Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Moderator: administrator

User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by FAE »

:D SALVE :D
@ Petrovici cu toate ca am scris cu ceva timp in urma ca nu i-ti mai raspund,tare sint curios cite sti dumneata despre privatizare...ca de lucrat lucrezi la buget si acolo nu se invata "dastea", acolo v-a indoctrineaza "alesii" cu sloganul totii privatizati sint hoti si parveniti....dumneata ai idee cit munceste un muncitor care lucreaza in mediul privat si cit munceste unul la buget...??? CRED CA NU, si m-am comvins de spiritul dumitale de a gindi si trai in societatea unde dreptul la opinie acum este liber...AI FOST INDOCTRINAT IN STIL COMUNIST(probabil fost SECURIT caruia acum ii este greu ,ptr. ca nu mai sint privilegile din "EPOCA DE AUR" sau s-a gindeasca cu capul lui si sa i-si ia viata pe cont propiu), sau erai si dumneata de partea acelora care il sustineau pe I.Iliescu in 90" cind au venit mineri in Bucuresti"DIN PROPIE INITIATIVA" si strigau cit puteau NOI NU N-E VINDEM TARA...sa apere marile realizari ale FSN-ului...daca observi si dumneata incerc pe cit pot de mult sa t-e las sa te bati cu propile arme.
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
Valentin Petrovici

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by Valentin Petrovici »

Vai capul tău. Tu cînd vezi un om pe stradă te sperii. Eşti sigur că ai văzut un securist sau comunist.
Dacă tu ai făcut parte din armata română sunt convins că ne merităm soarta cu vîrf şi îndesat. Un incult şi un analfabet. Oare cum este posibil în anul 2010 să avem asemenea specii ? Mă întreb cam cît mai eşti în stare să te suporţi ? Of Doamne ai milă de el. Prea îl chinuieşti şi-i faci zilele amare.
Nu ştiu dacă totuşi ţi-ai dat seama că exişti. Dacă da, ar fi prostia vieţii tale pentru că te-ai crede om.
Îmi este tare milă de tine dar nu am cum să te ajut. Numai Dumnezeu poate. Dar este cam tîrziu. Sunt sigur că ţi-ar sta mai bine atîrnat într-un cîrlig de somn pe post de rîmă neagră.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by cezar »

Valentin Petrovici wrote:Vai capul tău. Tu cînd vezi un om pe stradă te sperii. Eşti sigur că ai văzut un securist sau comunist.
Dacă tu ai făcut parte din armata română sunt convins că ne merităm soarta cu vîrf şi îndesat. Un incult şi un analfabet. Oare cum este posibil în anul 2010 să avem asemenea specii ? Mă întreb cam cît mai eşti în stare să te suporţi ? Of Doamne ai milă de el. Prea îl chinuieşti şi-i faci zilele amare.
Nu ştiu dacă totuşi ţi-ai dat seama că exişti. Dacă da, ar fi prostia vieţii tale pentru că te-ai crede om.
Îmi este tare milă de tine dar nu am cum să te ajut. Numai Dumnezeu poate. Dar este cam tîrziu. Sunt sigur că ţi-ar sta mai bine atîrnat într-un cîrlig de somn pe post de rîmă neagră.
La nivelul lui de evolutie, nu poate vedea decat Tyranosaurus, Brontosaurus, Diplodocus sau alte oratanii care mai traiau in Jurassic. De unde dracu' securisti sau comunisti? :shock: :shock: :shock: Crezi ca daca ar intalni vreunul l-ar recunoaste? L-ar confunda cu postasul ! ;)
Pai asta a fost in armata romana ca militar in termen, l-au incorporat cand era pe punctul sau termine prima parte a abecedarului. :lol: :lol: :lol:
Cred ca-l bagi prea mult in seama, Vali !

