Multumesc,Prieteni!

Moderator: administrator

Locked
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Multumesc,Prieteni!

Post by Dumitrescu Iancu »

Vreau sa multumesc pe aceasta cale prietenilor de pe forumul APS care au fost alaturi de mine,cu o vorba buna sau o incurajare,in tristul evemiment prin care am trecut de curand!Fac acest lucru cu mare intarziere si aici deoarece abia astazi am citit,absolut intamplator,de pe calculatorul unui amic,mesajele lor,si asta pentru ca CD-APS a hotarat sa-mi blocheze accesul la forum de la calculatorul personal,deci si posibilitatea de a raspunde acolo!
Va multumesc,domnilor si va doresc multa sanatate!
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Multumesc,Prieteni!

Post by nexu »

Frumos gestul tau Iancu, frumos a fost si al lor, al celor din APS, cand au fost alaturi de tine(io n`am citit)...
Poate nu e cel mai nimerit moment, sa spun asta, da au luat`o razna rau de tot, aia de la APS frate...
La ei ban`ul este permanent...mi`amintesc, ca dadea Armand ban, ba lu` unu`, ba lu` altu`,
da` anunta nene pe forum si mai zicea si ca banu` tine 2 sapt, da` banu` dat de Vasile, vad ca tine
permanent frate...e un fel de:"las` ca le`arat io lor, cine sunt si de ce sunt in stare"
Io nici ca am mai intrat, vazand ca sunt pericol public...poate ca Vasile a vrut sa ne dea ban, asa,
ca sa se simte el bine, da` nu mai stie cum s`o redreseze din tastatura... :twisted:
0762 747 895...0732 085 740
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Multumesc,Prieteni!

Post by cezar »

nexu wrote:Frumos gestul tau Iancu, frumos a fost si al lor, al celor din APS, cand au fost alaturi de tine(io n`am citit)...
Poate nu e cel mai nimerit moment, sa spun asta, da au luat`o razna rau de tot, aia de la APS frate...
La ei ban`ul este permanent...mi`amintesc, ca dadea Armand ban, ba lu` unu`, ba lu` altu`,
da` anunta nene pe forum si mai zicea si ca banu` tine 2 sapt, da` banu` dat de Vasile, vad ca tine
permanent frate...e un fel de:"las` ca le`arat io lor, cine sunt si de ce sunt in stare"
Io nici ca am mai intrat, vazand ca sunt pericol public...poate ca Vasile a vrut sa ne dea ban, asa,
ca sa se simte el bine, da` nu mai stie cum s`o redreseze din tastatura... :twisted:
Cred ca pana la urma nici nu este important, Nexule ! ;)

Pe mine m-au banat din principiu (asa au vrut muschii lui Vasile) fara ca macar sa fac vreo postare.
Locked

Return to “CAFENEA”