Vand tuica

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Vand tuica

Post by Radu Ionut »

Vand tuica de fructe.Facut de mine la tara din fructe din curte. Fara zahar sau alte tampenii prin ea. 100% naturala. Va invit sa gustati si sa cumparati!
Incep sa vand din ea pentru ca tatal meu are mari probleme de sanatate si avem nevoie de bani pentru tratament. Oricum nici unul din noi nu este bautor decat mai rar decat ocazional.
Cine este interesat astept mesaj privat!
Va multumesc!
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Vand tuica

Post by Radu Ionut »

Tuica are cca 40grade si este foarte buna! O parte a fost tinuta in butoi de dud si este galbuie.
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Vand tuica

Post by Ono »

Iti sugerez o idee: cand au loc intalniri ale pescarilor, vino cu o sticla de la inceput si cinsteste-i direct pe pescari. Sa ai intr-o masina si sticle de vandut. De ce nu comunici pretul?!
Radu Ionut
Posts: 102
Joined: 06 May 2011, 11:54
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Vand tuica

Post by Radu Ionut »

Sincer nici nu stiu cu cat sa o dau ca n-am mai vandut pana acum dar sunt fortat de imprejurari. N-aveam in plan sa o vand. N-am zis nimic de pret ca inca nu ma gandisem la unul cand am pus anuntul. Cred ca un 17ron ar fi rezonabil. Cand si unde are loc intalnirea ca n-am participat niciodata?
Multumesc!
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Vand tuica

Post by Mihai Vinturache »

Urmareste postarile de la rubrica "Cafenea". Cum inca n-a venit iarna, cafenelele se tin ocazional.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
robert_13
Posts: 160
Joined: 19 Jan 2011, 01:10

Re: Vand tuica

Post by robert_13 »

ca sa n-ai reclamatii ;) , fa precizari cu privire la fructe: e din prune, din corcoduse (zarzare), pere, mere, piersici, caise..sau unele din astea, amestecate?
unii prefera doar curata, de pruna, altii se dau in vant dupa cea de caise sau piersici, etc.
bafta..si pacat ca trebuie sa vinzi din motivele expuse..
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”