Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Moderator: administrator

User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Albatrin »

valibu wrote:Super poze. Ca de fiecare data Albatrin ne incanta cu realizarile lui.
Fratelo, nu sunt ale mele, n-am veleităţi de fotoreporter, dar de data asta nu sunt nici ale tale!!!
Ai urcat-o pe aia mică în barcă la Duţu să facă poze în locul tău chiar dacă nu ştie să înoate, tată denaturat ce eşti :evil: :evil: :evil:
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Miyagi »

:lol: . Capcane :lol: . Pe la spatele tau :lol: .
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Mihai Vinturache »

charly wrote:Puteti pune rezultatele tuturor concurentilor in cm si nr de pesti?Multumesc.
Ca la mai toate concursurile de rapitor au fost si cateva "gherle" (concurenti care nu au punctat). Am considerat, din acest motiv, ca nu are rost sa punem tot clasamentul.
Daca nu ma insel, Cristi "albatran" a pus pe undeva numarul total de pesti prinsi. Daca din acest total se scad cele 17 stiuci, ceea ce ramane sunt doar bibani. Nu s-a prins salau si nici somn, desi Myagi a umblat toata ziua cu cloncul pe lac :lol:

Am sa-l rog totusi pe Cristi, care s-a ocupat de intocmirea clasamentului, sa faca aceasta statistica (nr. de pesti, nr. stiuci, nr. bibabi) macar pentru primele 6-7 pozitii, cand are putin timp.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Miyagi »

Mihai Vinturache wrote:
charly wrote:Puteti pune rezultatele tuturor concurentilor in cm si nr de pesti?Multumesc.
Ca la mai toate concursurile de rapitor au fost si cateva "gherle" (concurenti care nu au punctat). Am considerat, din acest motiv, ca nu are rost sa punem tot clasamentul.
Daca nu ma insel, Cristi "albatran" a pus pe undeva numarul total de pesti prinsi. Daca din acest total se scad cele 17 stiuci, ceea ce ramane sunt doar bibani. Nu s-a prins salau si nici somn, desi Myagi a umblat toata ziua cu cloncul pe lac :lol:
Am umblat Mihai, da` n-am vrut sa-i eclipsez pa campioni si nu l-am bagat la apa 8-) . Dupa cum am mai spus mi-am luat singur lingura de lemn de acasa ca eram convins ca voi uitati sa o acordati :D .
Daca nu-mi zicea Iancu sa nu fac v`o minune ca poate vine PV-TV-ul bagam o caterinca ca tocmai vorbisem cu Misu Sofonea si inca cineva. Am avut trei la mine :D .
Da` oricum daca zici ca au fost si gherle ma simt mai bine. Stai sa pun si io marlita mea. Oricum i-am bagat pa oameni in ceata ca am chemat barca arbitrilor la mine. N-a durat mult si m-am pomenit cu alte 4 barci ale concurentilor :lol: .
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by dutustoica »

Albatrin wrote: Ai urcat-o pe aia mică în barcă la Duţu să facă poze în locul tău chiar dacă nu ştie să înoate, tată denaturat ce eşti :evil: :evil: :evil:
Da ce, coane, barca mea e Lacu Morii? E mai stabila si sigura pe apa, decat masina ta cand sta in parcare, pe pana, in fata blocului. Si apoi in barca mai eram si eu si Geo. Plus ca i-am pus si vesta de salvare. Acum m-am prins: te oftici ca pozele Cristinei sunt mai reusite decat ale lui taica-sau :roll: :roll: :roll: si ca tu nu esti in niciuna :o :o :o . Nici eu, de altfel :lol: :lol: :lol: Cu toate ca le-a facut de la mine din barca. :oops: :oops: :oops:
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Albatrin »

dutustoica wrote:...Acum m-am prins: te oftici ca pozele Cristinei sunt mai reusite decat ale lui taica-sau :roll: :roll: :roll: si ca tu nu esti in niciuna :o :o :o . Nici eu, de altfel :lol: :lol: :lol: Cu toate ca le-a facut de la mine din barca. :oops: :oops: :oops:
... Da, da, da, dar pă tac'su a avut grijă să-l prindă din toate poziţiile, mai ceva ca pe Monica Columbeanu :lol: :lol: :lol:
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Dumitrescu Iancu »

Albatrin wrote:
dutustoica wrote:...Acum m-am prins: te oftici ca pozele Cristinei sunt mai reusite decat ale lui taica-sau :roll: :roll: :roll: si ca tu nu esti in niciuna :o :o :o . Nici eu, de altfel :lol: :lol: :lol: Cu toate ca le-a facut de la mine din barca. :oops: :oops: :oops:
... Da, da, da, dar pă tac'su a avut grijă să-l prindă din toate poziţiile, mai ceva ca pe Monica Columbeanu :lol: :lol: :lol:
Ce vrei, frate, a vrut si fata, ca si noi de altfel, sa-si aduca sponsorul in prim -plan! :lol: :lol: :lol:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Miyagi »

:lol: :lol: :lol: . Cool! Nu te lasa Grasule :D .
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by valibu »

Nu stiu de ce, dar a vrut musai cu Dutu. :roll:
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Deceneu »

da io am si filmat :D 1-1
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Lorelai »

Iaca si niscaiva poze de la mine.
Din cele ce au trimis ceilalti s-a cam aratat totul, si chiar foarte frumos, dar daca tot le-am facut...
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Lorelai »

Inca o serie si gata


ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
robert_13
Posts: 160
Joined: 19 Jan 2011, 01:10

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by robert_13 »

Lorelai wrote:Declaratie
Subsemnatul Dan Surdu, in calitate de membru APC 21 , ca si membru ' al numitei Asciatii APC 21, in calitate de (acelasi membru') pescar Dunarean, azi 22.10 .11 m-am infiltrat in Clubul Arbitrilor, la respectivul concurs ( eveniment, sarbatoare) desfasurat pe lacul Snagov.
Am constatat si declar urmatoarele :
Concursul s-a desfasurat in conditii excelente, multumita atat organizatorilor cat si participantilor la concurs.
Am avut privilegiul sa-i vad la treaba pe cei mai buni pescari de rapitor din Romania. Am invatat inca o data ca balta are peste, dar e invelit de apa, iar cel care stie reuseste sa-l aduca la masurare.
Am asistat si la activitatea de masurare, desfasurata corect, din surse am aflat ca la fel a fost la toate competitiile desfasurate in acest an, unde au arbitrat colegii nostri. Pentru care, inca odata, am capatat o mare stima.
Drept urmare, o sa fac cerere sa fiu primit in Clubul Arbitrilor, pentru a studia mai atent activitatea acestora.
Deci, in final, ca drept concluzie , va semnalez urmatoarele:
Nu pot sa spun decat : Felicitari, sa ne revedem in ficare an la fel, participanti, organizatori si sponsori !
Scuzati va rog formularea, dar , prin grija prietenilor, azi in barca am avut parte numai de politisti. Sincer, persoane super agreabile.
Nu te superi Costinello ! A fost o zi minunata !
adica ce vrei sa spui? ca ai parte numai de politisti? :lol:
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Lorelai »

Lipseai tu din barca ! :lol:
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Cupa APC 21 - TOTAL SPINNING, editia 2011

Post by Albatrin »

Lucian Constantin "Gyorg", câştigătorul ediţie I a Cupei APC21, despre concurs pe saitul personal:
http://gyorg.ro/snagov-cum-sa-iei-decizia-de-locul-1/
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Post Reply

Return to “CONCURSURI”