Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Moderator: administrator

cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by cezar »

S-a deschis lista ! Asteptam ! ;)

1. Florin Cristian Antonescu - (Expert Spinning Polonia/Cufundac Romania)
2. Cristinel David - (Pandele/Voluntari)
Last edited by cezar on 05 Oct 2011, 20:55, edited 2 times in total.
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by G_H »

Florin Cristian Antonescu, Romania, reprezentand "Expert" Spinning Polonia si "Cufundac" Romania ;) :D
Daca e ceva impotriva regulamentului, rog moderatorul sa "coafeze" postul :lol:
(Ma ocup eu de taxa, alea alea)
david
Posts: 103
Joined: 27 Feb 2011, 19:19

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by david »

Cristinel David,m-a trimis Pandele s-a reprezint marea metropola Voluntari :shock: deci ma bag si eu ;) Sanatate si fire tensionate participantilor :mrgreen:
Cristinel David cristineld67@yahoo.com 0723131135
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Mihai Vinturache »

Lista de inscrieri la concurs:

1. Florin Cristian ANTONESCU - (Expert Spinning Polonia/Cufundac Romania) - Achitat integral
2. Cristinel DAVID- (Pandele/Voluntari) - achitat integral
3. Ştefan DINU (Clubul Pescarilor de Rapitori)
4. Marius PAUL (Clubul Pescarilor de Rapitori) + însoţitor - Achitat integral
5. Marian MANEA (Clubul Pescarilor de Rapitori)
6. Vlad MATEI (Clubul Pescarilor de Rapitori)
7. Ion DUMITRU (PACO)(PACO Spinning Club)
8. Marian IONESCU (APC 21)
9. Lucian Gyorg CONSTANTIN (Team Sakura) - Achitat integral
10. Cornel SERBAN - Myagi
11. Marius DRAGOMIR - Achitat integral
12. Eugen GERMAN (Drill)
13. Petre GERMAN (Drill)
14. Mihai SOFONEA (Drill)
15. Valentin SORESCU (Clubul Pescarilor de Răpitori) + însoţitor
16. Robert BOANTA - (WSB Arad) - Achitat integral
17. Alexandru PUPAZA - Achitat integral
18. Mircea TEODORESCU (Aqua Fishing Club Cluj)
19. Vlad TOCAE (PeApa.ro) - Achitat integral
20. Andrei RIGA - Fatdaddy (PeApa.ro) - Achitat integral
21. Mircea CIOBANU (Aquamania) - Achitat integral
22. Cristian RIZEA (VSC)
23. Mihaita DOBRE
24. Liviu VOICU



Prin amabilitatea colegului nostru Daniel Gheorghe, reprezentant al firmei EXPERT Polonia, premiile anuntate se suplimenteaza astfel:
Locurile 1,2 si 3 cate o pereche de ochelari polarizati EXPERT (lentile USA);
Locurile 1,2,3 si CMMC cate un pachet continand 3x rotative Expert cu ancore Gamakatsu, 2x Jig-uri Expert cu ace Gamakatsu, 3x plute balsa Expert Team.

Last edited by Mihai Vinturache on 21 Oct 2011, 22:00, edited 20 times in total.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by cezar »

S-a inscris si Ion Dumitru - Paco
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by paulletta »

cezar wrote:S-a inscris si Ion Dumitru - Paco

Da-ti premiul de locul I de pe acuma si faceti doar masa festiva... :lol: :lol: :lol:
Paulletta
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Mihai Vinturache »

Paule, inca nu e sigur, mai asteptam si alte inscrieri ...
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
david
Posts: 103
Joined: 27 Feb 2011, 19:19

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by david »

Ionescu Marian membru APC 21 pt.inscriere
Cristinel David cristineld67@yahoo.com 0723131135
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Mihai Vinturache »

Imi face impresia ca membrii APC 21 stau prea mult in expectativa!!!
Mobilizati-va baieti! Vremea va fi frumoasa, se anunta cea mai calda zi din aceasta luna!
Este cea mai buna ocazie de a va incerca noile jucarii intr-o companie foarte selecta si provocatoare.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by paulletta »

Ce pacat ca nu pot fi alaturi de voi, am sa fiu la un concurs aproape de voi ;)
Tancabestiul este la 5 minute de voi.... :lol: :lol:
LE: Poate va vizitez... ;)
Paulletta
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Mihai Vinturache »

Paule sa ai parte de fire intinse!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Dumitrescu Iancu »

Avem noi inscrieri, din partea Clubului de pescuit Drill, au confirmat participarea:
12. Eugen German
13. Petre German
14. Mihai Sofonea
Mihai,cand ai timp,te rog sa-i treci in lista de participanti.
Asteptam,prin amabilitatea lui Coco Bogdan, si o lista cu numele unor concurenti din Ploiesti.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Miyagi »

Mai lipseste Adi Spiac, Bunicu`, inca doua nume si lotul national e in formatie completa la OPEN-ul APC 21. Nu o zic cu rautate, dar nu-mi mai vad rostul la concursul asta Ce sa fac sa le leg maimutele?!!!!!!!!!!
Are dreptate Pauletta.
Daca ii intereseaza Snagovul si e treaba discutata de mult puteati sa le faceti concurs separat. Ori va asteptati sa-i detronez io :ugeek: ?
Poate nu-i vad anu` care vine stand la coada la vizat permisele la noi in asociatie toti!
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Mihai Vinturache »

Cornele, e un concurs open.
Nu putem opri pe nimeni sa participe si e pacat ca nu s-au inscris mai multi "amatori" care ar fi avut posibilitatea sa vada multe lucruri cu acest prilej.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by G_H »

Salut Mihai,

Numarul de ordine va fi si numarul de concurs?

