Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Moderator: administrator

Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Dumitrescu Iancu »

APC 21 deschide,incepand de maine,23 februarie 2010,primul punct de lucru cu publicul!Asadar,va asteptam in zilele de marti,miercuri,joi si vineri,intre orele 17-18 la Magazinul de articole de pescuit CRI-CONS SRL din Sos.Giurgiului nr.24,la circa 300m de City Mall,pe dreapta spre Piata Progresul!
Se primesc cereri de adeziune,se pot plati cotizatii si contravaloarea permisului ANPA,se elibereaza chitante,va putem oferi informatii despre asociatie!
Va asteptam!
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by dutustoica »

Dumitrescu Iancu wrote:APC 21 deschide,incepand de maine,23 februarie 2010,primul punct de lucru cu publicul!Asadar,va asteptam in zilele de marti,miercuri,joi si vineri,intre orele 17-18 la Magazinul de articole de pescuit CRI-CONS SRL din Sos.Giurgiului nr.24,la circa 300m de City Mall,pe dreapta spre Piata Progresul!
Se primesc cereri de adeziune,se pot plati cotizatii si contravaloarea permisului ANPA,se elibereaza chitante,va putem oferi informatii despre asociatie!
Va asteptam!
Aici va stau la dispozitie:
Dutu Stoica (adica eu), marti si miercuri - tel. 0730.013.087
Iancu Dumitrescu, joi si vineri - tel. 0722.430.683

Inafara orelor de mai sus, zilnic de la 09.00 la 17.00 va poate oferi informatii, prietenul si colegul nostru de asociatie, nea Popica.
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by mdd69ro »

Dumitrescu Iancu wrote:APC 21 deschide,incepand de maine,23 februarie 2010,primul punct de lucru cu publicul!Asadar,va asteptam in zilele de marti,miercuri,joi si vineri,intre orele 17-18 la Magazinul de articole de pescuit CRI-CONS SRL din Sos.Giurgiului nr.24,la circa 300m de City Mall,pe dreapta spre Piata Progresul!
Se primesc cereri de adeziune,se pot plati cotizatii si contravaloarea permisului ANPA,se elibereaza chitante,va putem oferi informatii despre asociatie!
Va asteptam!

Pentru membrii Asociatiei, faceti reducere la produse? ;) Daca venim in afara orelor 17-18, putem si cumpara din magazin? :lol:
Se poate pune un banner al vreunei balti cu care asociatia are protocol in magazin? :)
Parca magazinul avea si site. Nu se poate pune aici site-ul?
Stiu ca, la un moment dat, vroiam sa cumpar ceva de la acel magazin si sigur era de pe net :) .

Sanatate maxima!
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Dumitrescu Iancu »

Daniel,magazinul nu este al nostru,noi multumim pentru ca ne gazduiueste,dar nu-i putem cere omului sa ne faca si reduceri! :lol: Deocamdata am inteles ca nu e inca deschis publicului,este un curs de amenajare!Va tinem la curent,si,cand le vom avea de la reprezentantii magazinului,va vom oferi si amanunte
(am scris in anunt ca deschidem un punct de lucru,nu un magazin :evil: ) :lol:
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by mdd69ro »

Deci daca as vrea sa iau ceva de pe site-ul lor, nu ma pot duce la adresa respectiva sa le ridic? :?
Asta e! Era bun si un magazin al Asociatiei, cu reduceri ;) :D
Multumesc de raspuns!

Sanatate maxima!
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by dutustoica »

mdd69ro wrote:

Pentru membrii Asociatiei, faceti reducere la produse? ;) Daca venim in afara orelor 17-18, putem si cumpara din magazin? :lol:
Se poate pune un banner al vreunei balti cu care asociatia are protocol in magazin? :)
Parca magazinul avea si site. Nu se poate pune aici site-ul?
Stiu ca, la un moment dat, vroiam sa cumpar ceva de la acel magazin si sigur era de pe net :) .

