Prieteni, vi se pregateste ceva !

Moderator: administrator

cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by cezar »

De miercuri

- Cezar Chioibasu
- Costin Stefanescu
- Peter Szocs
- Gh.Popescu (nenea Gicu)
- Mihai Vinturache
- Catalin Pacapescarul
- Gabriel Toma
- Florin Gugiuman
- Vasile Dionis (Mahoe)
- Sandu Savu
- Cristi Balaneanu (Priponel)
- Mihai Murarasu
- Renato Bicer
- Florin Palaga
------------------------------------

pentru joi si vineri

Marius Costache (Ono)
--------------------------------

din 01.10.2010
- Alin66 + prieteni
---------------------------------

pentru Week end

- Catalin Pitigoi
- Ionut Preda
- Adi Constantin
- Liviu Francu
-----------------------------------
Nu stim nimic despre sosirea urmatorilor:

- Cristi Dinu
- Puffyk + prieten
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by laloi »

Va salut, acu am ajuns de dincolo, uff, sunt rupt ;) . Cu parere de rau trebuie sa spun pas acum, eu nu imi pierd speranta, dar decat sa incurc cu semne de intrebare... Asa ca nu vin, oricum va doresc sa iasa cel putin la fel de bine cum ne-a fost si noua dincolo, petrecere excelenta si sa ne revedem cu bine.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by cezar »

laloi wrote:Va salut, acu am ajuns de dincolo, uff, sunt rupt ;) . Cu parere de rau trebuie sa spun pas acum, eu nu imi pierd speranta, dar decat sa incurc cu semne de intrebare... Asa ca nu vin, oricum va doresc sa iasa cel putin la fel de bine cum ne-a fost si noua dincolo, petrecere excelenta si sa ne revedem cu bine.
Nu-i nici o problema, Laloi, speram sa va egalam (cel putin) la buna dispozitie si sa va depasim la capitolul "capturi". ;)
Semnele de intrebare au rostul de a afla cui sa trimitem mesaje private cu traseul si detaliile despre locatie (ma refer la cei care nu vin miercuri cu noi).
User avatar
Discretul
Posts: 159
Joined: 31 May 2010, 23:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Discretul »

laloi wrote:Va salut, acu am ajuns de dincolo, uff, sunt rupt ;) . Cu parere de rau trebuie sa spun pas acum, eu nu imi pierd speranta, dar decat sa incurc cu semne de intrebare... Asa ca nu vin, oricum va doresc sa iasa cel putin la fel de bine cum ne-a fost si noua dincolo, petrecere excelenta si sa ne revedem cu bine.
"Zoe! fi barbata" nu te mai plange!:P :D las'ca pana maine iti revii si te razgandesti!:)
0767886500
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by ALIN66 »

cezar,avand in vedere ca am nr de tel a mai mutor participanti la "actiune" si totodata avem o deosebita placere de a participa la actiunile PC21 (din pacate din lipsa timpului nu am putut participa la toate) pot rezolva simplu problema printr-un telefon!dar repet nu depinde de mine in totalitate de sosirea noastra la aceasta actiune!noi in noaptea de 30/01.10 avem programata "decolarea" din bucuresti....si nu mare v-ar fi mirarea sa va treziti cu noi p-acolo!!!!eu unul,personal,astept cu nerabdare intilnirea cu voi,(fara a va face reclama si aprecieri gratuite),intilnirea cu niste oameni deosebiti pe care i-am cunoscut la ECO-ARA 2010!sper sa ne revedem la Peceneaga,locul de bastina a bunicilor mei!
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by cezar »

ALIN66 wrote:cezar,avand in vedere ca am nr de tel a mai mutor participanti la "actiune" si totodata avem o deosebita placere de a participa la actiunile PC21 (din pacate din lipsa timpului nu am putut participa la toate) pot rezolva simplu problema printr-un telefon!dar repet nu depinde de mine in totalitate de sosirea noastra la aceasta actiune!noi in noaptea de 30/01.10 avem programata "decolarea" din bucuresti....si nu mare v-ar fi mirarea sa va treziti cu noi p-acolo!!!!eu unul,personal,astept cu nerabdare intilnirea cu voi,(fara a va face reclama si aprecieri gratuite),intilnirea cu niste oameni deosebiti pe care i-am cunoscut la ECO-ARA 2010!sper sa ne revedem la Peceneaga,locul de bastina a bunicilor mei!
Atentie, nu-i Peceneaga, este alta locatie aflata la cca 15 km. Vei primi de la mine mesaj privat (maine seara) cu detalii.
De asta aveam nevoie de confirmarea datei cand ati putea sosi.
Daca veniti sau, ramane la latitudinea noastra. Dar, ne-ar placea sa veniti. ;)
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by FAE »