Si te rog sa nu mai jignesti ramele negre, astea sunt fiinte superioare in comparatie cu specimenul !
Valentin Petrovici

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by Valentin Petrovici »

O.Z.N. -ule mă întreb ce s-ar fi întîmplat dacă la mineriadă erai şi tu pe la Piaţa Victoriei sau pe la Universităţii ?
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by Adar Marian »

Dom'le, una peste alta inclin sa-i dau dreptate lui Nathan Jessup:
- You can't handle the truth! :(
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by FAE »

:D SALVE :D
quote="Valentin Petrovici"]Vai capul tău. Tu cînd vezi un om pe stradă te sperii. Eşti sigur că ai văzut un securist sau comunist.
Dacă tu ai făcut parte din armata română sunt convins că ne merităm soarta cu vîrf şi îndesat. Un incult şi un analfabet. Oare cum este posibil în anul 2010 să avem asemenea specii ? Mă întreb cam cît mai eşti în stare să te suporţi ? Of Doamne ai milă de el. Prea îl chinuieşti şi-i faci zilele amare.
Nu ştiu dacă totuşi ţi-ai dat seama că exişti. Dacă da, ar fi prostia vieţii tale pentru că te-ai crede om.
Îmi este tare milă de tine dar nu am cum să te ajut. Numai Dumnezeu poate. Dar este cam tîrziu. Sunt sigur că ţi-ar sta mai bine atîrnat într-un cîrlig de somn pe post de rîmă neagră.[/quote]

.....un prieten avea o vorba...sau m-a rog a preluato din alta parte...
daca FRAERI si PROSTI ar putea LUMINA.... ROMANIA ar lumina mai bine ca PARISUL...nea"V.P.,....esti varza de fapt singura ta greseala este ca te-ai nascut viu...!esti unul dintre sutele de mii de frustrati care nu sint in stare sa faca nimic...cred(de fapt sint sigur ca in copilarie ai suferit mult...erai bataia de joc a tuturor, si incerci acum sa faci pe inteligentul)... m-a faci pe mine analfabet...dar tu cita scoala ai ...???esti vai steaua ta...daca ai avea macar scoala vieti ....semeni leit cu MIRCEA GEOANA...si sti cum ii spune lumea...??? i-ti raspund tot "IO...PROSTANACUL....
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by modigliani »

FAE wrote::D SALVE :D
quote="Valentin Petrovici"]Vai capul tău. Tu cînd vezi un om pe stradă te sperii. Eşti sigur că ai văzut un securist sau comunist.
Dacă tu ai făcut parte din armata română sunt convins că ne merităm soarta cu vîrf şi îndesat. Un incult şi un analfabet. Oare cum este posibil în anul 2010 să avem asemenea specii ? Mă întreb cam cît mai eşti în stare să te suporţi ? Of Doamne ai milă de el. Prea îl chinuieşti şi-i faci zilele amare.
Nu ştiu dacă totuşi ţi-ai dat seama că exişti. Dacă da, ar fi prostia vieţii tale pentru că te-ai crede om.
Îmi este tare milă de tine dar nu am cum să te ajut. Numai Dumnezeu poate. Dar este cam tîrziu. Sunt sigur că ţi-ar sta mai bine atîrnat într-un cîrlig de somn pe post de rîmă neagră.
FAE wrote:.....un prieten avea o vorba...sau m-a rog a preluato din alta parte...
daca FRAERI si PROSTI ar putea LUMINA.... ROMANIA ar lumina mai bine ca PARISUL...nea"V.P.,....esti varza de fapt singura ta greseala este ca te-ai nascut viu...!esti unul dintre sutele de mii de frustrati care nu sint in stare sa faca nimic...cred(de fapt sint sigur ca in copilarie ai suferit mult...erai bataia de joc a tuturor, si incerci acum sa faci pe inteligentul)... m-a faci pe mine analfabet...dar tu cita scoala ai ...???esti vai steaua ta...daca ai avea macar scoala vieti ....semeni leit cu MIRCEA GEOANA...si sti cum ii spune lumea...??? i-ti raspund tot "IO...PROSTANACUL....
;) SA TRAITI BINE ;)
Swahili ??? ...... OMG !!!
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
Petre Gaitos
Posts: 7
Joined: 29 Mar 2010, 08:09

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by Petre Gaitos »

Oare care firma de stat produce ceva,ca sa sustina economia tarii,are profit si nu are datorii tot la stat?
User avatar
gabibrb
Posts: 174
Joined: 06 Jan 2010, 12:40
Location: Constanta

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by gabibrb »

As raspunde eu dar se va considera reclama.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Nici usturoi n-am mancat si nici gura nu-mi miroase

Post by Miyagi »

FAE uita-te repede la Mircea Badea!
Locked

Return to “CAFENEA”