Cumpar balot paie

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Cumpar balot paie

Post by laloi »

Va salut, daca are cineva idee prin Bucuresti sau apropiere de unde pot procura un balot de paie, gen din acela folosit pt parlirea porcului, numai ca mie imi trebuie pt un alt animal, sa ii fac culcusul de iarna unui iepure... tks
Armand
Posts: 205
Joined: 27 Oct 2009, 09:37

Re: Cumpar balot paie

Post by Armand »

Incearca la Ferma Animalelor!

Daca dai o bere la un nene pe acolo sigur te rezolva!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cumpar balot paie

Post by Dumitrescu Iancu »

laloi wrote:Va salut, daca are cineva idee prin Bucuresti sau apropiere de unde pot procura un balot de paie, gen din acela folosit pt parlirea porcului, numai ca mie imi trebuie pt un alt animal, sa ii fac culcusul de iarna unui iepure... tks
Jilava sau 1Decembrie (drumul spre Giurgiu), gasesti expusi la poarta. Tot acolo gasesti si baloti de lucerna, excelenta hrana pentru iepuri. In cel mai rau caz, duminica foarte dimineata la targul din Calugareni.
Daca ai drum, poti incerca pe centura, sub podul de intrare spre Colentina.
User avatar
pupu
Posts: 476
Joined: 01 Mar 2010, 21:05

Re: Cumpar balot paie

Post by pupu »

Daca mergeti la pescuit pe Mihailesti ,cum treceti de baraj pe partea stanga sunt baloti de vanzare.

Numai bine...
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Cumpar balot paie

Post by laloi »

multumesc mult de info, va zic si preturile dupa ce ma duc in wk. Armand, la ferma am incercat sa il cazez cu totul peste iarna, ca e la doi pasi de mine, dar nu au vrut... ce mai conta un iepure pe langa vreo 50... oricum ies 500 din iarna :mrgreen:
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Cumpar balot paie

Post by laloi »

multumesc mult de info, va zic si preturile dupa ce ma duc in wk. Armand, la ferma am incercat sa il cazez cu totul peste iarna, ca e la doi pasi de mine, dar nu au vrut... ce mai conta un iepure pe langa vreo 50... oricum ies 500 din iarna :mrgreen:
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”