Arbitrii

Moderator: administrator

Post Reply
User avatar
speedy
Posts: 41
Joined: 19 Feb 2011, 14:27

Arbitrii

Post by speedy »

As dori sa ma inscriu si eu in echipa de arbitrii. Va rog sa- mi comunicati conditiile si eventual cum se procedeaza?!
"Mulţi dintre cei care eşuează o fac pentru că nu şi-au dat seama cât de aproape au fost de succes înainte de a renunţa." (Thomas Edison)
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Arbitrii

Post by Mihai Vinturache »

Te invitam sa participi la prima cafenea. Cel putin un arbitru va fi acolo si vei putea discuta detaliile, sa-ti spunem despre ce este vorba si ce trebuie facut.
Pana atunci, poti intra pe lrs.ro si sa citesti regulamentul de desfasurare a campionatului national de spinning.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Arbitrii

Post by Dumitrescu Iancu »

Mihai Vinturache wrote:Te invitam sa participi la prima cafenea. Cel putin un arbitru va fi acolo si vei putea discuta detaliile, sa-ti spunem despre ce este vorba si ce trebuie facut.
Pana atunci, poti intra pe lrs.ro si sa citesti regulamentul de desfasurare a campionatului national de spinning.
Am discutat astazi, la sediu, cu Speedy, l-am pus la curent cu ceva detalii, asa incat stie despre ce este vorba...
Rog adminul sa-i dea acces userului "speedy" pe sectiunea rezervata arbitrilor !
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Arbitrii

Post by Mihai Vinturache »

Bravos mon cher, asta da operativitate!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
speedy
Posts: 41
Joined: 19 Feb 2011, 14:27

Re: Arbitrii

Post by speedy »

Multumesc pentru operativitate.
"Mulţi dintre cei care eşuează o fac pentru că nu şi-au dat seama cât de aproape au fost de succes înainte de a renunţa." (Thomas Edison)
Post Reply

Return to “CONCURSURI”