ALPNISM UTILITAR

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

ALPNISM UTILITAR

Post by ghinozo »

ALPIN prof util executa: Termoizolatii [PLacat pereti cu polistiren],hidroizolatii rosturi placi exterioare,montat reclame/bannere, montat/demontat tubulaturi si tevi,jgheaburi si burlane, vopsitorii,tencuieli,reparatii balcoane ,renovat fatade,protectii anticorozive,intretinere stalpi gsm, liftat echipamente,montat tabla rost dilatatie,montat/demontat structuri metalice,spalat geamuri,chituiri,balizaje,interventii si finisaje la furnale/recipienti industriali,renovat silozuri,montaje cabluri si componente de telecomunicatii,salvari animale,decopertari tencuiela deteriorata,inspectii foto si video in locuri greu accesibile,masuratori in locuri greu accesibile,iluminari ambientale,aparitii in show-uri-spectacole,filme,team building(tiroliene-catarari-trasee).0723.285.482.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by Miyagi »

Vand si eu trei echipamente complete de utilitar cu tot cu coarda pentru fiecare. Doua Petzl + un scaun si al treilea Rock Empire.
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by ghinozo »

daca tot te ai gandit sa vinzi ''la mine aciliulea''n curte...atunci nu o m ai face pe lupu moralist puiule, am intins la corzile alea ...sa le fac de 100....si nu prea am reusit...imi da cu virgula freo 30 de m la ambele-
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by Miyagi »

ghinozo wrote:daca tot te ai gandit sa vinzi ''la mine aciliulea''n curte...atunci nu o m ai face pe lupu moralist puiule, am intins la corzile alea ...sa le fac de 100....si nu prea am reusit...imi da cu virgula freo 30 de m la ambele-
Poi da bre da nu vorbiram?! Ma am mai bagat si la lansete si mi-a zis Micutzu` ca sa fac alt topic. Oare chiar e musai sa deschid alt topic doar pentru atat? Oricum nu-ti mai fac concurenta :D .
Da` morala tot n-am gasit-o :x .
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by ghinozo »

haaiii sa zicem ,,,inchid ochii,dar numai de data asta,nu te gabdi ca degeaba :lol: ,esti si tu simpatic ca altfelllll,,, :roll: .
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by ghinozo »

preturi adecvate perioadei.
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by Eugen Fetes »

Daca Pamantul n-ar fi rotund... am risca sa nu ne pierdem echilibrul...
P.S. Asta de fapt a fost un UP :D
0745578278
savu alexandru
Posts: 132
Joined: 04 Nov 2009, 13:15

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by savu alexandru »

Domnilor, in calitatea Dvs. de "mistocari" va rog sa nu luati in deradere alpinismul si in special cel utilitar!
Cine a fost vreodata in situatia sa foloseasca echipamente specifice alpinismului nu ar face afirmatii gratuite!
Ghinozo oferea niste servicii serioase ale unor oameni competenti!
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by Eugen Fetes »

Domnule, in calitatea Dvs. de "bagator in seama" ar trebui sa stiti ca nu a luat nimeni in deradere (la misto), cel putin nu eu, maseria de alpinist utilitar. Faptul ca dvs. v-ati gandit la asta nu-mi poate artibui nicio vina. "Mintea omului este sloboda...", iar dreptul la exprimare este stipulat si in Constitutie => exprimati-va pana obositi!
P.S. Probabil ca foarte curand urmeaza o colaborare cu Marius privitor la ocupatia lui de alpinist utilitar, asa ca... oare cine s-a bagat in seama aiurea, ca de obicei?
0745578278
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by paulletta »

Eugene, ofer recomandare vis-a-vis de seriozitatea lui Ghinozo.
Detalii inainte sa te apuci de treaba!
:(
Paulletta
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by ghinozo »

maine ma apuc la gagimanu.....ia baga tu niste recomandari..
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by Dumitrescu Iancu »

ghinozo wrote:maine ma apuc la gagimanu.....ia baga tu niste recomandari..
Daca bagi niste `ghinozata` zic si eu...de bine...despre cele trei colaborari cu tine de anul asta... :roll: :roll: :roll:
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by laloi »

Bag si eu recomandare, tocmai ce mi-a reparat acu vreo 2 saptamani jgheaburile la casa :), si ia si fara TVA :mrgreen: si vine si fara goarna :D
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by paulletta »

ghinozo wrote:maine ma apuc la gagimanu.....ia baga tu niste recomandari..
Mal bine ai veni sa termini treaba ca vine revelionul!
:oops:
Paulletta
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by Eugen Fetes »

ghinozo wrote:maine ma apuc la gagimanu.....ia baga tu niste recomandari..
Ghinozooo... venit,
Ghinozooo... luat de munca,
Ghinozooo... facut treaba,
Ghinozooo... plecat si multumit.
Io... ii multumesc lui Ghinozooo,
Io... recomand Ghinozooo si la altii,
Io... multumeste din nou lui Ghinozoo (poate nu citit 2 randuri mai sus),
Io... ii urez lui Ghinozooo mult mai multa bafta la pescuit, ca poate nu avut suficienta anu' asta.

Io... mai dau un UP pentru topicul asta ca merita sa fie in top (sus pe bloc) ca tare bine-i sade atarnat de funie (lu' Ghinozooo, nu topicului care este) :D .
0745578278
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by Dan T »

Eugen Fetes wrote: ca tare bine-i sade atarnat de funie (lu' Ghinozooo, nu topicului care este) :D .
Adevarul ca si mie imi vine cateodata sa fiu de acord cu tine :lol: :lol: :lol:
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by ghinozo »

cu placere gagimane,imi pare rau ca nu sa putut face, asa cum vroiai initial....
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: ALPNISM UTILITAR

Post by ghinozo »

firma alpinism utilitar, prestam servicii de deszapezire acoperisurii imobile,turturi,scos gheata din jgeaburi.
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”