icoane

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi orice altceva

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

icoane

Post by rubliov »

pictez orice icoana doriti!
completare
preturile sunt cuprinse intre 80lei si....2000lei.sau mai mult.poate mi se cere sa pun aur de 24(am pus destul pana acum!) si icoana este vreo imparateasca de 100x65cm cu vreo scena complexa.o icoana format a4 cu un singur sfant poate fi 130lei si poate ajunge in functie de timpul de lucru si de minutiozitate la...230 lei.una format a3 incepe pe la 200 de lei.cei care deja au icoane cumparate de la mine au reduceri de cel putin 15%.la toate actiunile asociatiei noastre ,daca aceasta implica un amical de prins peste,o icoana de-a mea va fi unul dintre premii.
pentru a va edifica cu privire la cat de bine pictez intrati pe photobucket.com si cautati rubliov's albums.acolo gasiti exemple destule cat si modele de dorit...
daca ma invata cristi pustiul cum sa pun poze voi posta si pe dragutul nostru de sait...
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: icoane

Post by rubliov »

Marinel,comanda ta este in lucru si va fi gata asa cum am promis ,miercuri pe seara.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: icoane

Post by Albatrin »

Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: icoane

Post by PETER »

Image

Asta e pictata de tine, Rubliov ?
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: icoane

Post by rubliov »

da!este o imagine de ansamblu din biserica din Sintea Mica/Arad.Am pictato acum un an in 100 de zile....
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: icoane

Post by rubliov »

cristi,este un link ce te duce intr-unul dintre albumele mele cu icoane si pereti pictati de mine(insa nu toate icoanele sunt pictate de mine ci unele le-am pus "de model")
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: icoane

Post by dutustoica »

rubliov wrote:pictez orice icoana doriti!
completare
preturile sunt cuprinse intre 80lei si....2000lei.sau mai mult.poate mi se cere sa pun aur de 24(am pus destul pana acum!) si icoana este vreo imparateasca de 100x65cm cu vreo scena complexa.o icoana format a4 cu un singur sfant poate fi 130lei si poate ajunge in functie de timpul de lucru si de minutiozitate la...230 lei.una format a3 incepe pe la 200 de lei.cei care deja au icoane cumparate de la mine au reduceri de cel putin 15%.la toate actiunile asociatiei noastre ,daca aceasta implica un amical de prins peste,o icoana de-a mea va fi unul dintre premii.
pentru a va edifica cu privire la cat de bine pictez intrati pe photobucket.com si cautati rubliov's albums.acolo gasiti exemple destule cat si modele de dorit...
daca ma invata cristi pustiul cum sa pun poze voi posta si pe dragutul nostru de sait...
Eu sunt unul dintre beneficiarii talentului prietenului meu Viorel.
Nu-i fac reclama, da e bun. Si ieftin.
mr marinel
Posts: 77
Joined: 25 Oct 2009, 23:11
Location: Bucuresti Romania
Contact:

Re: icoane

Post by mr marinel »

Multam Vio.

Intrebare sti cat costa un sait simplu de prezentare? Pe mine m-a costat numai 500 lei. De ce nu iti faci un sait.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: icoane

Post by rubliov »

dorescun sait cat mai simplu.cine ma ajuta?poate facem un barter-troc...
in alta ordine de idei:draga banisor(pardon..dutzu!)icoana cu sf Pantelimon va fi gata saptamana viitoare...
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: icoane

Post by dutustoica »

rubliov wrote:dorescun sait cat mai simplu.cine ma ajuta?poate facem un barter-troc...
in alta ordine de idei:draga banisor(pardon..dutzu!)icoana cu sf Pantelimon va fi gata saptamana viitoare...
Maestre, Banisoru-i pregatit. Astept chemarea.
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: icoane

Post by rubliov »

dutule,icoana este gata insa nu pot sa ajung la cafenea pentru ca sunt programat la dentist.
ori treci pe la mine ori ne gasim...
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: icoane

Post by dutustoica »

rubliov wrote:dutule,icoana este gata insa nu pot sa ajung la cafenea pentru ca sunt programat la dentist.
ori treci pe la mine ori ne gasim...
Multam fain, maestre. Te gasesc eu.
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: icoane

Post by rubliov »

ajung astazi la cafenea!
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: icoane

Post by rubliov »

cataline,icoana ta este gata!
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare orice altceva”