Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Moderator: administrator

Locked
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by cezar »

Ne-am gandit să vă propunem următorul program:

Sambata, 13.02.2010

ora 19,00-19,30 Sosirea invitatilor. Palinca + sampanie (la alegere),alune si piscoturi
Fructe asortate.
Pentru cucoane sau "nebautori de palincă", Whisky, Martini etc.
Muzica adecvata.

ora 20,00 Antreuri, aperitive
Muzica in crescendo pentru ca urmeaza:

ora 20,30-21,15 Prima invitatie pentru o repriza de dans

ora 21,30 Concurs "nadire grea"


ora 22,00 Peşte (salau) in sos meuniere. Vin + apa minerala.
Muzica cafe-concert

ora 22,45 Cafea + Tombola (partea I)

0ra 22,55 Plugusorul Pescar Club 21
ora 23,00-23,45 Zi una mai saltareata - muzica populara, ritmata

ora 23,45 Friptura pui+porc cu, cartofi prajiti, garnituri, salate, lipia casei.

ora 00,30 Concurs de dans sau karaoke

ora 01,30 Tombola (partea II)

ora 02,00- 02,45 Dans, dans, dans - spritz, spritz, spritz. Pe masa - produse de patiserie

ora 03,30 Cafele + desert - Tiramisu

ora 3,30-.... Distractie de voie
Muzica variata, inclusiv romante si cantece de "cutit in piept".

Vor mai fi intercalate multe surprize ! ;)

AMR - 2 zile! :lol: :lol: :lol:
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by dutustoica »

Fac o completare.........ora 06.00 - PERINITZA ;) ;) ;) :lol: :lol:
User avatar
fish bone
Posts: 286
Joined: 03 Jan 2010, 20:34

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by fish bone »

Super program!
Dar totusi eu cred ca lucrurile vor sta altfel.
Cu speranta ca Dl Cezar nu se supara, va prezint programul in viziunea mea, dupa ce am participat la ultima cafenea.
Am pastrat orarul dupa principiul: "poti sa inveti o pisica sa faca ce vrea ea":\

ora 19,00-19,30 Sosirea invitatilor. Palinca + sampanie, Whisky, Martini , etc - (nadire grea )
Pentru cucoane sau "nebautori de palincă", alune, piscoturi si fructe asortate.
Muzica adecvata – volumul la sfert

ora 20,00 Antreuri, aperitive
Muzica in crescendo pentru ca urmeaza:

ora 20,30-21,15 Prima si ultima invitatie pentru o repriza de dans pentru ca incepe rapid:

ora 21,30 Concurs "nadire de intretinere”


ora 22,00 Peşte (salau) in sos meuniere. Vin + apa minerala. + Concurs "nadire de intretinere”
Muzica cafe-concert – volumul la jumatate

ora 22,45 Cafea + Tombola (partea I – Doamne ajuta! ) + Concurs "nadire de intretinere”

0ra 22,55 Plugusorul Pescar Club 21 urmat rapid de sorcova (ultimii membri intrati in PC21)
ora 23,00-23,45 Zi una mai saltareata - muzica populara, ritmata + Concurs "nadire de intretinere”

ora 23,45 Friptura pui+porc ("cutit in piept" ca nu stiu cine a luat furculita) cu: cartofi prajiti, garnituri, salate, lipia casei.

ora 00,30 Concurs neprogramat de karaoke – volumul la maxim

ora 01,30 Tombola (partea II - Doamne ajuta!)

ora 02,00- 02,45 spritz, spritz, spritz. Pe masa - produse de patiserie si cativa membri

ora 03,30 Cafele + desert - Tiramisu (pentru acasa) + Concurs "nadire de aiuirea ”

ora 3,30-.... Distractie de voie
Karaoke, inclusiv romante si cantece deochiate.


Vor mai fi intercalate multe surprize – categoric!
ماہی گیری 21 کلب

Liviu
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by rebeu »

Hummm... deşi eu ar trebui să fiu cel mai puţin îngrijorat de data exactă... am o mică mare nedumerire: Măi fraţilor balu' e sâmbătă? sau duminică? :oops: :oops: :oops:

Heeeeiii! :o Linişte acolo'n spate! Încă n-am băut nimic pe ziua de azi! :roll: :roll:

PS: Şi... cam ce ţinută intenţionaţi să... afişaţi?
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by cezar »

rebeu wrote:Hummm... deşi eu ar trebui să fiu cel mai puţin îngrijorat de data exactă... am o mică mare nedumerire: Măi fraţilor balu' e sâmbătă? sau duminică? :oops: :oops: :oops:

Heeeeiii! :o Linişte acolo'n spate! Încă n-am băut nimic pe ziua de azi! :roll: :roll:

PS: Şi... cam ce ţinută intenţionaţi să... afişaţi?
Evident, incepe sambata 13.02 si se termina duminica 14.02

