Crapmania

Moderator: administrator

Post Reply
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Crapmania

Post by Miyagi »

Frate un nou concurs, si un nou rezultat deosebit. Ovidiu si George ai mei au fost la un pas de a castiga locul 1 general.
Un membru APC 21 caruia ii place sa pescuiasca mai mult in Delta insa a innebunit cu baltile in ultima vreme si-i cocoseaza pe multi crapisti cu state vechi sau gura mare :D si un ucenic format de el. Iaca-ta ca o anume scoala a naturalului da rezultate exceptionale tinand cont ca baietii sunt debutanti in ale competitiilor.
Mai vin cu completari si as vrea sa lasam topicul asta curat doar pentru cei interesati de asa ceva. Cine stie cu ce vom intampina pe viitor acest fenomen?
Last edited by Miyagi on 22 May 2011, 23:59, edited 1 time in total.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: APC 21 & Crapmania

Post by Dumitrescu Iancu »

Cornele,nu vad legatura intre APC 21 si Crapmania...Nu avem ninic cu pescarii respectivi,le dorim toate cele bune,dar nu vad rostul apropierii celor doua nume...Faptul ca Ovidiu este membru APC nu inseamna ca si reprezinta Asociatia in concursurile la care participa!Te-as ruga sa incerci sa nu mai vorbesti in numele Asociatiei fara a consulta si obtine aprobarea CD-ului.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: APC 21 & Crapmania

Post by Miyagi »

Ovidiu e un membru APC 21 la fel ca si mine. Amandoi participam la concursuri private in nume individual. Cunoastem destui membrii care mai sunt interesati de concursurile astea, iar intentia mea este de a ne putea sfatui unii cu altii si aici daca tot ne cunoastem sau participam impreuna. Gasesc raspunsul tau un pic cam dur si de neinteles. "Crapmania" este un concurs consacrat ce se tine pe o balta la fel de consacrata pe langa ceea ce mai o insemna. Asta ma intereseaza pe mine si nu vad pentru ce sa solicit acordul CD-ului?! Te rog fi mai explicit.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: APC 21 & Crapmania

Post by Dumitrescu Iancu »

Cornele,pai tocmai asta este,din moment ce participati la competitii private in nume personal,nu vad motivul pentru care pui alaturi numele Asociatiei si Crapmania...Asociatia nu s-a implicat cu nimic in acest concurs si pot aparea confuzii sau interpretari legate de asocierea celor doua nume.Iti puteai intitula topicul oricum altcumva!In plus,APC 21 are si un Club de arbitri caruia,iarasi,ii poate dauna acesta alaturare!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: APC 21 & Crapmania

Post by Miyagi »

Cred ca acum am inteles ce ai spus exact si cam ai dreptate. Cand am deschis topicul eram foarte obosit si lipsit de inspiratie. Imi cer scuze pentru asta. Chiar ma miram de ce se pune problema asa insa si uitasem in ce context pusesem totul :geek: . Acum cum as putea sa modific acest titlu atata timp cat ceea ce zici tu mi se pare si mie la fel de nelalocul lui?
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: APC 21 & Crapmania

Post by Miyagi »

Pot modifica eu titlul sau se poate face de catre un moderator? Daca nu-l pot schimba eu atunci sa o faca cine trebuie si nu ma intereseaza o denumire anume ci doar din titulatura sa se poata face trimiteri la acest concurs. Multumesc!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: APC 21 & Crapmania

Post by rebeu »

Vezi aici.

Pe scurt: te duci la prima pagina si la mesajul de început (cel scris de tine când ai deschis subiectul) click în modifică şi acolo modifici titlul subiectului. Click în „trimite“ când eşti gata...
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: APC 21 & Crapmania

Post by Miyagi »

rebeu wrote:Vezi aici.

Pe scurt: te duci la prima pagina si la mesajul de început (cel scris de tine când ai deschis subiectul) click în modifică şi acolo modifici titlul subiectului. Click în „trimite“ când eşti gata...
Multam Radu!
Post Reply

Return to “CONCURSURI”