Clubul arbitrilor

Moderator: administrator

dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Clubul arbitrilor

Post by dutustoica »

panciup1957 wrote:Din acest club fac parte numai arbitri?
Petrica, din acest club fac parte membri APC 21 care doresc sa se inscrie in randul arbitrilor.
Daca vrei sa te inscrii, urmatorul pas este.......o vizita la punctul de lucru sau maine la cafenea, pentru a te inscrie in asociatie..
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Clubul arbitrilor

Post by rebeu »

He he... şi eu am întrebat dacă acceptă chibiţi şi-au început miştourile... Acu' dacă s-au rodat pe mine... să vezi ce te-aşteaptă :twisted:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Clubul arbitrilor

Post by dutustoica »

rebeu wrote:He he... şi eu am întrebat dacă acceptă chibiţi şi-au început miştourile... Acu' dacă s-au rodat pe mine... să vezi ce te-aşteaptă :twisted:
Radule, stii destul de bine ca aici nu se face mishto :lol: :lol: :lol: ci mai glumim si noi din cand in cand, unii pe seama altora :oops: :oops: :oops: Si ...culmea...nu se supara nimeni :twisted: :twisted: :twisted: Cu Petrica, n-ai nicio sansa sa-l sperii. In primul rand pentru ca-i catana batrana iar in al doilea, suntem prieteni de ....32 de ani. :o :o :o O viata de om.
Oros Nicolae
Posts: 11
Joined: 15 Feb 2010, 14:21

Re: Clubul arbitrilor

Post by Oros Nicolae »

pe cand prima actiune?!.....
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Clubul arbitrilor

Post by Dumitrescu Iancu »

Daca nu vii maine la cafenea,trimite-mi un numar de telefon pe privat!
Oros Nicolae
Posts: 11
Joined: 15 Feb 2010, 14:21

Re: Clubul arbitrilor

Post by Oros Nicolae »

eu sunt acolo in fiecare Joi!.....am pierdut ordinea :D ...!
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Clubul arbitrilor

Post by Albatrin »

Oros Nicolae wrote:eu sunt acolo in fiecare Joi!.....am pierdut ordinea :D ...!
De mâine numără din două-n două!! :lol: :lol:
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Oros Nicolae
Posts: 11
Joined: 15 Feb 2010, 14:21

Re: Clubul arbitrilor

Post by Oros Nicolae »

m-am laudat degeaba... la "sedinta" de azi nu am reusit sa ajung :(....dar promit ca la urmatoarele nu mai intarzii! :)
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Clubul arbitrilor

Post by Albatrin »

Oros Nicolae wrote:m-am laudat degeaba... la "sedinta" de azi nu am reusit sa ajung :(....dar promit ca la urmatoarele nu mai intarzii! :)
Ce ai pierdut?
Miyagi a "făcut" donatia de 4 staţii radio pentru echipa de arbitrii iar restul de 35-40 de participanţi, au mâncat o pizza, un mic, au băut o bere, un detz de zamă de Bănişor, prin grija prietenului Duţu, au mai plătit o cotizatie pentru ei şi/sau pentru alţi prieteni, au mai schimbat o vorbă, două...
P.S. Nicule ai grijă, urmăreşte forumul, următoarea cafenea s-ar putea să se ţină mai devreme, marţi în loc de joi!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Clubul arbitrilor

Post by Miyagi »

Sa nu-l uitam si pe Puffik si ca ne-am mai facut de-un lider. Apropo: cand se infinteaza clubul de spinning?
Oros Nicolae
Posts: 11
Joined: 15 Feb 2010, 14:21

Re: Clubul arbitrilor

Post by Oros Nicolae »

atunci voi fi acolo si Marti si Joi......pt. siguranta!....voi incerca sa tin pasul cu echipa :) !
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Clubul arbitrilor

Post by Dumitrescu Iancu »

Prieteni,Clubul Arbitrilor organizeaza sambata,20 martie,la Lilieci-la Costel o sedinta de pregatire a arbitrilor,pe care o cuplam si cu o partida de pescuit!
Asadar,ii asteptam pe toti cei interesati (chiar daca nu s-au inscris inca in Club).Fiecare vine cand doreste ca pentru pescuit,la ora 11 ne strangem pt instructaj(max 2 ore) dupa care puteti relua pescuitul!Taxa va fi 0 pentru C&R si 40 lei pentru cei care vor sa retina pestele!Rog pe cei care nu au acces la sectiunea speciala a Clubului sa posteze aici intentia de a participa!
Pe 8 aprilie avem debutul:arbitram prima etapa a CN de Spinning,Liga Open,la Sarulesti!
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Clubul arbitrilor

Post by rosu razvan »

Nene Iancule poti sa ma treci si pe mine prezent la sedinta desi nu sunt arbitru !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Clubul arbitrilor

Post by Albatrin »

rosu razvan wrote:Nene Iancule poti sa ma treci si pe mine prezent la sedinta desi nu sunt arbitru !
Răzvan, muţumim pentru participare şi am rugămintea să ne pregăteşti câteva "monturi", regulamentare şi mai ales "neregulamentare", două năluci, buldo, săltătoare, şti tu mai bine ;) . Mulţi dintre arbitrii sunt noi şi mai ales nu sunt pescari de spinning.
Mulţumiri anticipate!!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
rosu razvan
Posts: 124
Joined: 16 Feb 2010, 10:59
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Clubul arbitrilor

Post by rosu razvan »

Pai tinand cont ca urmeaza o etapa de salau o sa le arat la baieti care sunt monturile "neregulamentare " pentru salau !
Banuiesc ca o sa mai faceti instructaje si pentru cele de clean si asa mai departe !
Fiecare pe la timpu lor !
Daca un om sta 10 ore pe un scaun si se uita la balta e nebun , daca are si o undita in mana e pescar !!!!
rosurazvan2005@yahoo.com - 0765/043430
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Clubul arbitrilor

Post by Albatrin »

rosu razvan wrote:Pai tinand cont ca urmeaza o etapa de salau o sa le arat la baieti care sunt monturile "neregulamentare " pentru salau !
Banuiesc ca o sa mai faceti instructaje si pentru cele de clean si asa mai departe !
Fiecare pe la timpu lor !
Ştiam eu cu cine stau de vorbă! ;)
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Clubul arbitrilor

Post by Miyagi »

Maine dimineata voi pleca singur in masina din Valea Ialomitei - Dr.Taberei,la 6.oo. Daca mai sunt doritori din sectorul 6 va astept
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Clubul arbitrilor

Post by Dumitrescu Iancu »

Ghinozo,ce faci,bre,poluezi atmosfera pe unde nu trebuie?Tu vazusi cum se numeste topicul asta?Nici aici nu scap de tine? pleaca,bre,simpaticule,la corzile(sau coardele? :roll: ) tale,ca acus` te pricopsesc cu-n..ban! :oops: :lol: :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Clubul arbitrilor

Post by Dumitrescu Iancu »

Marinele,poti sa vii si tu,prietene,nu ne suparam!Ba trec sa te si iau maine dimineata,daca vrei! :lol:(asta pentru ca am vazut ca citesti p-acilisa!) :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Clubul arbitrilor

Post by Dumitrescu Iancu »

Domnilor,ne intalnim maine pe Lilieci!
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”