SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Moderator: administrator

User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by rebeu »

Am un portbagaj... :twisted: :twisted: :twisted:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by costin stefanescu »

daca e asa cum zici tu are sigur pg de Giurgiu,de Tulcea nu are nimeni deocamdata insa acolo n-avem nevoie de carnet si de asta putem sa le dam,probabil ca intr0o saptamana vor fi gata si alea de Tulcea!
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Eugen Fetes »

Atunci sa ramana la voi pana la procurarea celor 4 PG-uri. Si uite asa Pushtanu' cara mai putin un permis la cafenea... :lol:
0745578278
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by costin stefanescu »

oricum nu mai avem nevoie de carnet,tu poti sa vorbesti si la telefon cu Cristi!
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Eugen Fetes »

costin stefanescu wrote:oricum nu mai avem nevoie de carnet,tu poti sa vorbesti si la telefon cu Cristi!
Costin, acel permis nu-i al meu si mi-am luat angajamentul ca il dau cu cele 4 vize, fara sa fac "ț" drumuri. Cand va fi gata sun la Cristi si intru in posesia lui. Important este ca asta sa se intample inainte de sfarsitul perioadei de prohibitie si sa stiu cand este gata varianta castigatoare (cu cele 4 PG-uri).
0745578278
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by danutz »

Scuze ca intervin, sunt nou in asociatie si in sevraj dupa o varga uda.
Pot sa sun pe unul din nr afisate mai sus (deranjez pe dnul Fetes )pentru a vedea cum pot sa intru in posesia permisului maine la cafenea?
Multzam!
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by cezar »

danutz wrote:Scuze ca intervin, sunt nou in asociatie si in sevraj dupa o varga uda.
Pot sa sun pe unul din nr afisate mai sus (deranjez pe dnul Fetes )pentru a vedea cum pot sa intru in posesia permisului maine la cafenea?
Multzam!
Sigur, prietene. Cel mai bine este sa-l suni pe dl.Cristi Nedelcu - 0722.880.939.
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by danutz »

super, Multzam mult celui/celor care s-au ocupat si pt noi astia puturosii(eu unu sunt).
Si vreau sa va anunt ca intamplator am intrat in asociatia PC21 dar deja i-mi place (cred ca am stat prea mult in P21 Regie). PS: nu o luati ca o periere!
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Albatrin »

Cu următoarele carnete de membru APC21, permise ANPA şi avize IJPF Giurgiu, voi fi prezent asta seară la cafeneaua de la Rateş începând cu ora 18.30
Altor doritori, le stau la dispoziţie începând de luni între orele 15.00-18.00, cu programare făcută înainte cu o zi, la tel.0722.880.939 sau 0762.724.834.
Image

Image

Image
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by nexu »

Si Tulcea???... :o
0762 747 895...0732 085 740
User avatar
ady76buc
Posts: 130
Joined: 25 Mar 2010, 00:17
Location: bucuresti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by ady76buc »

salutare la toata lumea.am auzit un zvon care va trebui confirmat de conducere.am inteles ca, a venit patronul baltilor magura 8 si 9 si doreste un parteneriat cu asociatia.la cit mai multe.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by cezar »

ady76buc wrote:salutare la toata lumea.am auzit un zvon care va trebui confirmat de conducere.am inteles ca, a venit patronul baltilor magura 8 si 9 si doreste un parteneriat cu asociatia.la cit mai multe.
Da, este adevarat.
Va fi un parteneriat cu avantaje pentru membrii nostri. :lol: :lol: :lol:
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by mdd69ro »

Toate taxele ;) si actele achitate la copca de la Lilieci, dar nu ma vad pe lista la pg de Giurgiu si Calarasi? Vreo greseala, ceva?
Multumesc!
Mitroi Daniel Dumitru :)
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Albatrin »

mdd69ro wrote:Toate taxele ;) si actele achitate la copca de la Lilieci, dar nu ma vad pe lista la pg de Giurgiu si Calarasi? Vreo greseala, ceva?
Multumesc!
Mitroi Daniel Dumitru :)
Nu, nu este nici o greseală, PG pentru Giurgiu şi Călăraşi există dar pentru Teleorman nu s-a cerut, aş acă nu avea cum să apară pe listă, deoarece pe aceasta erau cuprinşi doar cei ce au toate cele trei vize, respectiv TR, GR şi CL. ;)
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by mdd69ro »

