SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Moderator: administrator

User avatar
mircea60
Posts: 31
Joined: 12 Feb 2010, 20:30

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by mircea60 »

Deci Staicu Mircea ma numesc.V a multumesc.
fanelul
Posts: 42
Joined: 05 Feb 2010, 23:47

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by fanelul »

Ma numesc Florin Olteanu si astept permisul si pt Viorel Olteanu. Nu mi-o luati in nume de rau dar astept permisul ANPA pentru a pleca in Delta si urmaresc forumul zilnic. Intr-un post anterior se vorbea despre un tabel de Marti (care?) iar conversatia cu d-l Nedelcu de azi m-a intristat.
PS: la cafenea am fost la masa "spiningarilor"...
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Miyagi »

fanelul wrote:Ma numesc Florin Olteanu si astept permisul si pt Viorel Olteanu. Nu mi-o luati in nume de rau dar astept permisul ANPA pentru a pleca in Delta si urmaresc forumul zilnic. Intr-un post anterior se vorbea despre un tabel de Marti (care?) iar conversatia cu d-l Nedelcu de azi m-a intristat.
PS: la cafenea am fost la masa "spiningarilor"...
Nuantele de exprimare sau mai bine zis licentele poetice totdeauna dau nastere la replici. Ideal ar fi sa ne cantarim toti vorbele si sa intelegem ca oamenii astia lucreaza in draci de dinaintea aparitiei permiselor ANPA. Doar cine nu-i cunoaste nu stie exact cum de reusesc sa tina pasul cu noi si cu ceea ce au vorbit. Inca odata eu imi exprim dorinta de a da o mana de ajutor daca trebuie. In toata febra atsa e firesc sa mai scape cate un trandafir :D insa dupa prohibitie incolo sunt convins ca toate vor fi scrum.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Albatrin »

Poate unii dintre dumneavoastră au uitat sau n-au citit cu suficientă atenţie:
http://forum.pescarclub21.ro/viewtopic.php?f=13&t=232
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

:D Hello :D ....!!!!! Dintre cei care au mai pescuit pe Dunare,,,,,..... imi poate da cineva ,,UN PONT???'' 1-2 locuri unde se poate merge si cu ;) familia ;) pentru 3-4 zile??? ;) O ruta, un traseu .... ceva care sa ma ajute , sa gasesc locatia cu usurinta!!!!! ,,,,, Si daca ar mai fi si peste,,.... (A mai prins cineva in zona???... ,,CE''??) :?: daca ma puteti ajuta in 2-3 zile ar fi ,,SUPER''!!!!!! :)
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

:) Buna ziua d-le Cezar!!!! Dintr-un mesaj anterior (trimis unui alt pescar) am inteles ca ,,sunteti un pescar=de Dunare=...!!!! imi puteti ,, :idea: VINDE'' :idea: si mie .....UN PONT?????? (((((promit sa ma ,,revansez'' in cadrul urmatoarei --CAFENELE---)))) :arrow: O ruta :arrow: ,,, :arrow: UN traseu :arrow: (stiu ca inseamnaa acelasi ,, :geek: lucru :geek: ''),,, O locatie pentru pescuit ,,... :!: PESCUIT :!: ADEVARAT''''!!!! :!: pe Dunare????? :?: M-ar interesa o locatie pt. 3-4 zile cu familia........ Sa fie ceva in adevaratul sens ... ,,,,,IN NATURA''''!!!!!!!!!!!!! ====== :?: :?: Dumneavoastra ati prins ceva in acea ,,locatie''??? :?: :?: :?: Ce??? (((((in acest caz imi cer scuze ,,,,,,...... sper ca nu sunt indiscret!!!!!!)))) Va rrroooooggggggggggggg....... AJUTATI-MA.............. Semneaza cu mult respect : un :geek: :geek: :geek: ,,ADEVARAT :geek: NOVICE" :geek: :geek: !!!!! :geek: Multumesc ANTICIPAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! In ,,ACEASTA LOCATIE'' Doresc sa ajung , in ziua de LUNI 29.03.2010, si daca pot intra , cu ajutorul dumneavoastra in posesia acestor coordonate ,,, pana Duminica 28.03.2010 orele 23:00,,,,,, AR FI SUPERRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!! Va multumesc.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Miyagi »

