Vand 240 puieti nuc soi anica

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
ionpescarul
Posts: 176
Joined: 18 Jan 2011, 17:27
Location: Loloiasca
Contact:

Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by ionpescarul »

Vand 240 puieti nuc soi anica pt 2 ha livada prod 5 t la ha
pret 26,7 ron/ buc
Comenzi montaj tabla tip tigla
tel contact.0726 037 708 sau 0732 422 211
zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by zeus »

...cat de mari sunt...in cati ani intra pe rod....pretul este cu tva?....nr de bucati minime...etc!
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by FAE »

:D SALVE :D
...ce Ioane vrei sa faci pe "BATEGARDU" si la pomi...crezi ca " e vipuri"...??? :lol: ...
of topic...de ce dreq nu mai raspunzi la tel...????
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
ionpescarul
Posts: 176
Joined: 18 Jan 2011, 17:27
Location: Loloiasca
Contact:

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by ionpescarul »

zeus wrote:...cat de mari sunt...in cati ani intra pe rod....pretul este cu tva?....nr de bucati minime...etc!
...............................................................
ai mesaj privat
Comenzi montaj tabla tip tigla
tel contact.0726 037 708 sau 0732 422 211
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by Dumitrescu Iancu »

ionpescarul wrote:
zeus wrote:...cat de mari sunt...in cati ani intra pe rod....pretul este cu tva?....nr de bucati minime...etc!
...............................................................
ai mesaj privat
Da raspunsul aici,nea Ioane,poate mai sunt si altii interesati! :roll:
ionpescarul
Posts: 176
Joined: 18 Jan 2011, 17:27
Location: Loloiasca
Contact:

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by ionpescarul »

Dumitrescu Iancu wrote:
ionpescarul wrote:
zeus wrote:...cat de mari sunt...in cati ani intra pe rod....pretul este cu tva?....nr de bucati minime...etc!
...............................................................
ai mesaj privat
Da raspunsul aici,nea Ioane,poate mai sunt si altii interesati! :roll:
..................................................................................................................
CORECT ,SCUZE

In legatura cu puieti de nuc
Dată expediere: 25 Ian 2011, 21:19
Expeditor: ionpescarul
Destinatar: zeus

Ma sunat unu ,care are puieti de nuc ,vroia schimb cu rulota ,eu am postat anuntul in locul lui ,poate apare al treilea client, sa fie toata lumea multumita.
Nuci nu i-am vazut (nu stiu cum arata ) (vorbeste tu direct cu omul ) ( ce stiu ? e pretul ,cam asta era echivalentul la 1500 eur (aproximativ ) (adica suma ceruta de mine pe buc ,un prieten a cumparat puieti cu 34 ron/buc ,asta asa , ca o comparatie )
Aici ai tel contact cu omul care vinde nuci (poate iti vinde mai putine bucati ? )
0232 721453 sau 0765211996
Comenzi montaj tabla tip tigla
tel contact.0726 037 708 sau 0732 422 211
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by Dumitrescu Iancu »

Frate,asta-i ca scarpinatul cu mana stanga la urechea dreapta! :lol: :lol:
zeus
Posts: 37
Joined: 28 Oct 2009, 19:53

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by zeus »

Fae...nu stiu cand spui tu ca m-ai sunat!....eu am telefonul mereu deschis!
...in legatura cu nucii...este relativa treaba! Daca sunt altoiti fac banii, daca sunt din samanta(adica din nuca)....nu prea!...si faza sa ii cumperi pe toti....lasa de dorit!
p.s. E ca si cum scot la vanzare gutui zincate....in acest sezon, pomii fructiferi nu sunt mai mult de 10 roni fara tva!...daca au mai mult de 3-4 ani si ii vinde cu radacina nuda, este problema la prindere!...daca mai sta mult cu ei....in sfarsit...e treaba omului!
ionpescarul
Posts: 176
Joined: 18 Jan 2011, 17:27
Location: Loloiasca
Contact:

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by ionpescarul »

Eu v-am dat nr.de tel. al vinzatorului ,nu il cunosc ,nu stiu ce marfa are, nu e problema mea ce decizie veti lua.
Va urez succes ,mai mult de atit ce sa va zic ?
Sanatate
Comenzi montaj tabla tip tigla
tel contact.0726 037 708 sau 0732 422 211
User avatar
arlan
Posts: 462
Joined: 23 Apr 2010, 11:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by arlan »

