Permise, PG-uri

Moderator: administrator

danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: Permise, PG-uri

Post by danutz »

Nu stiu daca sigla postata pe facebook a fost de vina sau nu, dar azi m-a intrebat cineva de asociatie, cum poate sa-si faca permis. L-am directionat spre dnul Dutu Stoica (nr de tel postat pe forum) la magazinul de articole de pescuit Baracuda langa parcul Carol.
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

danutz wrote:Nu stiu daca sigla postata pe facebook a fost de vina sau nu, dar azi m-a intrebat cineva de asociatie, cum poate sa-si faca permis. L-am directionat spre dnul Dutu Stoica (nr de tel postat pe forum) la magazinul de articole de pescuit Baracuda langa parcul Carol.
Pacat, magazinul Barracuda este inchis de mai multa vreme. Sper sa-l dirijeze Dutu unde trebuie.
ronin13
Posts: 6
Joined: 10 May 2010, 15:41

Re: Permise, PG-uri

Post by ronin13 »

Buna ziua,

Ma numesc Cristian Stanca. M-am inscris pe 11.05.2010 la intalnirea de "La Copaci".
Momentan stiu doar ca exista un carnet de membru APC21. Mai aveti noutati despre permisul ANPA si PG-uri?

Cu respect,
Cristi S.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

ronin13 wrote:Buna ziua,

Ma numesc Cristian Stanca. M-am inscris pe 11.05.2010 la intalnirea de "La Copaci".
Momentan stiu doar ca exista un carnet de membru APC21. Mai aveti noutati despre permisul ANPA si PG-uri?

Cu respect,
Cristi S.
Sunteti complet rezolvat ! Carnet, permis ANPA + cele 4 PG-uri.Ati prins un culoar ultra-favorabil ! ;)
ronin13
Posts: 6
Joined: 10 May 2010, 15:41

Re: Permise, PG-uri

Post by ronin13 »

unde trebuie sa semnez? :)

multumesc.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Permise, PG-uri

Post by Dumitrescu Iancu »

Dragi prieteni,avand in vedere programul de activitati foarte dens al Asociatiei noastre,program ce devine prioritar odata cu sfarsitul prohibitiei si care ne va ocupa foarte mult timp,APC 21 isi mentine oferta de a obtine 4 PG-uri membrilor sai doar pentru cei ce se vor inscrie in Asociatie pana la data de 31-05-2010.Dupa aceasta data vom oferi,in aceleasi conditii ca si pana acum,doar permisul ANPA.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

ronin13 wrote:unde trebuie sa semnez? :)

multumesc.
La sediu, str.Viesparilor nr.43, sector 2, vizavi de spitalul Colentina, de pilda maine, intre orele 17,30-20,00
ronin13
Posts: 6
Joined: 10 May 2010, 15:41

Re: Permise, PG-uri

Post by ronin13 »

vin maine sa le ridic.
multumesc frumos.
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: Permise, PG-uri

Post by G_H »

Buna ziua dragi colegi,

Un carnet APC21 , permis ANPA si un carnet Clubul Dunarenilor pe numele Gheorghe Daniel exista?

Va multumesc si fir intins tuturor!

Daniel Gheorghe

0744 437 969
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Permise, PG-uri

Post by valic »

Dragi Colegi,

Cardurile de membru al Clubului Dunarenilor se vor emite dupa distribuirea completa a permiselor ANPA si actelor aferente.
Stati fara grija ca le veti primi toti.
Cel mai probabil pe la sfarsitul lui iunie.

Cele bune.
Valic
0744 644 368
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Permise, PG-uri

Post by Mihai Vinturache »

Dumitrescu Iancu wrote:Dragi prieteni, avand in vedere programul de activitati foarte dens al Asociatiei noastre, program ce devine prioritar odata cu sfarsitul prohibitiei si care ne va ocupa foarte mult timp, APC 21 isi mentine oferta de a obtine 4 PG-uri membrilor sai doar pentru cei ce se vor inscrie in Asociatie pana la data de 31-05-2010. Dupa aceasta data vom oferi, in aceleasi conditii ca si pana acum, doar permisul ANPA.
Am simtit nevoia sa evidentiez acest mesaj.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
G_H
Posts: 488
Joined: 07 Apr 2010, 17:59
Location: Bucuresti

Re: Permise, PG-uri

Post by G_H »

Draga Valeriu,

Nu-ti face griji, de fapt doream sa aflu daca carnetul de membru APC21 si permisul ANPA sunt gata si pot veni sa le ridic (daca nu cumva sunt la Tulcea pentru PG-ul implicit pentru membrii Clubului Dunarenilor ), am vrut sa vin aseara la cafenea dar din pacate nu am reusit sa plec in timp util de la birou...

Multumesc,
Toate cele bune,

Daniel Gheorghe
valic wrote:Dragi Colegi,

Cardurile de membru al Clubului Dunarenilor se vor emite dupa distribuirea completa a permiselor ANPA si actelor aferente.
Stati fara grija ca le veti primi toti.
Cel mai probabil pe la sfarsitul lui iunie.

Cele bune.
LaPeste
Posts: 16
Joined: 01 Feb 2010, 18:46

Re: Permise, PG-uri

Post by LaPeste »

carnetul pe numele galie adrian e pe undeva? de unde il ridic
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

LaPeste wrote:carnetul pe numele galie adrian e pe undeva? de unde il ridic
Asa, prietene, da-ti numele intreg !

Carnetul dumitale se afla la sediu, in str.Viesparilor nr.43. Este prima strada paralela str.V.Lascar (aceea unde este restaurantul Rates unde se tineau cafenelele), in sensul dinspre stad.Dinamo spre Bucur Obor.
mihaichi
Posts: 11
Joined: 19 Mar 2010, 10:40

Re: Permise, PG-uri

Post by mihaichi »

Buna ziua,

va deranjez si eu cu "clasica" intrebare, daca pot veni sa ridic doua permise impreuna cu 3 PG-uri fiecare (TL, CL, GR). Permisele si PG-urile sunt pe numele Mihai Chitescu si Vasile Chitescu, iar cererile au fost depuse personal la sediul din Viesparilor, ianainte de 20 martie a.c.

Va multumesc anticipat pentru raspuns,

Cu stima,

Mihai Chitescu
LaPeste
Posts: 16
Joined: 01 Feb 2010, 18:46

Re: Permise, PG-uri

Post by LaPeste »

am tot cautat programul de lucru dar nimic. intre ce ore sau ce zile pot sa ajung?
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Permise, PG-uri

Post by Dumitrescu Iancu »

LaPeste wrote:am tot cautat programul de lucru dar nimic. intre ce ore sau ce zile pot sa ajung?
Dupa-amiza,dupa ora 17.30,eventual cu un telefon inainte!
manu
Posts: 75
Joined: 14 Mar 2010, 12:11

Re: Permise, PG-uri

Post by manu »

De unde pot ridica permisul si cele 4 PG-uri pe numele Marian Manea?

Multumesc
Marian Manea
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permise, PG-uri

Post by cezar »

manu wrote:De unde pot ridica permisul si cele 4 PG-uri pe numele Marian Manea?

Multumesc
Marian Manea
De la sediu, str.Viesparilor nr.43, zilnic (de luni pana vineri, intre orele 17,30-20,00)
fanelul
Posts: 42
Joined: 05 Feb 2010, 23:47

Re: Permise, PG-uri

Post by fanelul »

Bun venit, Manu!
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”