Bull_Terrier77 wrote::) Buna ziua d-le Cezar!!!! Dintr-un mesaj anterior (trimis unui alt pescar) am inteles ca ,,sunteti un pescar=de Dunare=...!!!! imi puteti ,, :idea: VINDE'' :idea: si mie .....UN PONT?????? (((((promit sa ma ,,revansez'' in cadrul urmatoarei --CAFENELE---)))) :arrow: O ruta :arrow: ,,, :arrow: UN traseu :arrow: (stiu ca inseamnaa acelasi ,, :geek: lucru :geek: ''),,, O locatie pentru pescuit ,,... :!: PESCUIT :!: ADEVARAT''''!!!! :!: pe Dunare????? :?: M-ar interesa o locatie pt. 3-4 zile cu familia........ Sa fie ceva in adevaratul sens ... ,,,,,IN NATURA''''!!!!!!!!!!!!! ====== :?: :?: Dumneavoastra ati prins ceva in acea ,,locatie''??? :?: :?: :?: Ce??? (((((in acest caz imi cer scuze ,,,,,,...... sper ca nu sunt indiscret!!!!!!)))) Va rrroooooggggggggggggg....... AJUTATI-MA.............. Semneaza cu mult respect : un :geek: :geek: :geek: ,,ADEVARAT :geek: NOVICE" :geek: :geek: !!!!! :geek: Multumesc ANTICIPAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! In ,,ACEASTA LOCATIE'' Doresc sa ajung , in ziua de LUNI 29.03.2010, si daca pot intra , cu ajutorul dumneavoastra in posesia acestor coordonate ,,, pana Duminica 28.03.2010 orele 23:00,,,,,, AR FI SUPERRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!! Va multumesc.
Fratele meu scrie si tu normal ca pana citesc doua strofe din poezia ta le uit pe celelalte doua pe care am apucat deja sa le citesc.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Dumitrescu Iancu »

[quote="Bull_Terrier77"]:) Buna ziua d-le Cezar!!!! Dintr-un mesaj anterior (trimis unui alt pescar) am inteles ca ,,sunteti un pescar=de Dunare=...!!!! imi puteti ,, :idea: VINDE'' :idea: si mie .....UN PONT?????? (((((promit sa ma ,,revansez'' in cadrul urmatoarei --CAFENELE---)))) :arrow: O ruta :arrow: ,,, :arrow: UN traseu :arrow: (stiu ca inseamnaa acelasi ,, :geek: lucru :geek: ''),,, O locatie pentru pescuit ,,... :!: PESCUIT :!: ADEVARAT''''!!!! :!: pe Dunare????? :?: M-ar interesa o locatie pt. 3-4 zile cu familia........ Sa fie ceva in adevaratul sens ... ,,,,,IN NATURA''''!!!!!!!!!!!!! ====== :?: :?: Dumneavoastra ati prins ceva in acea ,,locatie''??? :?: :?: :?: Ce??? (((((in acest caz imi cer scuze ,,,,,,...... sper ca nu sunt indiscret!!!!!!)))) Va rrroooooggggggggggggg....... AJUTATI-MA.............. Semneaza cu mult respect : un :geek: :geek: :geek: ,,ADEVARAT :geek: NOVICE" :geek: :geek: !!!!! :geek: Multumesc ANTICIPAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! In ,,ACEASTA LOCATIE'' Doresc sa ajung , in ziua de LUNI 29.03.2010, si daca pot intra , cu ajutorul dumneavoastra in posesia acestor coordonate ,,, pana Duminica 28.03.2010 orele 23:00,,,,,, AR FI SUPERRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!! Va multumesc.[/quote}


Frate,Cezar se pare ca nu este disponibil cateva zile...Ce fel de locatie vrei sa-ti spuna omul,cand toate informatiile duc la aceeasi concluzie:pe Dunare si in Delta NU se prinde peste deocamdata!Daca te trimite omul intr-un anumit loc si nu vezi coada de peste,cand te intorci il mai si injuri!Apoi spui ca mergi cu familia,ai curaj sa stai la cort sau vrei un loc cu cazare?Orice loc ti-ar indica oricine,nu ai siguranta ca vei prinde si peste!
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

O.K. Domnule Miyagi..... Am sa respect ,,indicatia'' dumneavoastra....... Poate asa .... cineva o sa ma ,, AJUTE''... Multumesc frumos... O zi buna in continuare...!!!!!!!!!!
User avatar
laurentiu_sonia
Posts: 173
Joined: 22 Mar 2010, 09:49
Location: Bucuresti

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by laurentiu_sonia »

Luni dimineata am drum la Tulcea, in oras. Stau pana marti la pranz.

