Basescu

Moderator: administrator

Locked
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Basescu

Post by Adar Marian »

Breaking news:
- In caz ca n-ati aflat pana acum, sa stiti ca dupa ce s-au centralizat rezultatele a 95,4% din sectiile de votare, Traian Basescu a obtinut 50,43% din voturi iar Mircea Geoana doar 49,57%.
Se pare ca inca un mit se destrama, acela ca romanii nu-si realeg conducatorii...
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Basescu

Post by Adar Marian »

valic wrote:ADARE sa cresti mare bre .......... cu diaspora cu tot ..........
Te pupa Jean (valic) .......... :lol: :lol: :D :D :) :) :) ;) :evil: :evil: :shock: :shock: :o :o :?: :?: :!: :!: :lol: :lol: :x :x :mrgreen: :mrgreen: :geek: :geek: :ugeek: :ugeek:
Multumesc pentru urare, Vali.
Aceleasi ganduri bune si din partea mea.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Basescu

Post by Albatrin »

Claudiu wrote:Abia astept rezultatul :D
Propun un targ: userii care l-au sustiut pe x sau y sa se pozeze cu pene pe fund in cazul in care cel sustinut de ei, a pierdut la alegeri :lol: si sa le posteze pe forum, bineinteles...
pytzy wrote:
Claudiu wrote:Ba bine ar fi sa piarda, ca de nu, imi veti vedea kuru impanat p'aci :oops:
Asta este ne asum-am riscul asta... :lol: :lol:
Acu' să vă văd :lol: :twisted: :lol: :lol: :twisted: :lol: :twisted:
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Basescu

Post by Adar Marian »

Adar Marian wrote:Breking news: exit-poll-ul CSOP il da pe Basescu castigator la ora 15!
BĂSESCU 50,4% - GEOANĂ 49,6%
Ia uite ce scriam aici aseara, pacat ca prea putini m-au crezut...
Bai, ce chestie, de maine imi deschid firma cu prestari servicii in domeniul chiromantiei, ghicitului in cafea, treburi d-astea.
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Basescu

Post by Petru Burian »

Gama larga la alegere :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Semnat: "Mic intreprinzator"

Image
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Basescu

Post by valic »

Petru Burian wrote:
FAE wrote::D SALVE :D
De exemplu (virgula) uni (unii) sa plinga si sa-si muste degetele cu care au tinut stampila in mina in momentul cind a (au) votat M.G.,...un vechi proverb romanesc spune cam asa..."om trai sio-m (si vom) vedea"
modificat de moderator
D-lor Moderatori
1 -- mi se pare total deplasata si "ieftina" aceasta corectare cu rosu a postarilor :evil: :evil: :evil:
2 -- mai ales cand si "invatatorul" a lipsit de la scoala sio-m vedea = si om vedea :o :o :shock: :shock: :D :D :D
3 -- ce ziceti de si'om sau si vom vedea :idea:
Scuze Domnule Profesor, am mancat un "v" din graba ......
cred ca am sters si mesajul in cauza, din greseala ......... :oops:
Valic
0744 644 368
User avatar
mihai_mura
Posts: 319
Joined: 27 Oct 2009, 11:13
Location: Iaşi, Romania, United Europe
Contact:

Re: Basescu

Post by mihai_mura »

Petru Burian wrote:Gama larga la alegere :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Semnat: "Mic intreprinzator"

Image

Cumpar eu tot lotul domnule profesor! Adjudecat!
Le vand la bucata si-mi scot banii de delta. :twisted: :twisted: :twisted: De Delta Nilului!! :lol: :lol: :lol:
Image
Mihai Muraraşu
Tel. 0722 70 70 88

mihai_murarasu@yahoo.com
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Basescu

Post by valic »

Vezi ca le vrea Claudiu :lol: :lol: :lol:
Valic
0744 644 368
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Basescu

Post by Albatrin »

valic wrote:Vezi ca le vrea Claudiu :lol: :lol: :lol:
Aşa e Vali, tu ai avut grijă să "joci la două capete" ;) ;) ;)
valic wrote:eu nu-mi asum niciun risc, penele sa si le puna Base drept in gaoaza (cur)...........
Daca nu-i place, sa-si de-a cu crema ............ tot la gaoaza ..............
Sau la toata familia sa ............ eventual pe la BUZE, stiti voi cui .........
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Basescu

Post by Claudiu »

Ne ne ne.... Toti care l-au sustinut pe Geoana, aici, pe forum! Fara exceptii :evil:

Image
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Basescu

Post by dutustoica »

mihai_mura wrote:
Petru Burian wrote:Gama larga la alegere :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Semnat: "Mic intreprinzator"

Image

Cumpar eu tot lotul domnule profesor! Adjudecat!
Le vand la bucata si-mi scot banii de delta. :twisted: :twisted: :twisted: De Delta Nilului!! :lol: :lol: :lol:
Mihai, eu iti ofer adezivul: prenadez si "picatura" in special pentru colegul meu moderator :oops: :oops: :oops: :oops:
Gratis, cu o conditie: ma iei cu tine in oricare delta, chiar si a Nilului. :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Basescu