:D SALVE :D
...CEZAR nu vreau sa stric topicul...dar .."IO nu am facut nici-o aluzie la etnia nimanui si cu atit mai putin a lui PETER...(daca i-ti aduci aminte "IO singur am spus fara sa m-a intrebe cineva ca du pe mama sint maghiar)...in fine nu mai conteaza...!
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by costin stefanescu »

Fae,nu mai polua topicul,scrie la cafenea tot ce te nemultumeste !
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by costin stefanescu »

prieteni,nu uitati azi la 18.30 la Rates,intalnirea expeditionarilor !!!!
User avatar
Gugi
Posts: 33
Joined: 10 Sep 2010, 22:19
Location: Bucuresti

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Gugi »

Eu voi fi acolo ....cu hartie si pix !
floringugiuman@gmail.com
Obstacolele sunt acele lucruri groaznice pe care le vezi cand iti iei ochii de la telul tau (Henry Ford)
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by ALIN66 »

cezar,in proportie de 99,99% venim!am vb cu baietii si sunt in majoritate de acord,asa ca daca doamne-fereste nu se intampla ceva neprevazut,ne vedem pe 01.10 dimineata!din pacate nu pot ajunge la cafenea asa ca astept un mesaj privat privitor la accesul la locatie! abia astept sa ne vedem!
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by PETER »

Rog unditarii care vin la Macin sa aduca vierme mai mult, pt ca eu aduc rime rosii multe, pt toata lumea.
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
Priponel
Posts: 3
Joined: 20 Sep 2010, 12:03

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Priponel »

Vasile Dionis wrote:Salut D-lor Pescari !
Merg si eu de miercuri ( pot si de marti ..), in principiu singur pentru ca treb. sa ma intorc sambata seara in Bucuresti . Daca-mi gasesc coechipier de drum nu ma deranjaza -- chiar ma bucur .

Salut !
Salutare!
Ma numesc Cristi Balaneanu, sunt membru P. C. 21 si postez prima oara pe acest forum. As dori sa particip la aceasta actiune a clubului cu permisiunea organizatorilor. Iata si CV-ul meu de pescar: pescuiesc exclusiv pe Dunare, sunt activ pe malul apei(strans de lemne, curatat de peste, facut gratar, strans gunoaie), sunt rabdator si nu sunt zgarcit cu ce stiu despre locuri si tehnici de pescuit.
In ordinea fireasca a cererilor:
Pt organizatori: pot participa si eu la actiune? pot veni la intalnirea de diseara, la Rates?
Pt dl Vasile Dionis: pot veni cu dv cu masina miercuri dimineata(tot sambata m-as intoarce si eu...). Am si eu masina daca doriti sa mergem cu a mea(ford fiesta, consum 4/100).
Va multumesc anticipat!
0726422692 Cristi
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by costin stefanescu »

binenteles ca poti veni,mai ales daca zici ca esti om de tabara ;) cu atat mai bine ,te asteptam diseara la Rates !!
Priponel
Posts: 3
Joined: 20 Sep 2010, 12:03

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Priponel »

Multumesc!
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Mihai Vinturache »

Priponel wrote: Pt organizatori: pot participa si eu la actiune? pot veni la intalnirea de diseara, la Rates?
Actiunea a fost postata pe forum tocmai pentru ca orice doritor, membru al APC21, sa-si poata manifesta dorinta de a participa.
Asa ca fii binevenit alaturi de noi si speram sa-ti placa ceea ce vei trai acolo.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by cezar »

Domnilor expeditionari, v-am trimis traseul prin mesaje private.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by cezar »

Tocmai am aflat ca ni se vor alatura si "cei trei muschetari" din dulcele targ al Iesilor.
Adica Mihai Murarasu - Renato Bicer - Florin Palaga.
Va fi distractie mare, fratilor ! :lol: :lol: :lol:
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by PETER »

se formeaz triunghiul Iasi - Cluj - Bucuresti.......(oare cine se va scufunda?) :lol: :lol: :lol:
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
User avatar
mihai_mura
Posts: 319
Joined: 27 Oct 2009, 11:13
Location: Iaşi, Romania, United Europe
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by mihai_mura »

cezar wrote:Tocmai am aflat ca ni se vor alatura si "cei trei muschetari" din dulcele targ al Iesilor.
Adica Mihai Murarasu - Renato Bicer - Florin Palaga.
Va fi distractie mare, fratilor ! :lol: :lol: :lol:
Asta numa' daca mai sunt locuri! :roll:
Sa ne vedem cu bine!
Image
Mihai Muraraşu
Tel. 0722 70 70 88

mihai_murarasu@yahoo.com
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”