Daca pot ajuta cu ceva (dus carnete la vizat PG sau mai stiu eu ce altceva) dati-mi un telefon la 0745328049.

Daca are cineva de adus ceva de acolo (exclus stupefiante, tigari de contrabanda si alte d-astea... :D ) tot la telefonul ala ma gaseste...
Sa auzim de bine!
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

Am inteles Domnule Dumitrescu Iancu..... Dar nu imi doream decat o locatie unde se poate ajunge cu autoturismul... si daca aceasta locatie ar putea fi ........mai ,,EXOTICA''' pt......., 2-3 zile cu familia la cort....... si daca in ,,,,,,alte timpuri''''' s-a prins si peste......... :? Doar atat imi doresc!!!!!'''' :? Nimic maI MULT. ((((((SI DE INJURAT..... nu poate fi vorba!!!!))))) Oricum cred ca ati glumit... sau au fost cazuri??? O zi buna in continuare.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Dumitrescu Iancu »

In cazul asta fa-le o vizita prietenilor nostri din Iasi,care au instalat deja tabara pe Sfantul Gheorghe!Asadar;
Bucuresti-Tulcea-Nufarul,trecere cu bacul catre Ilgani,faci stanga la coborarea de pe bac,in amonte,si dupa ce treci de satul Ilgani,ochii cat cepele pe stanga digului,pana vezi tabara prietenilor nostri!
Si termina cu "domnia" ca-mi creste tensiunea si nu-i bine! :lol: :lol: :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Dumitrescu Iancu »

laurentiu_sonia wrote:Luni dimineata am drum la Tulcea, in oras. Stau pana marti la pranz.

Daca pot ajuta cu ceva (dus carnete la vizat PG sau mai stiu eu ce altceva) dati-mi un telefon la 0745328049.

Daca are cineva de adus ceva de acolo (exclus stupefiante, tigari de contrabanda si alte d-astea... :D ) tot la telefonul ala ma gaseste...
Multumim de oferta,Laurentiu,ai fost aproape :lol: ,dar avem deja stabilita pentru miercuri intalnirea pentru carnete!
adrian25
Posts: 47
Joined: 15 Mar 2010, 17:53

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by adrian25 »

la vizele de miercuri din Tulcea, vor fi incluse si permisele pt care au fost depuse doc dupa data de 15 martie?
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Dumitrescu Iancu »

adrian25 wrote:la vizele de miercuri din Tulcea, vor fi incluse si permisele pt care au fost depuse doc dupa data de 15 martie?
Nu cred,Adrian,Tulcea este ultima din cele 4 si pleaca tura care are si celelalte 3 vize!
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

A fost anul acesta...... ((((CURANDD))))) Cineva .........pe Dunare ???????? A luat ceva????? :?:
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

cel mai mult m-ar interesa ,,zona'' Giurgiu......... +.....- .... CEVA.... :idea:
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

Hello.... D.I. Ce mai faci ????? Ceva informatii??..... ,,NOI'' despre dunare???
Bull_Terrier77

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by Bull_Terrier77 »

Am incercat sa ,,scap'' de ,,,,,,,DOMNIE''''',,,.. in adresarea catre dumneavoastra dar chiar ai probleme cu :?: tensiunea?????? :?: :!: Exista remedii :!: cu adevarat naturiste...... :!: TESTATE====PERSONAL!!!!!! :!: :!: :!: :!:
georgeb
Posts: 2
Joined: 03 Mar 2010, 12:27

Re: SITUATIA PERMISELOR DE GRANITA (PG)

Post by georgeb »

Bull_Terrier77 wrote:Am incercat sa ,,scap'' de ,,,,,,,DOMNIE''''',,,.. in adresarea catre dumneavoastra dar chiar ai probleme cu :?: tensiunea?????? :?: :!: Exista remedii :!: cu adevarat naturiste...... :!: TESTATE====PERSONAL!!!!!! :!: :!: :!: :!:

Bull Terrier, te rog, incearca si tu sa scrii normal fara atat de multe semne,
ti s-a mai atras atentia dar esti perseverent...sper ca vei reusi sa te incadrezi...

Fir intins!
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”