SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Moderator: administrator

Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Claudiu »

Bai fratilor, voi chiar nu selectati clientela? Orice ornitorinc poate posta aici pe limba lui? :o :? :?:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Miyagi »

Bull_Terrier77 wrote:Am incercat sa ,,scap'' de ,,,,,,,DOMNIE''''',,,.. in adresarea catre dumneavoastra dar chiar ai probleme cu :?: tensiunea?????? :?: :!: Exista remedii :!: cu adevarat naturiste...... :!: TESTATE====PERSONAL!!!!!! :!: :!: :!: :!:
Mai testeaza Nenea si alte remedii. Spre exemplu pentru Dunare si Delta exista un club al Dunarenilor unde daca ai reusi sa achiesezi ai obtine si tot felul de informatii decat sa deturnezi aici topicul.
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by ghinozo »

dc sunteti ma rai....este nou venit printre noi...bine ai venit taticule,suntem o clica de dunareni in mare parte,am vazut ca vrei sa pleci la dunare zilele astea...parerea mea este ca ar' trebui sa mai amani cel putin 2 saptamani ptr pescuit in dunare,apa este rece si pestele...fara apetit....poate ceva sanse in canale din dunare,dar...nu stiu ce sa zic,prb este ca vine prihibitia pe 5...deci..ai mare grija,daca ai timp si te-ai plictisit acasa dute la dunare,poate tu ai bulan mai mare
ps. iti dau o bere daca reduci zambareti la 80 la %
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

Sal. Domnule CLAUDIU, sunteti un ,,dragut'', dar pentru chestia cu ---ornitorincul--- , aveti cumva o adresa directa???? Eu nu m-am prins..... nu am inteles despre ce este vorba''''. GHINOZO esti un adevarat, iti multumesc frumos pentru ajutor, daca toti pescarii ar fi la fel de intelegatori.... GEORGEB, dupa cum se vede, am inteles mesajul tau, pe viitor am sa-ti urmez sfatul, toate au un inceput! Toate cele bune tuturor!!!
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Albatrin »

Rog un moderator să "facă curat" în acest topic, deja este prea mult!!!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Claudiu »

Bull_Terrier77 wrote:Sal. Domnule CLAUDIU, sunteti un ,,dragut'', dar pentru chestia cu ---ornitorincul--- , aveti cumva o adresa directa???? Eu nu m-am prins..... nu am inteles despre ce este vorba''''.
Domnule, adresa e cam confuza acum...Vad ca se poate si mai bine, asa ca imi cer scuze pentru confuzia facuta.
User avatar
laurentiu_sonia
Posts: 173
Joined: 22 Mar 2010, 09:49
Location: Bucuresti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by laurentiu_sonia »

Stimati domni/doamne,

Scuze nu am stiut unde sa postez asta, daca are vreun moderator amabilitatea sa mute unde trebuie...

am trecut azi peste Dunare de 2 ori si acu sunt in Tulcea. Nu am mai vazut Dunarea asa crescuta de f mult timp. Cred ca orice excursie la Dunare sau in delta (pe bratele principale) poate fi amanata cu succes. Nu cred ca se va prinde ceva. Minim 2 saptamani mai dureaza...
Sa auzim de bine!
marin1
Posts: 58
Joined: 28 Jan 2010, 19:47

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by marin1 »

doar ca informare as dori sa stiu situatia permiselor si a carnetelor ANPA, cererile sunt depuse dupa data de 15 martie
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by cezar »

marin1 wrote:doar ca informare as dori sa stiu situatia permiselor si a carnetelor ANPA, cererile sunt depuse dupa data de 15 martie
In curand va apare un nou tabel actualizat (azi s-a mers la Giurgiu, maine va fi Buftea etc.); depinde oarecum ci cand dupa 15 martie, dar, in principiu, ar trebui sa aiba ANPA + 2 PG-uri. Care PG-uri...in functie de cand au intrat pe circuit. :!:
User avatar
pescarul33
Posts: 100
Joined: 13 Feb 2010, 18:13

