Aberatio Adaris

Moderator: administrator

User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: Aberatio Adaris

Post by modigliani »

Albatrin wrote:............... dacă cineva are o părere trebuie neapărat s-o dezvolţi şi s-o susţi pe cea contrară.
Toate bune şi frumoase până când ai ajuns să consideri aceast grup o adunătură de oligofreni. Cu asta ai pus capac la toate. Părerea mea este că eşti mult prea deştept pentru noi aşa că ar fi bine şi pentru tine şi pentru noi, să-ţi faci şi un forum personal în care să dezbaţi ce vrei tu, cum vrei tu şi când vrei tu.

Rog administatorul forumului să considere cele din citat ca fiind total în afara regulamentului şi să procedeze în consecinţă.
AlBatrane , ce-oi bea matale , iti promit ca-ti fac baie-n respectivul lichid ! Te spal pe cap , te limpezesc , pun si deoparte pentru zile negre , Iti asez scaunelu' la umbra , iti pun in pahar , iti iau ciocolata , iti aprind tigarea , iti fac vant cu evantaiu' , iti sortez ramele si viermusii pe masculi-femele , .............. alea-alea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate ! Te iubesc !!!!!!!!!!!!!!!!

..................................

Iar eu rog adminu' sa lase postarea batranului VESNIC IN VIZORUL LUMII-NTREGI , PENTRU POSTERITATE , PANA LA SFARSITUL EXISTENTEI NET-ULUI ASTA MARE !!!!! AMIN !!!!!!!!!!
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Aberatio Adaris

Post by valic »

Eu ca si membru fondator, propun sa interzicem accesul lui Adar pe acest forum, pe motiv ca este mult mai destept ca noi.

Pe bune, nu ne putem compara cu el, parerea mea ............ vorba unui mare filozof in viata .................

Salutari maxime.
Valic
0744 644 368
Locked

Return to “CAFENEA”