Prieteni, vi se pregateste ceva !

Moderator: administrator

ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by ALIN66 »

Ne-ar face placere !
Trebuie insa sa stim daca va hotarati, ca sa stim pe ce ne bazam. Va trebui sa dimensionam "surprizele", sa stim ce marime de ceaun purtam cu noi, etc.[/quote]


Cezar,daca e e sa venim,ceaun avem si noi,bucatari avem(inclusiv subbsemnatul) in plus avem niste suc de prune de la satuy-mare!vorbesc cu baietii (cativa am participat impreuna si la ECO-ARA 2010), si cu cea mai mare placere venim!!dar repet nu conteaza ce vreau eu ci ce hotaraste grupul!
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
User avatar
Gugi
Posts: 33
Joined: 10 Sep 2010, 22:19
Location: Bucuresti

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Gugi »

Salutare mincinosilor !

Din ce se vede in poze, intr-adevar zona pare fabuloasa, iar accesul cu masina pana la locul de pescuit este mana cereasca (mie imi permite intotdeauna sa iau cu mine tot felul de lucruri care se dovedesc in final inutile :roll: :lol: ). Se vede ca ati avut parte si de o vreme superba, asa cum sunt sigur ca va fi si saptamana viitoare, si care ne va permite sa ne desfasuram din plin „activitatile”.
Abia astept partea de organizare (liste, echipe, intalniri, etc.), cu febra de rigoare, pentru ca a mai ramas foarte putin timp, si mai ales ca pentru mine este prima iesire impreuna cu voi (sper sa aveti rabdare cu mine daca voi pune prea multe intrebari cu privire la bagaje, procurare nada, etc.).
P.S. Eu voi fi singur (dar impreuna cu bagajele mele :oops: ) intr-un Astra G sedan, pot sa ma cuplez cu cineva (in masina mea sau in alta).
floringugiuman@gmail.com
Obstacolele sunt acele lucruri groaznice pe care le vezi cand iti iei ochii de la telul tau (Henry Ford)
Petre Gaitos
Posts: 7
Joined: 29 Mar 2010, 08:09

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Petre Gaitos »

Am carnetul de membru "Pescar Club 21" cu nr. 0345 eliberat la data de 26.03.2010.
Oare este de ajuns?
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by costin stefanescu »

dle.Gaitos,nu va suparati,eu am scris destul de clar,daca nu veniti cu noi sau nu santeti membru al clubului,nu este de ajuns !
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by costin stefanescu »

Florine,Cezar o sa definitiveze lista cu necesarul si probabil luni vom face o intalnire a expeditionarilor !
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by PETER »

Puneti-ma si pe mine pe lista de participanti ! :lol: :lol: :lol: YES<YES<YESSSSSSSSSSSS
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
User avatar
Pacapescarul
Moderator
Posts: 461
Joined: 23 Oct 2009, 17:05

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Pacapescarul »

Asa te vreau Peter Bacsi. Simt ca de data asta il palesti. :P
Last edited by Pacapescarul on 24 Sep 2010, 22:44, edited 1 time in total.
Catalin Pavel, tel. 0730636893
mail: pacapescarul@yahoo.com
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by FAE »

:D SALVE :D
Mesaj moderat, datorita termenilor injuriosi . Userul FAE primeste un avertisment.
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by cezar »

Programul "ieselii" noastre pe Bratul Macin :

- miercuri, 29.09.2010 - ora 5,00 plecarea expeditionarilor (intalnirea la parcarea de la km.19, pe autostrada Soarelui)
- ora 8,00-8,30 sosirea la locatia aleasa pentru tabara. Instalare tabara, pescuit.
Masa de pranz - fiecare din traista.
Cina - saramura de crap (pestele asigurat chiar de participanti, organizarea, reteta originala si ingredientele pt zeama, asigurate de Clubul Dunarenilor) .
- joi,vineri si sambata 30.09.2010 - 02.10.2010 - pescuit, voie buna, sprit, socializare.
- in fiecare zi, pranzul se ia in comun, Clubul Dunarenilor va asigura prepararea unei ciorbe de peste, saramuri, etc. Va fi si o zi de gulas "Legiunea Straina" (probabil vineri).
Restul meselor: fiecare din traista - duminica , orele 12,00-13,00 strangerea taberei si plecarea spre casa.

Pana acum, stim ca pentru miercuri au confirmat plecarea:
- Cezar Chioibasu
- Costin Stefanescu
- Peter Szocs
- G.Popescu (nenea Gicu)
- Catalin Pacapescarul
- Gabriel Toma
- Florin Gugiuman (miercuri???)
- Radu Lalescu
- Cristi Dinu (miercuri ???)
- Alin66 + prieteni (miercuri???)
User avatar
Gugi
Posts: 33
Joined: 10 Sep 2010, 22:19
Location: Bucuresti

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Gugi »

Eu eram pregatit sa plec si de marti, dar si miercuri e bine.
Confirm pentru miercuri!
Astept lista cu necesarul, echipajele, .....si sa ne hotaram de unde luam momelile.
floringugiuman@gmail.com
Obstacolele sunt acele lucruri groaznice pe care le vezi cand iti iei ochii de la telul tau (Henry Ford)
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by cezar »

Gugi wrote:Eu eram pregatit sa plec si de marti, dar si miercuri e bine.
Confirm pentru miercuri!
Astept lista cu necesarul, echipajele, .....si sa ne hotaram de unde luam momelile.
Perfect !

