Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Moderator: administrator

User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by G_H »

Radu, eu n-am facut decat sa descriu cum privesc eu lucrurile.
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Mihai Vinturache »

G_H wrote:Numarul de ordine va fi si numarul de concurs?
DA. Numerele de concurs vor fi cele din lista pe care o completez eu cu inscrierile. Chiar daca nu vor plati toti inscrisii, numerele vor ramane aceleasi.
Numerele de concurs si ecusoanele participantilor le vom face noi si le distribuim in dimineata concursului.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Dumitrescu Iancu »

laloi wrote:Doar atat as mai adauga, si imi cer scuze anticipat pt distorsionarea topicului, dar daca aici se poarta discutiile (si in alta parte se recomanda sa nu se mai scrie imprastiat despre acest topic):
@ Cezar: doar la pct 1 as avea un comentariu-regret, pacat ca nu s-a intrunit AGA si pt concursul de undita :? , acolo parca au mers lucrurile doar doar sa nu se faca, spre deosebire de acesta...
@ G_H: intru totul de acord si foarte frumos spus, doar un singur amendament (corectura, cum vrei sa privesti lucrurile ;) ): eu cand invit pe cineva la masa nu-l pun sa plateasca consumatia.
Laloi, daca te uiti pe lista de inscrieri si dam la o parte concurentii care vin din turneul LRS, ar ramane sa te intreci tu cu Miyagi! Nu zic ca nu ar fi interesanta intrecerea,
dar nici nu ar rupe gura targului!
Nu stiu ce trebuie sa facem ca sa intelegi ca nu putem organiza concursuri daca se inscriu dacat doi-trei concurenti...
Si nici sa invitam 2000 de membri la o masa care costa mai mult decat cotizatia anuala,iar nu prea stim cum! Dar poate ne luminezi tu!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Dumitrescu Iancu »

Si pentru ca tot veni vorba:
15.Robert Boanta-WSB Arad
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by laloi »

Dumitrescu Iancu wrote:Laloi, daca te uiti pe lista de inscrieri si dam la o parte concurentii care vin din turneul LRS, ar ramane sa te intreci tu cu Miyagi! Nu zic ca nu ar fi interesanta intrecerea, dar nici nu ar rupe gura targului!
Nu stiu ce trebuie sa facem ca sa intelegi ca nu putem organiza concursuri daca se inscriu dacat doi-trei concurenti...
Si nici sa invitam 2000 de membri la o masa care costa mai mult decat cotizatia anuala,iar nu prea stim cum! Dar poate ne luminezi tu!
Va multumesc pentru lamuriri.
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Mihai Vinturache »

Radule, promit eu ca ma voi ocupa personal anul viitor de un concurs de undita. Si mie mi-a parut rau ca nu l-am putut organiza in acest an.
In continuare va rog sa lasati topicul curat, putem continua in alta parte.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Miyagi »

Mai oameni buni io am supralicitat un pic acolo ca in mod sigur raportul de forte este vizibil major. Cel putin dpdv al dotarilor si capacitatilor insa am luat si io hotararea mea AGA si am decis sa particip, desi Sambata se vor implini 10 ani de cand am intrat cu soata mea in biserica. O voi face atat in nume propriu cat si in numele APC 21, ca membru activ. Daca nu mergem niciunul cum se vor marca actiunile asociatiei pe profil? Sa mai asteptam ca in clubul nostru de rapitori mai erau pasionati de fenomen. Pe de altaparte nici ideea de a participa alaturi de campioni in conditiile astea nu e de dat la o parte. Parerea lui Cezar e mai mult decat oportuna. Imi aduc aminte cum jinduiam la un concurs printre ei cand arbitram si eu.
Deci voi fi acolo Sambata. Nu stiu cum sa fac cu plata ca am drumuri toata saptamana. Daca-i dau atunci e o problema?
Multam mult Radule. Bem o bere pe chestia asta.
Last edited by Miyagi on 19 Oct 2011, 01:29, edited 1 time in total.
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by dutustoica »

