E-mag

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Locked
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

E-mag

Post by Eugen Fetes »

Pentru luna februarie beneficiez de 20% reducere pentru achizitia unui sau mai multor produse din:
- Televizoare
- Masini de spalat rufe
- Masini de spalat vase
- Aparate frigorifice
- Aragazuri
- Plite incorporabile
- Cuptoare incorporabile
- Cuptoare cu microunde incorporabile
- Hote incorporabile
- Masini de spalat vase incorporabile
- Aparate frigorifice incorporabile

Daca cineva este interesat sa-si faca cumparaturi, acum in februarie, il ajut cu mare placere si sa ma contacteze pe privat. Suma pe care o pot "aloca" este ceva mai mare de 2000 lei (exprimati in cei 20% reducere).
Nu cred ca mai trebuie mentionat ca nu am niciun avantaj la aceasta "afacere" :lol:
0745578278
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: E-mag

Post by Eugen Fetes »

Din cei cca 2750 lei au ramas disponibili aproape 2000 lei
NEXT? :lol:
0745578278
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: E-mag

Post by Eugen Fetes »

Anuntul este valabil inca 16 zile. Limita cumparaturilor totale ramasa este de 9000 lei, pentru care se aplica un discount total de 20% adica 1800 lei. Produsul (produsele) pot sa le comand si pe net, acestea fiind aduse direct la voi acasa fara a costa ceva transportul sau rambursul. Factura va fi din pacate numai pe numele meu, dar asta nu ar trebui sa va deranjeze prea tare.
0745578278
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: E-mag

Post by Lorelai »

Va felicit, D-le Fetes pentru acest ajutor. Sincer asa mi-a venit mie acum .
Intentionez sa cumpar un televizor de talie medie, dar nu sunt inca toate " astrele " reunite.
Sper ca totusi colegii nostri ( ma includ )sa se bucure de generozitatea Dvs.
Cu stima,
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: E-mag

Post by valic »

Eugen Fetes wrote:Pentru luna februarie beneficiez de 20% reducere pentru achizitia unui sau mai multor produse din:
- Televizoare
- Masini de spalat rufe
- Masini de spalat vase
- Aparate frigorifice
- Aragazuri
- Plite incorporabile
- Cuptoare incorporabile
- Cuptoare cu microunde incorporabile
- Hote incorporabile
- Masini de spalat vase incorporabile
- Aparate frigorifice incorporabile

Daca cineva este interesat sa-si faca cumparaturi, acum in februarie, il ajut cu mare placere si sa ma contacteze pe privat. Suma pe care o pot "aloca" este ceva mai mare de 2000 lei (exprimati in cei 20% reducere).
Nu cred ca mai trebuie mentionat ca nu am niciun avantaj la aceasta "afacere" :lol:
respect
Valic
0744 644 368
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: E-mag

Post by Eugen Fetes »

Lorelai wrote:Va felicit, D-le Fetes pentru acest ajutor. Sincer asa mi-a venit mie acum .
Intentionez sa cumpar un televizor de talie medie, dar nu sunt inca toate " astrele " reunite.
Sper ca totusi colegii nostri ( ma includ )sa se bucure de generozitatea Dvs.
Cu stima,
Nu trebuie sa ma felicitati pentru nimic. Pe mine nu ma costa absolut nimic si nici nu castig. Am acel card pentru 20% reduceri, obtinut in urma cu vreo 3 luni ca urmare a unei promotii referitoare la varsta, si nu-mi este de folos. Cardul este valabil numai in perioada 1- 29 februarie indiferent daca este folosit pana la consumarea totala sau partiala a sumei initiale, sau nu.
0745578278
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: E-mag

Post by valic »

Eugen Fetes wrote:
Lorelai wrote:Va felicit, D-le Fetes pentru acest ajutor. Sincer asa mi-a venit mie acum .
Intentionez sa cumpar un televizor de talie medie, dar nu sunt inca toate " astrele " reunite.
Sper ca totusi colegii nostri ( ma includ )sa se bucure de generozitatea Dvs.
Cu stima,
Nu trebuie sa ma felicitati pentru nimic. Pe mine nu ma costa absolut nimic si nici nu castig. Am acel card pentru 20% reduceri, obtinut in urma cu vreo 3 luni ca urmare a unei promotii referitoare la varsta, si nu-mi este de folos. Cardul este valabil numai in perioada 1- 29 februarie indiferent daca este folosit pana la consumarea totala sau partiala a sumei initiale, sau nu.
Eu am zis doar"respect" NIMIC ALTCEVA ...
Valic
0744 644 368
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: E-mag

Post by Eugen Fetes »

Au mai ramas 8 zile de valabilitate ale cardului. Suma disponibila putin mai mare de 1500 lei, deci cumparaturi de cca 7500 lei.
0745578278
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: E-mag

Post by Eugen Fetes »

Valoare ramasa pe card de 48lei
0745578278
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: E-mag

Post by Eugen Fetes »

Se poate inchide topicul. Promotia respectiva a expirat. Ma bucur ca am reusit sa ajut cativa pescari sa-si cumpere produsele necesare.
0745578278
Locked

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”