Vand betoniera aprox 130 l

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Vand betoniera aprox 130 l

Post by laloi »

Zic aprox, ca nu mai tin minte cat are... luata cu vreo 2-3 ani in urma, din brico, cu vreo 7-8 mil, coroana de fonta, in stare de functionare, pret vanzare 300 RON cu ridicare de la mine de acasa (Pantelimon)... culoare verde, care inca mai e :D
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by rebeu »

Image
Nu mă pot abţine!

De care este? Anton sau Miron? :lol: :lol: :lol:

Image
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by Dumitrescu Iancu »

laloi wrote:Zic aprox, ca nu mai tin minte cat are... luata cu vreo 2-3 ani in urma, din brico, cu vreo 7-8 mil, coroana de fonta, in stare de functionare, pret vanzare 300 RON cu ridicare de la mine de acasa (Pantelimon)... culoare verde, care inca mai e :D
Radule,as vrea sa o vad si pe urma discutam...
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by laloi »

Oricand cu o avertizare telefonica de 2-3 ore inainte... acolo in Pantelimon de unde m-ati lasat cu bagajul cand am venit de la Blasova anu trecut...

Pt off (side): Mirel, care-i frate cu Anton :D :mrgreen:
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by valic »

Dumitrescu Iancu wrote:
laloi wrote:Zic aprox, ca nu mai tin minte cat are... luata cu vreo 2-3 ani in urma, din brico, cu vreo 7-8 mil, coroana de fonta, in stare de functionare, pret vanzare 300 RON cu ridicare de la mine de acasa (Pantelimon)... culoare verde, care inca mai e :D
Radule,as vrea sa o vad si pe urma discutam...
Iancule, o vrei pt preparat nada ? Vezi ca Fae isi ia barca de nadit pe Dunare, asa ca puteti sa va cuplati .......... ;)
Valic
0744 644 368
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by laloi »

up
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by FAE »

:D SALVE :D
...Vali ce dreq sa fac "IO cu EA...nu m-a pricep la mortare sau betoane...ptr. pregatit nade de pescuit nu cred ca este bune ca "e foarte mare"... 8-) , hai ca stricam topicul omului si ...nu merita... :(
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
Marian BARUTZ
Posts: 113
Joined: 04 Feb 2010, 13:30

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by Marian BARUTZ »

laloi wrote:Zic aprox, ca nu mai tin minte cat are... luata cu vreo 2-3 ani in urma, din brico, cu vreo 7-8 mil, coroana de fonta, in stare de functionare, pret vanzare 300 RON cu ridicare de la mine de acasa (Pantelimon)... culoare verde, care inca mai e :D
Ofer maxim 2 bulioane dar numai dupa ce o vad. Spre informare: acum una noua,la aceasta capacitate, costa la oferta, adevarat, 5,1 milioane.
Laloi, daca esti interesat de cererea mea si daca oferta ta mai este valabila, ma contactezi pe privat.
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by laloi »

v-am trimis mp. tks
Marian BARUTZ
Posts: 113
Joined: 04 Feb 2010, 13:30

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by Marian BARUTZ »

laloi wrote:v-am trimis mp. tks
Ok, discutam saptamana viitoare in functie de posibilitatea de transport. Va sun eu dar repet pretul este maximal in functie de starea utilajului!
Numai bine,
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Vand betoniera aprox 130 l

Post by laloi »

nu mai este de actualitate, puteti inchide acest topic. Va multumesc mult, numai bine.
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”