laloi wrote:
Miyagi wrote:Mai lipseste Adi Spiac, Bunicu`, inca doua nume si lotul national e in formatie completa la OPEN-ul APC 21. Nu o zic cu rautate, dar nu-mi mai vad rostul la concursul asta Ce sa fac sa le leg maimutele?!!!!!!!!!!
Are dreptate Pauletta.
Daca ii intereseaza Snagovul si e treaba discutata de mult puteati sa le faceti concurs separat. Ori va asteptati sa-i detronez io :ugeek: ?
Poate nu-i vad anu` care vine stand la coada la vizat permisele la noi in asociatie toti!
Cornele, cred ca e prima ta postare la care subscriu 100% ;) (nu ca la altele as fi fost contra, dar ai fost concis si la obiect, ai spus exact ce as fi spus si eu, dar ma abtineam, dar ma bucur ca mai sunt si altii din asociatie care au aceasta parere, ca altfel trebuia sa ma exclud... ;) ). E o actiune de imagine, sper sa reuseasca (si sa se tina, ca vaz ca inca nu-s inscrisi minimul de concurenti), si apropo de ce zicea nea Mihai, privitul de pe mal este mai ieftin, pentru cine vrea sa ii vada pe "greii" stilului in actiune, chiar nu vad rostul sa cotizez un bulion jumate pt antrenamentul lotului national...
Coane Radu, daca n-ai fi postat, nu-ti recunosteam calitatea de carcotas. Iti spun si eu ca acest concurs nu este o actiune de imagine, ci una programata cu mult timp inainte (chiar daca nu figureaza in Programul de activitati). In acelasi timp, nu pot sa-mi ascund surprinderea ca un pescar de talia ta prefera sa fie spectator, pentru a nu cotiza un bulion jumate la antrenamentul lotului national. Total gresit, pentru ca in acel milion si jumatate sunt incluse mai multe taxe - mult reduse acum - pe care ar trebui sa le platesti daca folosesti locatia respectiva in interes personal. Si aici ma refer la acces cu masina, lansarea la apa, masa, etc. Ti se pare mult? Compara premiile si vezi daca se merita. Daca nu esti clarificat, vino cu noi la orice etapa de campionat LRS si o sa vezi ce cheltuieli au sportivii care participa la concursuri.
Cat priveste lotul national, stai linistit ca finantarea acestuia nu sta in cotizatia ta. Si nici in acest concurs.
E o treaba de obtiune: daca vrei bine, daca nu........iar e bine.
Iar cu atitudinile de Gica - contra la orice, ne-am obisnuit.
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Deceneu »

total offtopic : stiu ca suna f f f prost , da am si eu o intrebare... se da doar din barca nu ? :-s ?
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by cezar »

Deceneu wrote:total offtopic : stiu ca suna f f f prost , da am si eu o intrebare... se da doar din barca nu ? :-s ?
Da, numai din barca !
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Dumitrescu Iancu »

Inscrierile continua:
16.Mircea Teodorescu-Aqua Fishing Club Cluj-Napoca
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Dumitrescu Iancu »

Pentru eventualii concurenti din tara, in cadrul Complexului Astoria se pot rezerva locuri de cazare la pretul de 65lei/noapte patul!La cerere, ne putem ocupa noi, ca si organizatori, de aceasta problema!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by cezar »

Am preluat de la concurentul David Cristinel (nr.2 pe lista) taxa de participare de 150 lei. Va ajunge operativ la Directorul de concurs.
fatdaddy
Posts: 229
Joined: 30 Aug 2010, 15:01
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by fatdaddy »

Vlad Tocae si Andrei Riga vor fii si ei !
Andrei Riga
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by cezar »

17. Vlad Tocae
18. Andrei Riga - Fatdaddy
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by G_H »

Pentru Florin Cristian Antonescu si grupul de sustinatori aduc eu banutii maine cand ma intalnesc cu Dutu sa predau obiectele Expert. (masina a ajuns la Alba Iulia) :D
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Mihai Vinturache »

Baieti, pe undeva ati pierdut niste concurenti.
In pagina 1 este lista cu cei inscrisi, actualizata permanent. Cu ultimii inscrisi (Tocae si Riga) s-a ajuns la numarul 20.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by dutustoica »

Mihai, am fost azi la Robert si am luat bateriile pentru motoarele electrice. Cu acest prilej mi-a platit taxa pentru el si Mircea Ciobanu.
Drept urmare, te rog sa faci cuvenita adaugire la lista din pag. 1.
fatdaddy
Posts: 229
Joined: 30 Aug 2010, 15:01
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by fatdaddy »

cezar wrote:17. Vlad Tocae
18. Andrei Riga - Fatdaddy

Depus azi in cont RZBR taxa de inscriere ptr amandoi !
Andrei Riga
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING 2011, inscrieri

Post by Dumitrescu Iancu »

Avem lista actualizata la pagina 1.Pana acum sunt 22 concurenti.
Post Reply

Return to “CONCURSURI”