Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Moderator: administrator

Locked
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

E, aici pot sa intreb si eu unde erau ecologistii din 2010 anul trecut ?!
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

Ati disparut in papuris, e sefu' cu ochii pe voi :lol:
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by costin stefanescu »

la ce te referi si care sef e cu ochii pe noi ?
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

costin stefanescu wrote:la ce te referi si care sef e cu ochii pe noi ?
Pai au fugit mai toti de aici si sef e domnul acela care ne sterge :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by cezar »

ioanrv wrote:E, aici pot sa intreb si eu unde erau ecologistii din 2010 anul trecut ?!
Avand in vedere faptul ca Asociatia noastra s-a infiintat in noiembrie 2009, cei de pe aici erau prin diverse locuri.
Eu personal eram plecat din tara, d'aia nici nu m-am inscris ca s-a facut lista.
Dar la precedenta ecologizare organizata de Mihai S. fusesem, dupa cum au mai fost si altii de pe aici. Si a fost OK.
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

Stiti ce e curios ?! Pe site-ul pes.......ro care este un site mai mare, nu sterge nimeni nimic chiar daca replicile sunt mai acide...
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by cezar »

ioanrv wrote:
costin stefanescu wrote:la ce te referi si care sef e cu ochii pe noi ?
Pai au fugit mai toti de aici si sef e domnul acela care ne sterge :lol:
Ce-ar fi sa va mutati voi mai la subsol, la Cafenea ? Acolo nu mai este "seful" moderator si sta degeaba cu ochii pe voi ;)
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by cezar »

ioanrv wrote:Stiti ce e curios ?! Pe site-ul pes.......ro care este un site mai mare, nu sterge nimeni nimic chiar daca replicile sunt mai acide...
N-am sters nimic pentru aciditatea replicilor, oricum, pe langa ce scriu eu uneori, scrierea voastra era ca pupicul bunicii, doar ca nu era locul potrivit ! Si nici aici nu e !

La Cafenea, fratilor, ocolo unde mitocanul se mai descheie la camasa, se mai scobeste in dinti cu unghia si vorbeste despre dame sau despre fotbal, atunci cand nu injura guvernul.
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

cezar wrote:
ioanrv wrote:E, aici pot sa intreb si eu unde erau ecologistii din 2010 anul trecut ?!
Avand in vedere faptul ca Asociatia noastra s-a infiintat in noiembrie 2009, cei de pe aici erau prin diverse locuri.
Eu personal eram plecat din tara, d'aia nici nu m-am inscris ca s-a facut lista.
Dar la precedenta ecologizare organizata de Mihai S. fusesem, dupa cum au mai fost si altii de pe aici. Si a fost OK.
Ati fost in 2009 ?...ca nu prea inteleg...si indiferent pe unde erau nu-i oprea nimeni sa participe...
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

cezar wrote:
ioanrv wrote:Stiti ce e curios ?! Pe site-ul pes.......ro care este un site mai mare, nu sterge nimeni nimic chiar daca replicile sunt mai acide...
N-am sters nimic pentru aciditatea replicilor, oricum, pe langa ce scriu eu uneori, scrierea voastra era ca pupicul bunicii, doar ca nu era locul potrivit ! Si nici aici nu e !

La Cafenea, fratilor, ocolo unde mitocanul se mai descheie la camasa, se mai scobeste in dinti cu unghia si vorbeste despre dame sau despre fotbal, atunci cand nu injura guvernul.
Da, da..si de la cafenea in strada... :roll:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by cezar »

ioanrv wrote:
cezar wrote:
ioanrv wrote:E, aici pot sa intreb si eu unde erau ecologistii din 2010 anul trecut ?!
Avand in vedere faptul ca Asociatia noastra s-a infiintat in noiembrie 2009, cei de pe aici erau prin diverse locuri.
Eu personal eram plecat din tara, d'aia nici nu m-am inscris ca s-a facut lista.
Dar la precedenta ecologizare organizata de Mihai S. fusesem, dupa cum au mai fost si altii de pe aici. Si a fost OK.
Ati fost in 2009 ?...ca nu prea inteleg...si indiferent pe unde erau nu-i oprea nimeni sa participe...
Da, am fost in primavara 2009 (inceput de aprilie), cca 30 de persoane. Exista si un "reportaj" pe pescar sportiv.ro.
Daca citeai atent, intelegeai ca unii dintre cei de pe aici au fost, altii nu.
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by Claudiu »

