lansete mulinete

Moderator: administrator

Locked
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

lansete mulinete

Post by CRISTI DINU »

donez unor copii premianti la tir cu arcu ,lansete mulinete si posibil o barca gonflabila,in urma unui concurs cu arcu.produsele nu sunt noi. :D
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
User avatar
Cristian Candeori
Posts: 163
Joined: 26 Oct 2009, 10:10

Re: lansete mulinete

Post by Cristian Candeori »

Unde are loc concursul ? :lol:
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: lansete mulinete

Post by FAE »

:D SALVE :D
off topic
...i-mi cer scuze autorului...dar inainte de a dona cele listate de ce nu il intrebati pe CEZAR daca nu participa si el...este expert in tirul cu prastia sau cu alte "scule" de ultima generatie... :lol: :lol: :lol: , concursul cred ca il poate organiza la circiuma dumnealui preferata...stie el... nu dau nume ptr. ca nu vreau sa-i fac reclama...!!! :evil: ...sau sa-i stric lui PLOILE acolo...
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: lansete mulinete

Post by cezar »

FAE wrote::D SALVE :D
off topic
...i-mi cer scuze autorului...dar inainte de a dona cele listate de ce nu il intrebati pe CEZAR daca nu participa si el...este expert in tirul cu prastia sau cu alte "scule" de ultima generatie... :lol: :lol: :lol: , concursul cred ca il poate organiza la circiuma dumnealui preferata...stie el... nu dau nume ptr. ca nu vreau sa-i fac reclama...!!! :evil: ...sau sa-i stric lui PLOILE acolo...
;) SA TRAITI BINE ;)
FAE, ti-au dat drumul in invoire?
A cata sesiune de dezalcolizare ai urmat ?
Ai ajuns la masterat ?
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: lansete mulinete

Post by CRISTI DINU »

am un arc din fibra si sageti la fel,ma gandeam undeva unde putem desfasura si activitati de pescuit,numai ca nu vreau sa devieze acest anunt de la subiect.ROG AMATORILOR,ce am eu de dat, sunt secan.
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: lansete mulinete

Post by modigliani »

CRISTI DINU wrote:ma gandeam undeva unde putem desfasura si activitati de pescuit,numai ca nu vreau sa devieze acest anunt de la subiect.
19 - 20 Iunie , pe malul Dunarii , mai exact pe malul Aralei . Prima ,, sesiune " , cea de acum doua weekend-uri , a avut in program tir cu arcul . Si-am avut prezenti printre noi si cativa pustani dati in vant dupa asa ceva ( unul a fost chiar al meu !) .

Intrucat vremea nu ne-a fost tocmai prietena , ,, recidivam " peste 3 sapt .

.........................

Si eu , la randul meu , imi cer scuze pt off topic .
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: lansete mulinete

Post by CRISTI DINU »

in cadrul acestei invitatii ma gandesc si eu ,dar ma tem ca trebuie implicatii de organizare si nu dispun de donatii pe masura si nu ma pot implica de unul singur,multumesc de idee ,dar poate organizam la un alt nivel si cu premii atractive. :)
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
Locked

Return to “DONATII”