ARA-DUNARICA AUGUST 2010

Moderator: administrator

Locked
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

ARA-DUNARICA AUGUST 2010

Post by ALIN66 »

Vin dupa o iesire de trei zile in zona unde am participat la "ECO-ARA 2010!!!!!Cu parere de rau am vazut "respectul"de care dau dovada romanii si autoritatile locale la ceeace am incercat si reusit sa facem in luna mai!!!!Si culmea,nu bucurestenii fac si dreg pe ara si dunarica !!!!!!majoritatea masinilor sunt cu nr de GR si de bulgaria,multi localnici ,mult gunoi si foarte multe plase....!am vazut cum scoteau marlite de 500-600grame din plase si o ofereau la vanzare cu 10 lei/kg !!
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: ARA-DUNARICA AUGUST 2010

Post by danutz »

Ce frumoasa e tzara asta, pacat ca e locuita!!!

Am mai fost si eu pe acol, aceeasi imagine descrisa mai sus.
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: ARA-DUNARICA AUGUST 2010

Post by danutz »

Intrebare. Pe vremea asta, se mai poate iesi cu masina de la zona de campare de la ARA? ca de intrat stiu ca se poate.
M-a rupt aglomeratia si stresul, si... vreau sa dau o fuga.
Multzam!
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: ARA-DUNARICA AUGUST 2010

Post by ghinozo »

:shock: :o :shock: :o :lol: ...poa ma taticule...teoretic,dupa cum a firmi si tu....de intrat se intra...acu sa inteleg ca iti da cu virgula la iesit?e simpla ecuatia....cum ai intrat asa si iesi.. :mrgreen: ,altii merg km cu duiumu pe diguri innamolite...si tu plangi ptr 4 km de pamant cu piatra?eu te sfatuiec sa iti iei inima in dinti si sa te duci...apoi vezi tu cum iesi de acolo....ca,,,,de nu ar' fi...nu s-ar povesti.....




danutz wrote:Intrebare. Pe vremea asta, se mai poate iesi cu masina de la zona de campare de la ARA? ca de intrat stiu ca se poate.
M-a rupt aglomeratia si stresul, si... vreau sa dau o fuga.
Multzam!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: ARA-DUNARICA AUGUST 2010

Post by Miyagi »

danutz wrote:Intrebare. Pe vremea asta, se mai poate iesi cu masina de la zona de campare de la ARA? ca de intrat stiu ca se poate.
M-a rupt aglomeratia si stresul, si... vreau sa dau o fuga.
Multzam!
Fara probleme Dane. S-a pus piatra peste tot. Pana la pichet la Oinacu in mod sigur.
Locked

Return to “LOCURI DE PESCUIT SALBATICE”