PS. ne-am repliat putin si datorita prognozei meteo ;)
User avatar
mikcutu
Posts: 751
Joined: 26 Oct 2009, 09:53

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by mikcutu »

Preda Ionut si Adi Constantin de sambata dimineata.
Za dacs cam from za tracs!
Vasile Dionis
Posts: 83
Joined: 24 Oct 2009, 18:32

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Vasile Dionis »

Salut D-lor Pescari !
Merg si eu de miercuri ( pot si de marti ..), in principiu singur pentru ca treb. sa ma intorc sambata seara in Bucuresti . Daca-mi gasesc coechipier de drum nu ma deranjaza -- chiar ma bucur .

Salut !
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by cezar »

Vasile Dionis wrote:Salut D-lor Pescari !
Merg si eu de miercuri ( pot si de marti ..), in principiu singur pentru ca treb. sa ma intorc sambata seara in Bucuresti . Daca-mi gasesc coechipier de drum nu ma deranjaza -- chiar ma bucur .

Salut !
Ok, no problem. Eventual ne ajuti cu ceva bagaj (ale grupului, nu personale)
Vasile Dionis
Posts: 83
Joined: 24 Oct 2009, 18:32

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Vasile Dionis »

O K . Nici o problema .
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Claudiu »

Vasile Dionis wrote:O K . Nici o problema .
Vei avea o companie placuta. :lol:
Vasile Dionis
Posts: 83
Joined: 24 Oct 2009, 18:32

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Vasile Dionis »

Salut companie ! O K .

Ne putem auzi la telefon .
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by costin stefanescu »

prieteni,luni la ora 18.30 sunt asteptati toti expeditionarii si cei care vin de miercuri si cei care sosesc ulterior, la restaurantul Rates pt a pune la punct toate detaliile ,va rog sa faceti tot posibilul sa ajungeti !!!!
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by FAE »

:D SALVE :D
...Cezar spune-mi si mie cu ce am gresit sau ce cuvinte "INJORIOASE" am adus la adresa cuiva...???poate am gresit si "IO nu mi-am dat seama...pur si simplu mesajul meu era strict adresat lui PETER...dar m-a rog...daca intreadevar trebuia sa arati lumi ca se pot da avertismente sau chiar inchide conturi numai ptr. ca nu am aceleasi principi si nu particip la actiunile PC 21 ...asta este ...!!!, deunezi cu citeva luni in urma cineva facuse o afirmatie...si mare dreptate a avut, atunci am crezut ca este ceva personal intre respectiva persoana si CD al PC 21...dar m-am inselat.Daca deranjeaza persoana mea "pacili-sa" pe cineva de ce nu are curajul sa-mi spuna in fatza...!, pacat ...cu exceptia citorva persoane, restul sint totii oameni adevarati ...(ca nu exista padure fara uscaturi stiu).
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by cezar »

FAE wrote::D SALVE :D
...Cezar spune-mi si mie cu ce am gresit sau ce cuvinte "INJORIOASE" am adus la adresa cuiva...???poate am gresit si "IO nu mi-am dat seama...pur si simplu mesajul meu era strict adresat lui PETER...dar m-a rog...daca intreadevar trebuia sa arati lumi ca se pot da avertismente sau chiar inchide conturi numai ptr. ca nu am aceleasi principi si nu particip la actiunile PC 21 ...asta este ...!!!, deunezi cu citeva luni in urma cineva facuse o afirmatie...si mare dreptate a avut, atunci am crezut ca este ceva personal intre respectiva persoana si CD al PC 21...dar m-am inselat.Daca deranjeaza persoana mea "pacili-sa" pe cineva de ce nu are curajul sa-mi spuna in fatza...!, pacat ...cu exceptia citorva persoane, restul sint totii oameni adevarati ...(ca nu exista padure fara uscaturi stiu).
;) SA TRAITI BINE ;)
FAE,

1. Aluzia la etnia unei persoane este o abatere de la regulile forumului, dar si de la educatie.
2. Daca-i scrii aici unei persoane ca "si-a cerut voie de la aia cu coasa" este o porcarie.
3. Daca-l ameninti cu cei mai rau daca nu-ti aduce ceva (era vorba desigur de palinca) este o mitocanie.
4. Daca o faci pe un topic dedicat organizarii unei actiuni, nu esti numai off topic, ci si inoportun. Ai alte posibilitati de a comunica: sectiunea Cafenea, mesajul privat, telefonul, etc.
5. Restul afirmatiilor tale iti reprezinta opiniile si ti le poti pastra linistit.

Clar ?
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”