Sanatate maxima!
Magazinul este deschis. Ai dreptate, au si magazin online www.cricosfishing.ro . Din ce am vazut eu, au marfa buna si cateva promotii. De asemenea, stau foarte bine si la capitolul nade. Merita o vizita.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Dumitrescu Iancu »

S-a deschis un nou punct de lucru in OBOR.Magazinul de articole de pescuit "Robert Ceapa" primeste zilnic documentele necesare inscrierii in Asociatia noastra!
Magazinul este micut,din termopan,situat pe aleea din spatele pietei agro-alimentare.Se recunoaste usor,fiind singurul distribuitor de produse TRABUCCO din zona!Va asteptam!
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by ALIN66 »

actele necesare inscrierii care sunt?ca vreau sa vin(sa venim pregatiti nu sa alergam de "nebuni")!?
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Dumitrescu Iancu »

ALIN66 wrote:actele necesare inscrierii care sunt?ca vreau sa vin(sa venim pregatiti nu sa alergam de "nebuni")!?
Aline,daca vii astazi intre orele 17-18 la magazinul de pe Giurgiului iti trebuie doar copii dupa CI,restul de documente le completam pe loc!
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by ALIN66 »

dupa 01.03.2010!pe 2 sau 3 martie!si mi-ar fi mai aproape oborul sau viesparilor!apropo au inceput sa fie eliberate permisele ANPA?ca pe 12.03 vreau sa fac o iesire cu un prieten la cernavoda!si vreau sa nu am probleme cu garda de mediu sau cu altcineva ca ma duc sa ma relaxez nu sa ma cert!
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Dumitrescu Iancu »

ALIN66 wrote:dupa 01.03.2010!pe 2 sau 3 martie!si mi-ar fi mai aproape oborul sau viesparilor!apropo au inceput sa fie eliberate permisele ANPA?ca pe 12.03 vreau sa fac o iesire cu un prieten la cernavoda!si vreau sa nu am probleme cu garda de mediu sau cu altcineva ca ma duc sa ma relaxez nu sa ma cert!
ANPA nu aprimt inca permisele de la tipografie... :roll: asa ca nu depinde de noi data inceperii distributiei! :evil:
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by ALIN66 »

ca si anul trecut iar ne ard astai de la ANPA!STIU CA DEPINDEM DE EI!Las ca se intoarce roata! :lol: :lol:
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Miyagi »

ALIN66 wrote:ca si anul trecut iar ne ard astai de la ANPA!STIU CA DEPINDEM DE EI!Las ca se intoarce roata! :lol: :lol:
Nu te considera ars ca fac si ei ce trebuie si cat pot cu resursele si putinu` sprijin pe care-l au.
Din partea mea TOT RESPECTUL fata de ei si de Domnul Gheorghe care-i conduce.
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Adar Marian »

Miyagi wrote: Nu te considera ars ca fac si ei ce trebuie si cat pot cu resursele si putinu` sprijin pe care-l au.
Din partea mea TOT RESPECTUL fata de ei si de Domnul Gheorghe care-i conduce.
Mon cher, habar n-am pe ce criterii iti oferi tu respectul si cui, insa dupa ce ai scris mai sus, chiar ca n-ar trebui sa intereseze pe nimeni, asta din cauza posibilelor surprize.
Pai ia zi-mi: esti tu sigur ca dom' Gheorghe-i sef? Sa fie vorba de acelasi Gheorghe caruia Sarbu i-a cerut demisia pe motiv de incompetenta? Poti sa-mi spui tu, Miyagi, care-s realizarile echipei de conducere a ANPA, ca io nu stiu vreuna.
Nenica, o fi asta un forum, da' parc-ar trebui sa ne dovedim mai reticenti in ce scriem, sa nu ne jucam cu vorbele.
Gabi
Posts: 166
Joined: 25 Oct 2009, 20:34
Location: bucuresti
Contact:

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Gabi »

Iata ce comunica Vasile pe forum APS :

Trimis: Fri Feb 26, 2010 8:03 pm Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

S-au intors primele 200 de permise de la viza de PG pe jud. Calarasi.
Vor fi redirectionate catre Giurgiu.

:?: :?: :?:
Ori visez eu (ca de-abia m-am sculat) ori cineva umbla cu sanacadarca.
chestii socoteli
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Dumitrescu Iancu »

Gabi wrote:Iata ce comunica Vasile pe forum APS :

Trimis: Fri Feb 26, 2010 8:03 pm Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

S-au intors primele 200 de permise de la viza de PG pe jud. Calarasi.
Vor fi redirectionate catre Giurgiu.