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by pescarul33 »

cezar wrote:
marin1 wrote:doar ca informare as dori sa stiu situatia permiselor si a carnetelor ANPA, cererile sunt depuse dupa data de 15 martie
In curand va apare un nou tabel actualizat (azi s-a mers la Giurgiu, maine va fi Buftea etc.); depinde oarecum ci cand dupa 15 martie, dar, in principiu, ar trebui sa aiba ANPA + 2 PG-uri. Care PG-uri...in functie de cand au intrat pe circuit. :!:
despre cele afisate deja(depuse inainte de 1 martie ) si care au cele 2 pg-uri oltenita si teleorman ce stiti ???
ce stiu sigur: sunt un mare visator !!! ce nu stiu sigur: cand o sa ma trezesc? !!!
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by ghinozo »

1-Parpalea Catalin
2-Tanase Florin Gabriel
3- Chitu Alexandru
4-Marius C. Ghinea
5-Tanasov Viorel
6-Bucau ion
7-Dinulescu Tanase
8-Alexe Iulian
9-Cranta Victor
10- Dobre florin
11-petre Florica
12-Belu Cornel
13-Vlad Ioan Cristan
14-Patrascu Constantin
15-Canipita A Ioan.
16-blidareanu florin



aceasta este ceata mea de razesi buni rai ,astia's ai mei,hei heiiiiii nu te luaaaa de eiiiiii...'cargo'-zicea asa :lol:
Catalin Stoica
Posts: 6
Joined: 29 Mar 2010, 19:14

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Catalin Stoica »

Salutare,

Ce se mai aude cu permisele? Eu am platit luni permisul si am optat doar pt PG-ul de la Giurgiu. As vrea sa stiu cand as putea sa intru macar in posesia permisului ANPA.

Mersi!
PS... parca se zicea ca se mai publica lista actualizata
User avatar
maryoo
Posts: 8
Joined: 16 Feb 2010, 20:01

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by maryoo »

Ce se mai aude de permise si PG-uri.Cand putem sa beneficiem de ele?Am depus prin februarie actele.
POPA MARIUS
PETRE VALENTIN
MIHALACHE MIHAI
DUMITRU TUDOREL

Toti am solicitat si cele 4 PG-uri
multumesc anticipat
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by valic »

maryoo wrote:Ce se mai aude de permise si PG-uri.Cand putem sa beneficiem de ele?Am depus prin februarie actele.
POPA MARIUS
PETRE VALENTIN
MIHALACHE MIHAI
DUMITRU TUDOREL

Toti am solicitat si cele 4 PG-uri
multumesc anticipat
Cred ca de maine va incepe distribuirea.
Cel mai probabil la locul unde ati depus actele si banii.
Urmariti forumul si veti afla sigur.
Valic
0744 644 368
User avatar
maryoo
Posts: 8
Joined: 16 Feb 2010, 20:01

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by maryoo »

Cred ca de maine va incepe distribuirea.
Cel mai probabil la locul unde ati depus actele si banii.
Urmariti forumul si veti afla sigur.[/quote]


Am depus actele si banii la domnul Cezar.
Multumesc pentru informatie
Fir intins pe 2010
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by costin stefanescu »

s-a anuntat deja pe forum ca de maine incepe distribuirea de carnete,in sectiunea 'cafenea' gasesti ce te intereseaza!
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by costin stefanescu »

e bine totusi sa anuntam si aici,deci,de maine se distribuie carnetele cu pg aferente celor care au depus actele pana in 20 martie,fiind vorba de foarte multe carnete va rugam sa va anuntati prezenta maine la cafenea,printr-un telefon la Cristi Albatran ca sa stie si el cate carnete sa aduca si sa nu fie nevoit sa se care cu toate dupa el,va multumim!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by rebeu »

Să vezi ce-ţi "mulţumeşte" Ălbătrân mâine la cafenea :twisted: :twisted: :twisted:
L-ai avansat la rangu' de... gară! :lol: :lol: :lol:
Sper să fiu pe fază s-o filmez :lol: :lol: :lol:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Eugen Fetes »

Sa inteleg ca sunt gata si PG-urile de la Tulcea si Giurgiu?
Ma intereseaza pentru Vladila I. Adrian (pozitia 249 din tabelul afisat in urma cu ceva timp).
0745578278
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by costin stefanescu »

Rebeule,sper ca am loc la tine in masina maine
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”