SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Moderator: administrator

mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by mdd69ro »

cezar wrote:& mdd69

Pai, sa socotim !
Sa zicem ca marti dupa amiaza luam permisele de la Buftea, le personalizam cu numele dvs.(conform evidentelor "beton"), le fotocopiem pentru PG-urile de la Giurgiu si Tulcea care sunt mai curiosi sa va admire permisul ANPA si...din acest moment sunt doua variante :
- va inmanam permisul ANPA, dvs pescuiti unde vreti, dar nu pe granita, pentru ca pastram carnetul ca sa-l trimitem la Giurgiu. Deci, daca va grabiti, cam pe vineri-sambata puteti avea "faimosul cartonas" in buzunar.
- daca nu va grabiti, continuam cu vizele Tulcea si Giurgiu, iar cam spre sfarsitul lunii, primiti intreg pachetul.

Cam asta-i !
e ok, multam fain! ramane spre sfarsitul lunii sa vedem ce si cum...

sanatate maxima!
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
User avatar
maryoo
Posts: 8
Joined: 16 Feb 2010, 20:01

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by maryoo »

vreau sa stiu daca sau ridicat permisele de la buftea si daca pot sa vin sambata sau luni sa il ridic de la dumneavoastra
multumesc
charly
Posts: 70
Joined: 30 Oct 2009, 12:39

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by charly »

Cei care nu au nevoie de PG isi pot ridica permisele ANPA si carnetele pana sambata?Multumesc.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Albatrin »

Primele 250 permisele ANPA au fost ridicate ieri de la filiala din Buftea. Cei ce vor să-şi ridice carnetul de membru şi permisul, fară PG-uri sau cu ce s-a putut obţine până acum,să anunţe până mâine seară, aici pe forum, cu nume şi prenume, precum si locul sau persoana prin care s-a făcut transmiterea documentelor.
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Eugen Fetes »

Fetes Eugen
Panait Viorel

Actele au fost depuse pe Giurgiului la data de... (cand nu a putut veni Dutu). Noi nu avem PG de obtinut si sunt necesare permisele pentru Delta de primavara.
0745578278
fanelul
Posts: 42
Joined: 05 Feb 2010, 23:47

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by fanelul »

Asemenea... Actele depuse pe 16.03, pe Giurgiului la d-l Dutu (Olteanu Florin si Viorel). Avem nevoie de ANPA pt Delta pana saptamana viitoare, fara PG. Multumesc
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Albatrin »

fanelul wrote:Asemenea... Actele depuse pe 16.03, pe Giurgiului la d-l Dutu (Olteanu Florin si Viorel). Avem nevoie de ANPA pt Delta pana saptamana viitoare, fara PG. Multumesc
Adică ieri, să fim serioşi, suntem noi rapizi dar nici chiar aşa, nici măcar nu au ajuns la procesare!!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by mdd69ro »

Albatrin wrote:
fanelul wrote:Asemenea... Actele depuse pe 16.03, pe Giurgiului la d-l Dutu (Olteanu Florin si Viorel). Avem nevoie de ANPA pt Delta pana saptamana viitoare, fara PG. Multumesc
Adică ieri, să fim serioşi, suntem noi rapizi dar nici chiar aşa, nici măcar nu au ajuns la procesare!!!
speedy gonzales :D :lol: :D :lol: :D :lol:
bafta in continuare ;)
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by ALIN66 »

Albatrin wrote:Primele 250 permisele ANPA au fost ridicate ieri de la filiala din Buftea. Cei ce vor să-şi ridice carnetul de membru şi permisul, fară PG-uri sau cu ce s-a putut obţine până acum,să anunţe până mâine seară, aici pe forum, cu nume şi prenume, precum si locul sau persoana prin care s-a făcut transmiterea documentelor.
sa inteleg ca putem ridica permisele ANPA,dar fara carnetele de membru APC21!? :D dar PG poate fi luat fara permisul ANPA? :o ASTEPTAM LISTA CU CEI CARE-SI POT RIDICA doar PERMISUL ANPA! 8-) :D ;)
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
Dragos Sava
Posts: 1
Joined: 12 Mar 2010, 16:10

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Dragos Sava »

Dragos Sava
Am depus actele pe data de 06.03.2010, la magazinul de articole de pescuit din zona Obor.
Multumesc
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Dumitrescu Iancu »

