da`de unde sa sti tu de-astea. :?
De cheta nu ma supar ca amandoua perechi sunt v`o 7 milioane
User avatar
Cristian Candeori
Posts: 163
Joined: 26 Oct 2009, 10:10

Re: Site şi forum

Post by Cristian Candeori »

Miyagi wrote:Re: Lamurire
...
Intrucit eu nu pot posta la voi te rog pe tine sa publici pozitia mea
referitoare la acest subiect.
........
Vasile Mitrea
Deci cum a aflat adresa ? :lol:
De la cine ? :D
nicu stan
Posts: 23
Joined: 26 Oct 2009, 21:40

Re: Site şi forum

Post by nicu stan »

Cristian Candeori wrote:
Miyagi wrote:Re: Lamurire
...
Intrucit eu nu pot posta la voi te rog pe tine sa publici pozitia mea
referitoare la acest subiect.
........
Vasile Mitrea
Deci cum a aflat adresa ? :lol:
De la cine ? :D
Domnu Candeori,
Omu nu poate posta decit daca are cont dar de citit poate citi toata lumea nu trebuie sa ai cont si simplu la semnatura lui Cornel apare si adresa de mail.
Cu respect
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Site şi forum

Post by Miyagi »

nicu stan wrote:
Cristian Candeori wrote:
Miyagi wrote:Re: Lamurire
...
Intrucit eu nu pot posta la voi te rog pe tine sa publici pozitia mea
referitoare la acest subiect.
........
Vasile Mitrea
Deci cum a aflat adresa ? :lol:
De la cine ? :D
Domnu Candeori,
Omu nu poate posta decit daca are cont dar de citit poate citi toata lumea nu trebuie sa ai cont si simplu la semnatura lui Cornel apare si adresa de mail.
Cu respect
Chestia era retorica :D . Insa nu eram eu ala care trebuia sa primesc lamuriri. Parerea mea.
User avatar
Cristian Candeori
Posts: 163
Joined: 26 Oct 2009, 10:10

Re: Site şi forum

Post by Cristian Candeori »

nicu stan wrote:
Cristian Candeori wrote:
Miyagi wrote:Re: Lamurire
...
Intrucit eu nu pot posta la voi te rog pe tine sa publici pozitia mea
referitoare la acest subiect.
........
Vasile Mitrea
Deci cum a aflat adresa ? :lol:
De la cine ? :D
Domnu Candeori,
Omu nu poate posta decit daca are cont dar de citit poate citi toata lumea nu trebuie sa ai cont si simplu la semnatura lui Cornel apare si adresa de mail.
Cu respect
Nici eu nu aveam nevoie de lamuriri, dar sunt convins ca oricine doreste sa se aboneze la forum este acceptat. Nimeni nu verifica cine se "ascunde" in spatele unei adrese de email.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Site şi forum

Post by Miyagi »

Deci cum a aflat adresa ? :lol:
De la cine ? :D[/quote]
Domnu Candeori,
Omu nu poate posta decit daca are cont dar de citit poate citi toata lumea nu trebuie sa ai cont si simplu la semnatura lui Cornel apare si adresa de mail.
Cu respect[/quote]
--------------------------------------------

Nici eu nu aveam nevoie de lamuriri, dar sunt convins ca oricine doreste sa se aboneze la forum este acceptat. Nimeni nu verifica cine se "ascunde" in spatele unei adrese de email.[/quote]
--------------------------------------
Bine ar fi daca ar fi asa peste tot. Suntem o mare familie si ar trebui sa lucram impreuna insa nu toata lumea gandeste la fel. Unii cred ca li se cuvine dreptul tatalui sau al bunicului si ii descurajeaza pe incepatori de parca le-ar fi dujmani pregatiti sa iasa din fasa. Am mai observat asta si pe alte forumuri.
Pacat!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Site şi forum

Post by Miyagi »

In tratatele de Marketing managerial se invata ca concurenta e un mediu antagonist care sta la baza progresului,iar falimentarea e autodeterminata. Doar cine nu respecta regulile jocului are probleme,restul participand la creearea unui mediu sanatos de control.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Site şi forum

Post by Miyagi »

Cred ca s-a mai discutat,da` nu gasesc acum;stie cineva de ce postarile pe forum apar cu decalaj de o ora fata de ceasul PC-ului?
User avatar
Cristian Candeori
Posts: 163
Joined: 26 Oct 2009, 10:10

Re: Site şi forum

Post by Cristian Candeori »

Miyagi wrote:Cred ca s-a mai discutat,da` nu gasesc acum;stie cineva de ce postarile pe forum apar cu decalaj de o ora fata de ceasul PC-ului?
--> Panoul utilizatorului -> Preferinte forum ->Modificarea setărilor globale -->
Fusul meu orar:
Trecerea automată la ora de vară este activă:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Site şi forum

Post by Miyagi »

Multam Cristi.
--------------------------------
Chiar merge :D . Dau berea. ;)
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Site şi forum

Post by Claudiu »

Rebeu,

Cand vreau sa-ti trimit un MP imi apare asa:

Anumiţi utilizatori nu au putut fi adăugaţi pentru că şi-au dezactivat recipientul de mesaje private.
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Site şi forum

Post by rebeu »

Hummmm... nu era dezactivat şi aveam 14 mesaje memorate. Ultimul era de săptămâna trecută...
Am şters tot şi am salvat. Nu pricep de ce nu acceptă mesaje de la tine că n-am nici-un filtru pus. Iar de la Geo de exemplu am primit săptămâna trecută.

LE: Gata! Am gasit! Era o bifa razna... acu' tre' sa mearga!
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Post Reply

Return to “Cafenea”