Tinuta este aceea in care te simti bine ! ;)
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by rebeu »

cezar wrote:...
Tinuta este aceea in care te simti bine ! ;)
Hummm... nu mă bag! Io nu vin acolo-n pijama... 8-)
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by dutustoica »

rebeu wrote:
cezar wrote:...
Tinuta este aceea in care te simti bine ! ;)
Hummm... nu mă bag! Io nu vin acolo-n pijama... 8-)
Mai frate cum se mai inseala lumea, cateodata: in ce te priveste, eram sigur ca te simti bine.... fara pijama :lol: :lol: :lol: Pusca si cureaua lata.......... :oops: :oops: :oops:
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by rebeu »

Şi ai mare dreptate Duţule! Dar de când cu burta asta... simt nevoia s-o mai ascund... :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by dutustoica »

rebeu wrote:Şi ai mare dreptate Duţule! Dar de când cu burta asta... simt nevoia s-o mai ascund... :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Prietene, stai linistit. La capitolul asta, te-am depasit demult si cu mult. :roll: :roll: :roll: La fel ca si chelia, burta (la barbat) are farmecul ei......pentru .......femei. Depinde de purtator :lol: :lol: :lol:
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by Albatrin »

dutustoica wrote:
rebeu wrote:Şi ai mare dreptate Duţule! Dar de când cu burta asta... simt nevoia s-o mai ascund... :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Prietene, stai linistit. La capitolul asta, te-am depasit demult si cu mult. :roll: :roll: :roll: La fel ca si chelia, burta (la barbat) are farmecul ei......pentru .......femei. Depinde de purtator :lol: :lol: :lol:
Şi de cum şti să te foloseşti de ea. ;) ;)Image
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by mdd69ro »

Imi pare rau ca nu pot ajunge, dar nu stiu inca daca sunt sau nu membru in Asociatie :lol: :lol: :lol:
Va doresc distractie placuta (cred ca o sa fie, mai ales ca programul e super!!!!!) si atentie mare la "nadirea grea" :twisted:
Sanatate maxima!
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by cezar »

AMR 9 ore ! :lol: :lol: :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by Dumitrescu Iancu »

"Lautarii" sunt pe drum!!!! :lol: :lol: :lol: Baietii au plecat sa aranjeze aparatura! :lol:
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by nexu »

Dumitrescu Iancu wrote:"Lautarii" sunt pe drum!!!! :lol: :lol: :lol: Baietii au plecat sa aranjeze aparatura! :lol:
Va urasc!!!... :evil:
0762 747 895...0732 085 740
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by cezar »

AMR 1 ora si 1/2 ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by Dumitrescu Iancu »

nexu wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:"Lautarii" sunt pe drum!!!! :lol: :lol: :lol: Baietii au plecat sa aranjeze aparatura! :lol:
Va urasc!!!... :evil:
Primul pahar va fi in cinstea ta, Nexule! :lol: :lol: :lol: A venit taxiul!Am plecat! ;) :lol: :lol:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by Miyagi »

mdd69ro wrote:Imi pare rau ca nu pot ajunge, dar nu stiu inca daca sunt sau nu membru in Asociatie :lol: :lol: :lol:
Va doresc distractie placuta (cred ca o sa fie, mai ales ca programul e super!!!!!) si atentie mare la "nadirea grea" :twisted:
Sanatate maxima!
Tinere! arogantele la beton. Data care vine sa nu mai bagi vreun motiv.
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by rebeu »

Hummm... am ajuns acas' după ce-am închis Rateşu' împreună cu Mahoe şi Costin... Duţule... ai plecat mai devreme cu 5 minute împreună cu Geo... asta e... nu vă băgăm la "emeriţi" :lol: :lol: :lol:

Emeriţi... emeriţi dar... mi-am uitat acolo jucăriile, asha că poze... mai pe seară când mă voi învrednici să mă duc să le recuperez... am dat tel... râdea de mine cel care mi-a raspuns... mă dădeam voinic... apropos de ţinut la băutură... asta e... merg la recalificări... Or veni şi pozele-alea...

Care n-ai fost... ai ce rumega un an! Nu m-am mai simţit aşa bine cam de pe la digu' lu' Bosoancă!
Cine nu ştie despre ce vorbesc... tre' să se înscrie la... Academia APC21 (cu ciocu' mic şi pâlnii la urechi) :lol:

V-am pupat, aşa, duminică dis de dimineaţă!
Să fiţi iubiţi!
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Geo
Posts: 465
Joined: 21 Oct 2009, 15:28

Re: Programul de la "Deschide anul, pescare!"

Post by Geo »

A fost, intr-adevar, suuuper !!!
Cine nu a fost acolo are ce regreta ...
Si, vorba cantecului, alta data o s-o facem si mai lata !!!
Sanatosi sa fim, ca la anul cred ca va trebui sa gasim o alta carciuma...Mai mare !!!
Pescuitul = Relaxare în natură
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”