O zi excelenta!
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by laloi »

Miyagi wrote:Mai lipseste Adi Spiac, Bunicu`, inca doua nume si lotul national e in formatie completa la OPEN-ul APC 21. Nu o zic cu rautate, dar nu-mi mai vad rostul la concursul asta Ce sa fac sa le leg maimutele?!!!!!!!!!!
Are dreptate Pauletta.
Daca ii intereseaza Snagovul si e treaba discutata de mult puteati sa le faceti concurs separat. Ori va asteptati sa-i detronez io :ugeek: ?
Poate nu-i vad anu` care vine stand la coada la vizat permisele la noi in asociatie toti!
Cornele, cred ca e prima ta postare la care subscriu 100% ;) (nu ca la altele as fi fost contra, dar ai fost concis si la obiect, ai spus exact ce as fi spus si eu, dar ma abtineam, dar ma bucur ca mai sunt si altii din asociatie care au aceasta parere, ca altfel trebuia sa ma exclud... ;) ). E o actiune de imagine, sper sa reuseasca (si sa se tina, ca vaz ca inca nu-s inscrisi minimul de concurenti), si apropo de ce zicea nea Mihai, privitul de pe mal este mai ieftin, pentru cine vrea sa ii vada pe "greii" stilului in actiune, chiar nu vad rostul sa cotizez un bulion jumate pt antrenamentul lotului national...
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by cezar »

@ Miyagi si laloi

1. Concursul se va tine, chiar si cu numarul actual de inscrisi (conform hotararii AGA de ieri, 17/10/2011)
2. Este un concurs OPEN, la care se poate inscrie oricine este pasionat spinning si are dorinta de a concura;
3. Acum, ca s-au inscris si nume mari ale spinning-ului...nu vad nimic rau in asta. Nu ai foarte des sansa sa concurezi alaturi de cativa VICE-CAMPIONI MONDIALI 2011 ! Cred ca aici oricine castiga la imagine, plus ca mai si invata cate ceva !
4. Pentru APC 21, lovitura de imagine va fi cand concursul asta va deveni INTERNATIONAL ! Pana atunci, este un concurs OPEN de asociatie ca oricare altul, pe care vrem sa-l organizam cat mai bine.
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by G_H »

@

Cred ca acest concurs poate fi privit ca un pretext pentru o iesire la plimbare pe malul lacului, si, daca vrem, la un pranz cu prietenii si colegii de asociatie. In plus, daca vrei, poti participa la o competitie, si, fiind vorba de pescuit, este posibil...sa nu prinzi nimic. Dar asta s-a mai intamplat si cand am fost pe balti mult laudate unde taxa a fost egala sau mai mare cu cea de concurs...Si nici la masa nu ne-a invitat nimeni...Cu siguranta ne-am putea simti bine chiar daca venim numai ca privitori de pe mal. Concurenti, insotitori sau chibiti, campioni sau incepatori, sunt convins ca organizatorii vor avea grija sa ne simtim bine si chiar mandri ca am ales sa fim membrii ai APC21. Si, de ce nu, poate pe podium va urca si un coleg de asociatie, ca doar vorbim despre pescuit, nu?!?

Succes organizatorilor, fire intinse concurentilor si distractie placuta tuturor participantilor (insotitori, chibiti, privitori)!
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by laloi »

Doar atat as mai adauga, si imi cer scuze anticipat pt distorsionarea topicului, dar daca aici se poarta discutiile (si in alta parte se recomanda sa nu se mai scrie imprastiat despre acest topic):
@ Cezar: doar la pct 1 as avea un comentariu-regret, pacat ca nu s-a intrunit AGA si pt concursul de undita :? , acolo parca au mers lucrurile doar doar sa nu se faca, spre deosebire de acesta...
@ G_H: intru totul de acord si foarte frumos spus, doar un singur amendament (corectura, cum vrei sa privesti lucrurile ;) ): eu cand invit pe cineva la masa nu-l pun sa plateasca consumatia.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by cezar »

laloi wrote:Doar atat as mai adauga, si imi cer scuze anticipat pt distorsionarea topicului, dar daca aici se poarta discutiile (si in alta parte se recomanda sa nu se mai scrie imprastiat despre acest topic):
@ Cezar: doar la pct 1 as avea un comentariu-regret, pacat ca nu s-a intrunit AGA si pt concursul de undita :? , acolo parca au mers lucrurile doar doar sa nu se faca, spre deosebire de acesta...
@ G_H: intru totul de acord si foarte frumos spus, doar un singur amendament (corectura, cum vrei sa privesti lucrurile ;) ): eu cand invit pe cineva la masa nu-l pun sa plateasca consumatia.
Pai, cand cu concursul la undita, probabil ca n-a fost o AGA care sa pice atat de oportun ! :?
Adunarile noastre sunt programate cu ceva timp inainte de data tinerii lor, tocmai pentru a ne face liberi cu totii.
Post Reply

Return to “CONCURSURI”