Redresor auto - 50 ron

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
puffyk1
Posts: 139
Joined: 15 May 2010, 10:40

Redresor auto - 50 ron

Post by puffyk1 »

Redresor auto cu decuplare automata. Aparatul este nou, mi-l cumparasem pentru incarcarea bateriilor de sonar, dar nu mi-am dat seama ca lucreaza la minim 20 amperi si mi le busea rau de tot.....Asa ca nu il mai tin de pomana.....
Functioneaza pentru 20-70 amperi, are oprire automata la incarcare, incarca 12v si 6 volti....
Pret 50 ron!
Gabi
Posts: 166
Joined: 25 Oct 2009, 20:34
Location: bucuresti
Contact:

Re: Redresor auto - 50 ron

Post by Gabi »

puffyk1 wrote:Redresor auto cu decuplare automata. Aparatul este nou, mi-l cumparasem pentru incarcarea bateriilor de sonar, dar nu mi-am dat seama ca lucreaza la minim 20 amperi si mi le busea rau de tot.....Asa ca nu il mai tin de pomana.....
Functioneaza pentru 20-70 amperi, are oprire automata la incarcare, incarca 12v si 6 volti....
Pret 50 ron!
Adica la ce decupleaza automat ? .Pai daca lucreaza la min 20A :shock: inseamna ca nu poti incarca decat baterii de cel putin 200 AH.
chestii socoteli
User avatar
Pacapescarul
Moderator
Posts: 461
Joined: 23 Oct 2009, 17:05

Re: Redresor auto - 50 ron

Post by Pacapescarul »

Adjudecat.
Catalin Pavel, tel. 0730636893
mail: pacapescarul@yahoo.com
Puffyk
Posts: 27
Joined: 30 Oct 2009, 12:49

Re: Redresor auto - 50 ron

Post by Puffyk »

Gabi wrote:
puffyk1 wrote:Redresor auto cu decuplare automata. Aparatul este nou, mi-l cumparasem pentru incarcarea bateriilor de sonar, dar nu mi-am dat seama ca lucreaza la minim 20 amperi si mi le busea rau de tot.....Asa ca nu il mai tin de pomana.....
Functioneaza pentru 20-70 amperi, are oprire automata la incarcare, incarca 12v si 6 volti....
Pret 50 ron!
Adica la ce decupleaza automat ? .Pai daca lucreaza la min 20A :shock: inseamna ca nu poti incarca decat baterii de cel putin 200 AH.
Mai, nu ma bagati in d-astea tehnice.....pe el scria 20-70 amperi. Acum intelegeti si voi ce vreti.....
Oricum, tranzactia s-a efectuat....
O mai functiona? Ca nu l-am testat de un an.....
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”