Post by Dumitrescu Iancu »

mihai_mura wrote:

Cumpar eu tot lotul domnule profesor! Adjudecat!
Le vand la bucata si-mi scot banii de delta. :twisted: :twisted: :twisted: De Delta Nilului!! :lol: :lol: :lol:
Coane Mihaita,esti la mare concurenta cu penele de fazan ofertate de Cezar! :lol: :lol: :lol: Daca o mai fi valabila oferta aia! :roll: :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Basescu

Post by cezar »

Dumitrescu Iancu wrote:
mihai_mura wrote:

Cumpar eu tot lotul domnule profesor! Adjudecat!
Le vand la bucata si-mi scot banii de delta. :twisted: :twisted: :twisted: De Delta Nilului!! :lol: :lol: :lol:
Coane Mihaita,esti la mare concurenta cu penele de fazan ofertate de Cezar! :lol: :lol: :lol: Daca o mai fi valabila oferta aia! :roll: :lol: :lol: :lol:
Este, cum sa nu fie ! Avand in vedere si faptul ca am prieteni crescatori de struti, cred ca pot intermedia si ceva pene de struti ! :lol: ;) :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Basescu

Post by Dumitrescu Iancu »

Claudiu wrote:Ne ne ne.... Toti care l-au sustinut pe Geoana, aici, pe forum! Fara exceptii :evil:

Image
Iar eu vroiam sa se inchida topicul aseara... :roll: :roll: Ce distractie pierdeam... :lol: :lol: :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Basescu

Post by Dumitrescu Iancu »

cezar wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:
mihai_mura wrote:

Cumpar eu tot lotul domnule profesor! Adjudecat!
Le vand la bucata si-mi scot banii de delta. :twisted: :twisted: :twisted: De Delta Nilului!! :lol: :lol: :lol:
Coane Mihaita,esti la mare concurenta cu penele de fazan ofertate de Cezar! :lol: :lol: :lol: Daca o mai fi valabila oferta aia! :roll: :lol: :lol: :lol:
Este, cum sa nu fie ! Avand in vedere si faptul ca am prieteni crescatori de struti, cred ca pot intermedia si ceva pene de struti ! :lol: ;) :lol:
Ma gandeam c-o sa pastrezi oarece cantitate si pentru ...uz personal. :lol: :lol: :lol: Da' m-ai linistit cu strutii!!! :lol: :lol: :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Basescu

Post by Claudiu »

Vecina de la 3 care tocmai a urcat la mine la "o cafea", a spus ca se sacrifica ea pentru mine.
Isi pune pene si pe si in kretz :lol: Eu ii fac poza ;)
User avatar
mihai_mura
Posts: 319
Joined: 27 Oct 2009, 11:13
Location: Iaşi, Romania, United Europe
Contact:

Re: Basescu

Post by mihai_mura »

Back in business!
Claudiule, cam ce cantitati de pene sa-ti retin? Cred ca nu vrei prea multe, nu??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Mihai Muraraşu
Tel. 0722 70 70 88

mihai_murarasu@yahoo.com
User avatar
mihai_mura
Posts: 319
Joined: 27 Oct 2009, 11:13
Location: Iaşi, Romania, United Europe
Contact:

Re: Basescu

Post by mihai_mura »

[quote="dutustoica"][/quote]
Mihai, eu iti ofer adezivul: prenadez si "picatura" in special pentru colegul meu moderator :oops: :oops: :oops: :oops:
Gratis, cu o conditie: ma iei cu tine in oricare delta, chiar si a Nilului. :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Domnule Stoica, daca aveti o cantitatea suficienta de adeziv si la o calitatea corespunzatoare, puteti considera ca suntem asociati in afacerea "cu pene". Procentele le discutam pe mal! :D
Last edited by mihai_mura on 07 Dec 2009, 11:25, edited 1 time in total.
Image
Mihai Muraraşu
Tel. 0722 70 70 88

mihai_murarasu@yahoo.com
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Basescu

Post by Dumitrescu Iancu »

mihai_mura wrote:
dutustoica wrote:
Mihai, eu iti ofer adezivul: prenadez si "picatura" in special pentru colegul meu moderator :oops: :oops: :oops: :oops:
Gratis, cu o conditie: ma iei cu tine in oricare delta, chiar si a Nilului. :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Domnule Stoica, daca cantitatea de adeziv si calitatea e corespunzatoare, puteti considera ca suntem asociati in afacere. Procentele le discutam pe mal! :D
Domnilor,va rog,fara favoritisme!!! :lol: :lol: :lol: Dati cate putin,sa ajunga la toata lumea!!! :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Basescu

Post by cezar »

Este, cum sa nu fie ! Avand in vedere si faptul ca am prieteni crescatori de struti, cred ca pot intermedia si ceva pene de struti ! :lol: ;) :lol:[/quote]
Ma gandeam c-o sa pastrezi oarece cantitate si pentru ...uz personal. :lol: :lol: :lol: Da' m-ai linistit cu strutii!!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Eu nu am participat la pariu pe motiv de "incompatibilite". Nu puteam fi si furnizor de pene si (eventual) beneficiar. :lol: :lol: :lol:
Locked

Return to “CAFENEA”