Albatrin wrote:
mdd69ro wrote:Toate taxele ;) si actele achitate la copca de la Lilieci, dar nu ma vad pe lista la pg de Giurgiu si Calarasi? Vreo greseala, ceva?
Multumesc!
Mitroi Daniel Dumitru :)
Nu, nu este nici o greseală, PG pentru Giurgiu şi Călăraşi există dar pentru Teleorman nu s-a cerut, aş acă nu avea cum să apară pe listă, deoarece pe aceasta erau cuprinşi doar cei ce au toate cele trei vize, respectiv TR, GR şi CL. ;)

MULTUMESC!
"Cu următoarele carnete de membru APC21, permise ANPA şi avize IJPF Giurgiu, voi fi prezent asta seară la cafeneaua de la Rateş începând cu ora 18.30"
Cred ca am interpretat eu gresit textul de mai sus sau nu mi-am inchipuit ca poate apare liniuta la Teleorman ;)
Ramine sa realizez eu un contact pentru a intra in posesia lor, urmand ca foita de Tulcea sa o iau cand e gata?

Multumesc inca o data!
Spor la treburi!
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
User avatar
laurentiu_sonia
Posts: 173
Joined: 22 Mar 2010, 09:49
Location: Bucuresti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by laurentiu_sonia »

Ziua buna,

Am vazut un post al lui Cezar la topicul "Cafenea 8 Aprilie"
Mesajde cezar » 07 Apr 2010, 07:59
Se distribuie carneteee !

Toti cei care au depus (acte complete !!!) inainte de 20 martie 2010 sunt rezolvati !

Va asteptam la RATES !
Eram curios care e situatia cu 5 seturi de acte :

Serban Costin, Pleian Bogdan, Vranceanu Viorel si Sonia Laurentiu (depuse pe 16 Martie 2010 in sos. Giurgiului)

Mihaescu Radu-Cezar (depus pe 17 Martie 2010 in bd. Marasesti).

Si apropos, cand e urmatoarea cafenea, pe 22 Aprilie, la Rates? Ca as vrea sa vin...
Sa auzim de bine!
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by costin stefanescu »

Laurentiu,pt un raspuns la intrebarea ta ,suna-l direct pe Cristi Albatran si iti da toate detaliile!
User avatar
laurentiu_sonia
Posts: 173
Joined: 22 Mar 2010, 09:49
Location: Bucuresti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by laurentiu_sonia »

Ok asa am sa fac. Mutumesc
Sa auzim de bine!
Capraru Victor
Posts: 24
Joined: 09 Apr 2010, 20:02

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Capraru Victor »

dle.Laurentiu.O situatie asemanatoare cu a dv.am si eu.Am depus actele pe data de 05.martie,la magazinul de pe sos.Giurgiu,au ajuns la dl.Cristi pe 14.martie!,si cand l-am sunat,ma informat ca s-a rezolvat cu inscrierea in asociatie,cu permisul ANPA si cu PG pt.Calarasi.Pentru celelalte vize(tr,tl si gr) de luni incepe demersul pt. obtinerea lor.Oricum ma asigurat ca pana la inceperea sezonului pe Dunare o sa fie totul rezolvat. Cu respect Victor C.(in caz ca va ajuta aceasta informatie).
adrian25
Posts: 47
Joined: 15 Mar 2010, 17:53

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by adrian25 »

se poate un raspuns cu starea permiselor pt cei care au depus dupa 15 martie? mai ales pe 16 martie in cazul meu, Tutuianu Adrian :oops: , ms si sper info imbucuratoare :|
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”