Prieteni, vi se pregateste ceva !

Moderator: administrator

Locked
puffyk1
Posts: 139
Joined: 15 May 2010, 10:40

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by puffyk1 »

arlan wrote:re:Dunarea - Ultimele informatii*******2010
04.10.10
Adauga un raspuns cu citat din acest mesaj


7 km mai jos de Piatra...e un cot acolo. Avatii i-am luat de-a lungul acestor km, pescuind in deriva. Tot spre malul
drept am luat si somnii...
Stiucile au dat in ape mici, pe langa copaci....
Orienteaza-te si tu la locuri....

Postat de: Straulescu Mihai (alias Puffyk Trimite un mesaj privat userului Puffyk, 1922 postari.)
...... auliuuuuu, nea Cezare, cat ai vrut d-ta sa ti secreta locatzia !!!!!
Mamaaaaa, s-a terminat!!!! Acum tot site-ul o sa vina puhoi.....
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by ALIN66 »

nu nu cred ca tot site-ul o sa vina puhoi!! spre rusinea mea ,nu am reusit sa gasesc locatia desi am tot vorbit la tel cu cezar si cu costin si repet(mea culpa) nu am nimerit locul!!!a doua zi ,cristi s-a deplasat in aval aprox 1 km si a gasit tabara!asta e....ramane pe data viitoare cand sper sa fiu prezent de la inceputul actiunii pana la sfarsit....!
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
User avatar
arlan
Posts: 462
Joined: 23 Apr 2010, 11:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by arlan »

Traiasca APC21....
....a fost o interventie asa, de caterinca, sa mai schitzam cate un zambet ......
...cine-a mai fost , s-a dumirit din pregatire, de cand s-au scapat apropouri gen ... Piatra ... Peceneaga ..... gata, o singura zona-i vestita acolo: cam 2km amonte Piatra ...pana 12km aval, max Peceneaga, asta ptr ca si soseaua-i aproape si zona-i bine impadurita. Oricum Capitanul zice bine, tre mers la testare cu o saptamana-nainte, testata zona, intinsuri si gropane, eventual cateva lanseuri in zonele tentante, observat daca-i RENEL-ul :lol: in "lucrari" , eventual aruncat ptr "mustati mici" ceva boabe spre intaratare, observat locul de campare si drumul de acces daca-i practicabil si dupa un 25 l/mp, lemne, alea, alea .......oricum sa-le multumitzi cu inima deschisa organizatorilor ........
.... poate la anu' ma lipesc si eu, ca la asta-am avut ghinion, a picat de ziua mea, eram venit de 2 sapatamani si dupa 3 saptamani din Mila23 si tot boboru' o vrut sa mance peste si povesti, asa ca m-am autoexclus ....noi sa fim sanatosi, c-o mai fi vreme ....
...oricum felicitari "baboiarilor", si la mai multe, "solzoase" si "mustacioase" .....sa fitzi sanatosi..
PS. Parca la dealu' din poze ii zice in zona COLTUN ... sau asa ceva
"Teorie este atunci cand stii totul dar nu merge nimic.
Practica este atunci cand merge totul dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica Nu merge nimic si nu stiu de ce"

Sorin Varlan
0724.211.286 orange/ 0766517110 cosmote/ 0770202976 digi
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Ono »

Felicitari pentru expeditia reusita!
Eu acum m-am intors in tara si sper sa mai fie vremea buna pentru o expeditie, doua..., trei... :D
User avatar
Discretul
Posts: 159
Joined: 31 May 2010, 23:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Prieteni, vi se pregateste ceva !

Post by Discretul »

Ono wrote:Felicitari pentru expeditia reusita!
Eu acum m-am intors in tara si sper sa mai fie vremea buna pentru o expeditie, doua..., trei... :D
Prezent!:P:))
0767886500
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”