"" CORECT ,SCUZE

In legatura cu puieti de nuc
Dată expediere: 25 Ian 2011, 21:19
Expeditor: ionpescarul
Destinatar: zeus

Ma sunat unu ,care are puieti de nuc ,vroia schimb cu rulota ,eu am postat anuntul in locul lui ,poate apare al treilea client, sa fie toata lumea multumita.
Nuci nu i-am vazut (nu stiu cum arata ) (vorbeste tu direct cu omul ) ( ce stiu ? e pretul ,cam asta era echivalentul la 1500 eur (aproximativ ) (adica suma ceruta de mine pe buc ,un prieten a cumparat puieti cu 34 ron/buc ,asta asa , ca o comparatie )
Aici ai tel contact cu omul care vinde nuci (poate iti vinde mai putine bucati ? ) '''
:roll: :roll: ...deci sa'nteleg ca trebe un al treilea care cumpara rulota de la unu' si i-o da lu' asta pe nuci ... ??? :roll: :roll: :roll:
....tare unchiule, cumparam-vindem, negustor estem !!!! :P :P :P
CAMARAZI !! ne trebe admin cu geana pe postari, in 2 - 3 saptamani batem softpedia si nu mai gasim nimic in legatura cu pescuitul pe la forumul APC21 .... in curand si RECLAME
"Teorie este atunci cand stii totul dar nu merge nimic.
Practica este atunci cand merge totul dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica Nu merge nimic si nu stiu de ce"

Sorin Varlan
0724.211.286 orange/ 0766517110 cosmote/ 0770202976 digi
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by Albatrin »

arlan wrote:...CAMARAZI !! ne trebe admin cu geana pe postari, in 2 - 3 saptamani batem softpedia si nu mai gasim nimic in legatura cu pescuitul pe la forumul APC21 .... in curand si RECLAME
Sorine, oamenii sunt la "Vânzare-Cumpărare orice altceva" aşa că...
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
arlan
Posts: 462
Joined: 23 Apr 2010, 11:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by arlan »

... mda, stricto senso, ai dreptate nea Cristi, eu interpretam " orice altceva " ca in legatura adiacenta , gen : barci, motoare, corturi, gratare ....alea-alea, ce are nevoie pescarul in natura .....da' nuci? ....aha, da, rulota e prezenta in postare, e din subiect, da' s-o schimbe pe .... 240 puieti de prun ....ca ma bag si poate facem o cheta APC21, punem d'un CAP ( ca teren ne lucrat gasim, e un topic pe forum .... :lol: cand zic eu ca ajungem softpedia ma luati pe sus ) .... si-n cativa ani avem materie prima pentru nea Dutu ..... hai, poate un CAP nu ne iese, dar un chibut eu zic ca reusim ....... :lol: :lol: :lol: :lol:
"Teorie este atunci cand stii totul dar nu merge nimic.
Practica este atunci cand merge totul dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica Nu merge nimic si nu stiu de ce"

Sorin Varlan
0724.211.286 orange/ 0766517110 cosmote/ 0770202976 digi
ionpescarul
Posts: 176
Joined: 18 Jan 2011, 17:27
Location: Loloiasca
Contact:

Re: Vand 240 puieti nuc soi anica

Post by ionpescarul »

arlan wrote:... mda, stricto senso, ai dreptate nea Cristi, eu interpretam " orice altceva " ca in legatura adiacenta , gen : barci, motoare, corturi, gratare ....alea-alea, ce are nevoie pescarul in natura .....da' nuci? ....aha, da, rulota e prezenta in postare, e din subiect, da' s-o schimbe pe .... 240 puieti de prun ....ca ma bag si poate facem o cheta APC21, punem d'un CAP ( ca teren ne lucrat gasim, e un topic pe forum .... :lol: cand zic eu ca ajungem softpedia ma luati pe sus ) .... si-n cativa ani avem materie prima pentru nea Dutu ..... hai, poate un CAP nu ne iese, dar un chibut eu zic ca reusim ....... :lol: :lol: :lol: :lol:
..............................................................................................

Nea Sorine iti inteleg umorul ,daca apare o combinatie ,rulota cu 240 de pruni ,postez anuntul sigur.
ps. sint deschis si la aia cu CAP-ul , (daca vrei ? ,punem cartofi ) bani sa iasa .
Sanatate la toata lumea
Comenzi montaj tabla tip tigla
tel contact.0726 037 708 sau 0732 422 211
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”