haine camuflaj

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

haine camuflaj

Post by nexu »

Am dat de magazinu` asta, care cica vinde haine militare...in cazu` in care sunt amatori, de asa ceva:

http://www.military-shop.ro/Imbracaminte/Tricouri/
0762 747 895...0732 085 740
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: haine camuflaj

Post by modigliani »

Magazin in Selari .
Produse de calitate , incontestabil . Prezentarea produselor impecabila . ,, Scoruri " ..... de te ia inima !!! Atat mi-am permis de-acolo , un tricou camuflaj ( imprimeu deosebit ) pe care-am dat 50 RON . Nu prea-ti da inima sa te apropii .
Pe langa imbracaminte mai gasim diverse alte produse si accesorii de tip militar si ,, survivor " la fel de inaccesibile :
Casti militare metalice
Cutite , bricege , multifunctionale
Brichete militare
Port - diverse
Pielerie , curelarie , marochinerie
Bagajerie
Etc .

De vizitat ( cel putin )
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: haine camuflaj

Post by Miyagi »

Magazinul de pe Selari apartine Kaki Army Shop despre care va vorbeam,magazin unde am fost de multe ori pacalit si ale caror produse corespund calitativ doar la suprafata. Nu zic ca nu merita vazut ca mai gasesti lucruri care nu sunt peste tot insa cascati bine ochii va rog. Cunosc si military shop-ul si celelalte. Produsele comercializate sunt cam la fel. Daca doriti sa achizitionati ceva de la ei tineti cont ca cel de pe Mihai Bravu este al aceleasi firme cu cel de pe Stefan cel Mare si sunt cele mai scumpe si slabe calitativ,iar cel de pe Mosilor are ca patron pe cineva care a lucrat la Kaki Army Shop. La acesta din urma am fost pacalit cu un briceag multifunctional din inox nemtesc cica la 120 de lei care a ruginit si cu o lanterna de cozoroc pe care mi-au vandut-o cu 33 de lei pe cand in Ghencea e 5 lei. Eu mi-am luat baldachinul de umbrela insa si o bluza de neopren care m-a scos din multe,fata de care n-am repros.
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: haine camuflaj

Post by Adar Marian »

Da' un centirom cu diagonala stie cineva unde as putea gasi? Sa fie din piele si la un pret decent?
Nu neaparat magazin, chiar si vreun particular.
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: haine camuflaj

Post by modigliani »

Adar Marian wrote:Da' un centirom cu diagonala stie cineva unde as putea gasi?
Cu siguranta am vazut asa ceva in targul de vechituri din Valea Cascadelor . Nu toate de pe-acolo sunt vechituri in adevaratul sens al cuvantului . Centiromul asta impreuna cu multe alte produse de gen le are unu' care cred c-o fi fost prin armata candva . Probabil vreun fost intendent . Merita sa dai Duminica o fuga p-acolo .
..................................................................
Pentru cei interesati mai merita ,, calcat " in targul respectiv tipu' cu impletituri la comanda . Executa diferite impletituri pescaresti , cu dimensiuni comandate , are ,, milioane " de tipuri de ate ( dar lucreaza si cu ale clientului ) . Juvelnice , mincioage , halaie , plase port bagaj , etc .
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”