Dragos Sava wrote:Dragos Sava
Am depus actele pe data de 06.03.2010, la magazinul de articole de pescuit din zona Obor.
Multumesc
Domnule Sava,permisele dela ANPA s-au ridicat in ordinea inscrierii in asociatie!Actele dumneavoastra sunt in curs de procesare iar permisul ANPA il puteti avea sapatamana viitoare,dar fara PG-uri.
Repetam:pentru obtinerea fiecarui PG in parte este necesara o perioada de minim 10 zile(legal termenul este de 15 zile).si asta de la preluarea permiselor ANPA.Fiind vorba de 4 PG-uri,rezulta o perioada minima de 40 zile.
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

La Multi Ani!!!! Asta pt. ca intru pt. prima oara In discutii, de cand m-am inscris in acest CLUB!!!!! Permisul ANPA-ul, a aparut..... O.K.!!!!! Credeti ca pot beneficia si de ,,toate'' P.G.-uri(le) ,,,,.... pana la data 05.04.2010???? daca nu sunt ,,rau'' informat .. atunci incepe ,,PROHIBITIA''. Se poate pescui la ,,RAPITOR''????,,, in ,,aceasta '' pohibitie???? In ce perioada este PROHIBITIA la rapitor????? Scuze daca am gresit cu ceva,,,, dar va rog frumos sa ma crede-ti!!!!!!! Sunt un ,,,,,,,ADEVARAT NOVICE'''''''!!!!!!! Semneaza: cu multa stima si deosebit respect, Bull_Terrier77!!!!!!!
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

Scuze ....... intr-o fraza ....... am scris ,,,,,,,POHIBITIE'''''....... inca odata scuze..... sunt ,,,,,,,UN ADEVARAT NOVICE'''''''....... si in pescuit .... dar si in computere.... Inca odata scuze....... Astept raspuns din partea ,,TUTUROR'' celor care se pricep cu adevarat, si care doresc sa ma ajute.... :lol: ,,daca :lol: in :lol: scurt timp :lol: nu :lol: vor :lol: fi :lol: ,,INVIDIOSI'' :lol: pe ,,ale mele ,,,,,,,,SUCCESE..... care este!!!! :lol: !!!!!!!! :lol: !!!!!!!!!!!!!!!! :lol: !!!!!!!!!! :lol:
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

Trimit din sectorul 5,,,,... -----care este,,,,.
User avatar
pescarul33
Posts: 100
Joined: 13 Feb 2010, 18:13

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by pescarul33 »

Craciun Daniel
Rotaru Robert
Celea Constantin
Popa Georgian
Mihai Alexandru
Mihai Gheorghe

actele le-am dat d-lui Dutu, o parte inainte de cafenea si o parte chiar la cafeneaua din 25 februarie
as fi recunoscator sa primesc permisele tot prin intermediul d-lui Dutu (stie dansul cui sa le dea sa ajunga la mine)
Multumesc
ce stiu sigur: sunt un mare visator !!! ce nu stiu sigur: cand o sa ma trezesc? !!!
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

((((((((((Nu dispera ! ia viata asa cum vine ! un sut in dos un pas inainte !!!)))))))))) AI MARE DREPTATE......... Domnule ,,pescarul33'' dar oricat de multe ar fi suturile in fund....... nu tin de ,,,,foame'''''!!!! Poate ma insel??????? Oricum sunt un ,,novice"".........
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Albatrin »

Cei care au depus actele după 15.03.2010 dar până sâmbătă 20.03.2010, vor fi marţi în tabelul pentru permisul ANPA. Cei din prezentul tabel care nu vor şi alte PG-uri decât "ce se vede", să ma contacteze la tel.:0722.880.939(Vod.) sau 0762.724.834(Cos.) sau dacă au lăsat actele la altcineva să-l contacteze pe respectivul!!!
ImageImageImageImageImageImageImage
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
adrian25
Posts: 47
Joined: 15 Mar 2010, 17:53

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by adrian25 »

foarte inteligenta si concisa lista, felicitari!!! abia astept sa ma vad si eu..... ;)
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by ALIN66 »

pe 24 vreau sa plec la o partida pe dunare!imi tre doar permisul ANPA!pot sa-l ridic de la trabucco?
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Albatrin »

ALIN66 wrote:pe 24 vreau sa plec la o partida pe dunare!imi tre doar permisul ANPA!pot sa-l ridic de la trabucco?
Dacă sunteţi în tabelul de mai sus vă puteţi ridica permisul ANPA şi carnetul de membru al asociaţiei sunând la numerele de telefon: 0722.880.939 sau 0762.724.834, dacă nu sunteţi pe tabel, s-ar putea la sfârşitul săptămânii!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”