Icre de vînzare.

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
Valentin Petrovici

Icre de vînzare.

Post by Valentin Petrovici »

De vînzare icre negre proaspete şi mai ales adevărate. Preţ ffff convenabil. 1600 ron kg.
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Icre de vînzare.

Post by valic »

Pe mine m-ar interesa niste icre de crap adevarate, un borcan de 400 grame macar..........ca la magazine iei o mare tzeapa ..........
Valic
0744 644 368
savu alexandru
Posts: 132
Joined: 04 Nov 2009, 13:15

Re: Icre de vînzare.

Post by savu alexandru »

Desi am vazut tarziu anuntul mi se pare cam mult 1600 ron/kg. De banii aia cumperi un frigider si un aragaz nou (daca nu ai sau vrei sa le schimbi!).
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Icre de vînzare.

Post by Claudiu »

savu alexandru wrote:Desi am vazut tarziu anuntul mi se pare cam mult 1600 ron/kg. De banii aia cumperi un frigider si un aragaz nou (daca nu ai sau vrei sa le schimbi!).
...Sau un LCD, o biblioteca, un laptop la mana a doua, un dormitor mai ieftin...etc... :lol:
Valentin Petrovici

Re: Icre de vînzare.

Post by Valentin Petrovici »

savu alexandru wrote:Desi am vazut tarziu anuntul mi se pare cam mult 1600 ron/kg. De banii aia cumperi un frigider si un aragaz nou (daca nu ai sau vrei sa le schimbi!).

Mai bine nu mai vedeai anunţul nea Savule.
Nea Savule aşa sunt ele negre bre nu sunt vopsite şi nici verzi. Naturale sunt negre. Sau confunzi culorile mata. Cu banii ăştia mă gîndesc că poţi cumpăra multe cele. Ia fă socoteala cam cîte peturi de bere intră în 1600 lei? Ajung pentru vro 3-4 luni ? Dar nu caniculare, din astea mai de ianuarie. Ia dă matale vrun "enter" după ce ai pus săgeata pe "Gogule" şi vezi mătăluţă cam care este preţul real. Îţi dau eu un pet de icre negre cadou dacă găseşti mata mai ieftine. Preţul ăsta este exact cum ai bea o bere Vieille Bon-Secours la preţ de bere Stejar sau Drăgaică. Pentru mata las la preţ nea Savule. 160 lei suta de grame.
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”