cezar wrote:
ioanrv wrote:Stiti ce e curios ?! Pe site-ul pes.......ro care este un site mai mare, nu sterge nimeni nimic chiar daca replicile sunt mai acide...
N-am sters nimic pentru aciditatea replicilor, oricum, pe langa ce scriu eu uneori, scrierea voastra era ca pupicul bunicii, doar ca nu era locul potrivit ! Si nici aici nu e !
Apai dom' Cezar, eu m-am chinuit degeaba, bag seama.... Vroiam si eu sa ramana pentru eternitate ceea ce am scris despre unii maimutoi ai forumurilor. Las' ca nu va mai duc la ha-ha hanus vara asta! :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by cezar »

ioanrv wrote:
cezar wrote:
ioanrv wrote:Stiti ce e curios ?! Pe site-ul pes.......ro care este un site mai mare, nu sterge nimeni nimic chiar daca replicile sunt mai acide...
N-am sters nimic pentru aciditatea replicilor, oricum, pe langa ce scriu eu uneori, scrierea voastra era ca pupicul bunicii, doar ca nu era locul potrivit ! Si nici aici nu e !

La Cafenea, fratilor, ocolo unde mitocanul se mai descheie la camasa, se mai scobeste in dinti cu unghia si vorbeste despre dame sau despre fotbal, atunci cand nu injura guvernul.
Da, da..si de la cafenea in strada... :roll:
Depinde ...
Oricum, acolo este un moderator mai tolerant, iar tonul este mai permisiv.
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

Da, am fost in primavara 2009 (inceput de aprilie), cca 30 de persoane. Exista si un "reportaj" pe pescar sportiv.ro.
Daca citeai atent, intelegeai ca unii dintre cei de pe aici au fost, altii nu.[/quote][/quote]

Aha, aia era altceva decat Eco Ara 2009...Pe mine ma intereseaza cine a fost in prima zi, sambata, anul trecut...
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

Pana la urma, actiunea de anul asta e una de socializare sau de ecologizare ? Poate raspunsul la intrebarea asta ma va ajuta sa ies din eroare...
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by cezar »

ioanrv wrote:Pana la urma, actiunea de anul asta e una de socializare sau de ecologizare ? Poate raspunsul la intrebarea asta ma va ajuta sa ies din eroare...
Si una, si alta !
User avatar
mihai_mura
Posts: 319
Joined: 27 Oct 2009, 11:13
Location: Iaşi, Romania, United Europe
Contact:

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by mihai_mura »

Aha, aia era altceva decat Eco Ara 2009...Pe mine ma intereseaza cine a fost in prima zi, sambata, anul trecut...
Bre nea Ioane, sau tanti Ioana, sau ....indiferent ce sau cine esti esti.... da zii mai clar ce vrei?? O lista cu membrii care si unde erau, in prima zi, a doa zi....sambata, duminica.... in timp ce unii mancau salam cu soia.....
Ca nu inteleg ce vrei : "Eco Ara 2009 - ce a fost odata...." Te-ai blocat, ai amintiri care te rascolesc?
Suntem in 2010 totusi, deschide-ti mintea!
Last edited by mihai_mura on 19 May 2010, 00:25, edited 2 times in total.
Image
Mihai Muraraşu
Tel. 0722 70 70 88

mihai_murarasu@yahoo.com
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

Pot sa zic o rautate ? :D
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by Claudiu »

Who cares....
Last edited by Claudiu on 19 May 2010, 09:39, edited 1 time in total.
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Eco Ara 2009 - ce a fost odata...

Post by ioanrv »

mihai_mura wrote:
Aha, aia era altceva decat Eco Ara 2009...Pe mine ma intereseaza cine a fost in prima zi, sambata, anul trecut...
Bre nea Ioane, sau tanti Ioana, sau ....indiferent ce sau cine esti esti.... da zii mai clar ce vrei?? O lista cu membrii care si unde erau, in prima zi, a doa zi....sambata, duminica.... in timp ce unii mancau salam cu soia.....
Ca nu inteleg ce vrei : "Eco Ara 2009 - ce a fost odata...." Te-ai blocat, ai amintiri care te rascolesc?
Suntem in 2010 totusi, deschide-ti minte!
Nea Mihai sau tanti Zmeura, matale 2010 ti-a deschis mintea ? :lol:
Locked

Return to “CAFENEA”