Jante Aliaj si Tabla, Cauciucuri - Promotii

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
damyy2019
Posts: 5
Joined: 03 Apr 2018, 14:18

Jante Aliaj si Tabla, Cauciucuri - Promotii

Post by damyy2019 »

JANTE IEFTINE orice auto din aliaj si tabla, PRETURI MICI la jante pentru aproape toate tipurile auto, la VADREXIM gasesti jante din aliaj si tabla pentru marci auto cum ar fi: BMW, Mercedes, Opel, Logan, Renault, Peugeot, Ford, Hyundai, Volvo, Skoda, VW, Dacia, etc. PROMOTII si reduceri la CAUCIUCURI, jante aliaj si jante tabla, marci de jante cunoscute sau mai putin cunoscute: AEZ, DEZENT, DOTZ, ENZO, BORBET, MSW, MAK, ASW, KFZ, GM, TORQUE, etc... LIVRARE 100% GRATIS! Montaj la Cumparare in Service AUTO Roti Autorizat RAR, echilibrat roti, presiune cu azot, alte lucrari de vulcanizare. Comenzi de JANTE ALIAJ, jante tabla si anvelope de vara si iarna pe vadrexim.ro, Tel. 0730 710 764.
Anvelope auto ieftine si jante orice masina!
paraschivrazvan25
Posts: 16
Joined: 14 Dec 2017, 11:29

Re: Jante Aliaj si Tabla, Cauciucuri - Promotii

Post by paraschivrazvan25 »

Aveti de fiecare data cele mai bune si mai accesibile oferte, putem sa incepem o colaborare, eu am o societate de inchirieri auto bucuresti si intentionez sa cumpar anvelope pentru masini. Am vazut ca aveti super oferte si cotatii extraordinare de pret de fiecare data.
Last edited by paraschivrazvan25 on 14 Jan 2024, 20:13, edited 1 time in total.
paraschivrazvan25
Posts: 16
Joined: 14 Dec 2017, 11:29

Re: Jante Aliaj si Tabla, Cauciucuri - Promotii

Post by paraschivrazvan25 »

Va oferim cele mai atractive promotii reduceri de peste 20 la suta la inchirieri auto Otopeni pana in luna martie.
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”