,, Remake " ECO ARA 18 - 20 Iunie 2010

Moderator: administrator

Locked
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

,, Remake " ECO ARA 18 - 20 Iunie 2010

Post by modigliani »

Stimati domni !

Stiu ca multi dintre d-voastra vor fi plecati in acel weekend in Delta Dunarii , insa la fel de multi vor ramane pe langa ograda . Daca va ,, arde buza " de-o iesire , daca n-aveti stare-n casa , si daca aveti chef de-un bors de peste ( la care , fireste , trebuie sa contribuiti macar c-un ghibort ametit , ... acolo ) ..... -

- Avem placerea sa va invit pe malul Aralei intr-o actiune ce ne-ar place sa fie scaldata-n soare ( de data asta ) , ce ne-ar place sa fie la fel sprijinita de catre Politia de Frontiera si de catre alte autoritati , ce ne-ar place sa se constituie intr-un ,, remake " cel putin la fel de reusit ca cel la care-am participat de curand si la care-am avut placerea sa ne cunoastem !

Noi ( prin Mihai Straulescu ) deja am deschis discutiile si ,, LISTA VERDE " in acest topic :

http://www.pescuitul.3xforum.ro/post/21 ... _20_iunie/

Am sa va rog sa faceti acelasi lucru in paralel cu noi , si in ultimele zile sa comasam subiectul , listele de participanti , sarcinile ( si proviziile lichide :lol: :lol: :lol: ) fiecarora .

Mare parte din participantii de la Eco Ara 2010 vor fi acolo , pe langa dansii se vor strange si multe dintre doamnele acestora , prieteni si alti invitati .

Va asteptam cu mare placere !
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: ,, Remake " ECO ARA 18 - 20 Iunie 2010

Post by Miyagi »

Mai tata mai cum se mai potrivesc. Deci doctore nu-ti place borshu` de Delta?
-------------------------
Cu atata inversunare deabia acum am observat ca e vorba de WE de dupa.
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: ,, Remake " ECO ARA 18 - 20 Iunie 2010

Post by ALIN66 »

Pictore daca anuntai cu o sapt mai devreme acest "REMAKE" cu cea mai mare placere participam.....binenteles eu si zeama de prune :lol: !dar cum timpul(serviciul nu-mi permite) nu pot decat sa ma gandesc la frumusetea acestei actiuni(poate ca la urmatoarea nu o sa scapati de mine :D )!din tot sufletul va doresc tuturor care o sa participati la actiune mult succes si fire-ntinse!
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: ,, Remake " ECO ARA 18 - 20 Iunie 2010

Post by modigliani »

I am out !
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: ,, Remake " ECO ARA 18 - 20 Iunie 2010

Post by Ono »

modigliani wrote:I am out !
Asta ce inseamna?
manubabanu
Posts: 32
Joined: 25 Oct 2009, 17:13

Re: ,, Remake " ECO ARA 18 - 20 Iunie 2010

Post by manubabanu »

Pacat...
Locked

Return to “DISCUTII DESPRE PESCUIT”