:?: :?: :?:
Ori visez eu (ca de-abia m-am sculat) ori cineva umbla cu sanacadarca.
Gabi,e greu de dat o explicatie logica... :oops: Luni dimineata,la ora 8,prima serie de carnete APC21 este programata la Calarasi pt viza PG!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Miyagi »

Adar Marian wrote:
Miyagi wrote: Nu te considera ars ca fac si ei ce trebuie si cat pot cu resursele si putinu` sprijin pe care-l au.
Din partea mea TOT RESPECTUL fata de ei si de Domnul Gheorghe care-i conduce.
Mon cher, habar n-am pe ce criterii iti oferi tu respectul si cui, insa dupa ce ai scris mai sus, chiar ca n-ar trebui sa intereseze pe nimeni, asta din cauza posibilelor surprize.
Pai ia zi-mi: esti tu sigur ca dom' Gheorghe-i sef? Sa fie vorba de acelasi Gheorghe caruia Sarbu i-a cerut demisia pe motiv de incompetenta? Poti sa-mi spui tu, Miyagi, care-s realizarile echipei de conducere a ANPA, ca io nu stiu vreuna.
Nenica, o fi asta un forum, da' parc-ar trebui sa ne dovedim mai reticenti in ce scriem, sa nu ne jucam cu vorbele.
Poi iesi si tu Nenica din casa si dezbatem,da` cu vin nu cu bere ca nu mai beau gazoase de nici un fel.
Una din realizari a fost ca a creat o concurenta AGVPS-ului dand posibilitatea Asociatiilor sa se infiinteze pe aceleasi criterii. Doar cine nu vrea nu-si da seama,iar alta: tu chiar crezi ca Sarbu e expert in evaluari de l-a facut incompetent? Te inseli Nenica daca-i asa. Sarbu nu era decat prietenul vanatorilor din PSD ( el insusi vanator ) si era prea inoportunat de Dl.Gheorghe caruia ii curgea peste prin vene. Asa a castigat AGVPS-ul impotriva ANPA. Sarbu la Agricultura ca-i vanator si nu misca nimeni.
Nu totdeauna esti documentat chiar daca in ecuatia cu doua necunoscute tu esti cel citit si eu guralivu`. Dl.Gheorghe e inca in carti;a fost si este etalon in ANPA pentru cei ce stiu ce-nseamna ANPA. Vezi-i backgroundu`si vezi ce poate omu` si-apoi vorbeste-l.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Dumitrescu Iancu »

Alooo,baietii,nu va-nfierbantati la punctele noastre de lucru,va rog!Dezbateti in alta parte,domnilor,aici avem alte treburi! :lol: :lol: :lol:
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by ALIN66 »

Miyagi wrote:
ALIN66 wrote:ca si anul trecut iar ne ard astai de la ANPA!STIU CA DEPINDEM DE EI!Las ca se intoarce roata! :lol: :lol:
Nu te considera ars ca fac si ei ce trebuie si cat pot cu resursele si putinu` sprijin pe care-l au.
Din partea mea TOT RESPECTUL fata de ei si de Domnul Gheorghe care-i conduce.
scuze dar asa ma simt!din 05.04 timp de doua luni intra in vigoare prohibitia!nu am nimic cu nimeni dar daca tipareau permisele incepand din dec. anul trecut prindeam si noi macar luna martie in plin!dar poate anul asta o sa aiba mai multa clarviziune si claritate in gandire si putin spirit de initiativa si o sa le avem din dec pe cele ptr anul 2011!ca doar legea s-a clarificat!si vb aceea sa vorbim pe alte topicuri nu p-asta!fire-ntinse anul acesta-ti doresc!
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Puncte de lucru cu publicul ale APC21

Post by Adar Marian »

dutustoica wrote: Aici va stau la dispozitie:
Dutu Stoica (adica eu), marti si miercuri - tel. 0730.013.087

Nea Dutule, da' daca vine omu' doar pentr-un clondir de Banisor, se poate? Bine'nteles, cu aviz prealabil si banu-n mana.
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”