Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Moderator: administrator

PANI 35
Posts: 167
Joined: 10 Jun 2011, 12:48

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by PANI 35 »

O pescuiala reusita cu participanti de nota 10,campingul facut de APC arata foarte bine ,nasol cu ploaia torentiala de joi seara care ne-a tinut in noroi vreo doua zile.Eu in primele doua zile am insistat pe oblete dar se pare ca informatiile au fost false Nu au fost exemplare capitale in zona.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by Albatrin »

laurentiu_sonia wrote:
Albatrin wrote:Aici suntem aşteptaţi !!

Se vede clar ca (pixelul) bannerul albastru e un "trucaj ordinar". Rusine Dinu Patriciu! :lol:
Image

Cred că acum "trucajul ordinar" poate fi interpretat ca o "avanpremieră", nu este aşa domnule Sonia?!?!?!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by Dan T »

.
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by Dan T »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by Dan T »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by Dan T »

Toate fotografiile mele sunt facute cu telefonul. Deoarece cunoscatorii stiu ce a patit anteriorul aparat de vorbit cu pestii, nu am facut fotografii in barca :D
Iar fotografii la pesti eu nu fac. Imi e frica ca le fur sufletul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Decat cateva... :mrgreen:
PANI 35
Posts: 167
Joined: 10 Jun 2011, 12:48

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by PANI 35 »

Nici somnul de doua ore care l-ai prins in barca nu l-ai fotografiat! :lol: :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by cezar »

PANI 35 wrote:O pescuiala reusita cu participanti de nota 10,campingul facut de APC arata foarte bine ,nasol cu ploaia torentiala de joi seara care ne-a tinut in noroi vreo doua zile.Eu in primele doua zile am insistat pe oblete dar se pare ca informatiile au fost false Nu au fost exemplare capitale in zona.
Deh, dacă n-ai dat la coferoane ! ;)
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by Dan T »

PANI 35 wrote:Nici somnul de doua ore care l-ai prins in barca nu l-ai fotografiat! :lol: :lol: :lol: :lol:
Sa nu exageram... 70 minute :D
audi2004
Posts: 89
Joined: 23 Apr 2010, 12:05

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by audi2004 »

felicitari domnilor pentru ceea ce ati realizat la crisan . ma bucur sa fac parte din apc21.poate pe la inceputul lui august am sa ma intilnesc cu citiva dintre dvs daca ajungeti in zona. inca o data felicitari .
PANI 35
Posts: 167
Joined: 10 Jun 2011, 12:48

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by PANI 35 »

cezar wrote:
PANI 35 wrote:O pescuiala reusita cu participanti de nota 10,campingul facut de APC arata foarte bine ,nasol cu ploaia torentiala de joi seara care ne-a tinut in noroi vreo doua zile.Eu in primele doua zile am insistat pe oblete dar se pare ca informatiile au fost false Nu au fost exemplare capitale in zona.
Deh, dacă n-ai dat la coferoane ! ;)
Daca am vazut ca pestelui nu-i plac le-am mancat eu? :lol: :lol: :lol:
User avatar
zgubea
Posts: 232
Joined: 10 Mar 2010, 08:46
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by zgubea »

Bravo Domnilor !!!
Felicitari ''constructorilor'' campingului, celor ce au avut aceasta minunata initiativa, si nu in cele din urma, participantilor.
Imi doresc din tot sufletul sa putem ajunge si noi pentru cateva zile anul acesta, in aceeasi companie, poate chiar mai numeroasa.
Urmaresc cu viu interes anunturile pentru urmatoarea tabara ;)
Dragos Bradatan
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by Dumitrescu Iancu »

zgubea wrote:Bravo Domnilor !!!
Felicitari ''constructorilor'' campingului, celor ce au avut aceasta minunata initiativa, si nu in cele din urma, participantilor.
Imi doresc din tot sufletul sa putem ajunge si noi pentru cateva zile anul acesta, in aceeasi companie, poate chiar mai numeroasa.
Urmaresc cu viu interes anunturile pentru urmatoarea tabara ;)
Dragos, din acest moment locatia este deschisa permanent pentru membrii APC 21, indiferent de numarul de persoane care vor sa se cazeze aici !Tot ce trebuie facut este ca amatorii sa- si anunte intentia si sa intre in posesia voucherului care trebuie prezentat la sosirea in baza...
Armand
Posts: 205
Joined: 27 Oct 2009, 09:37

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by Armand »

Da...poze cu pesti nu aveti?! :D
PANI 35
Posts: 167
Joined: 10 Jun 2011, 12:48

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by PANI 35 »

Avem da nu le aratam :lol: :lol: :lol:
User avatar
zgubea
Posts: 232
Joined: 10 Mar 2010, 08:46
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by zgubea »

Dumitrescu Iancu wrote:
zgubea wrote:Bravo Domnilor !!!
Felicitari ''constructorilor'' campingului, celor ce au avut aceasta minunata initiativa, si nu in cele din urma, participantilor.
Imi doresc din tot sufletul sa putem ajunge si noi pentru cateva zile anul acesta, in aceeasi companie, poate chiar mai numeroasa.
Urmaresc cu viu interes anunturile pentru urmatoarea tabara ;)
Dragos, din acest moment locatia este deschisa permanent pentru membrii APC 21, indiferent de numarul de persoane care vor sa se cazeze aici !Tot ce trebuie facut este ca amatorii sa- si anunte intentia si sa intre in posesia voucherului care trebuie prezentat la sosirea in baza...
Multumesc pt info nene Iancu, cred ca in iulie vom avea 2 saptamani concediu de la d-na Merkel...sper sa reusim sa ajungem si la Crisan cateva zile ;)
Dragos Bradatan
robert_13
Posts: 160
Joined: 19 Jan 2011, 01:10

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by robert_13 »

felicitari pentru ce ati facut, felicitari ca ati reusit o prima iesire!
eu inca ma enervez, asteptand iesirea in delta..
ps- pentru cel care intreba de foto cu capturi, poate nu stie ca pestele e doar un bonus, la orice iesire in delta sau la pescuit, in general.. :lol:
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by laloi »

Frumos... pontonul ala pe care sta Iancu pe un cauciuc cu inca 3 colegi cu lansete e departe de camping? si e cat de cat prinzator daca pescuiesti acolo? tks
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by Mihai Vinturache »

Radule, pontonul respectiv e chiar in fata curtii in care e amenajat campingul, adica circa 25-35 metri de la cort. Si DA, e prinzator daca te pricepi, daca vrea pestele, daca stii sa nadesti, daca ai rabdare, daca ai scule, conditii pe care numai Dutu le indeplineste ! :lol:
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Actiunea Crisan, 6-9 iunie 2013

Post by dutustoica »

Salutare prieteni!
In sfarsit, am ajuns si eu la un calculator.
O sa incep prin a multumi lui Dan, Mircea si Marius pentru efortul de a duce si aduce barcile, pentru faptul ca ne-au asteptat la Gara fluviala ca sa duca bagajele, iar la camping ne-au asteptat cu o tuica de nota 10. Aici vreau sa remarc rapiditatea cu care Mircea s-a integrat in echipa (a fost prima lui iesire cu noi) precum si priceperea si harnicia la tot ce inseamna activitate in camping.
Aceleasi multumiri si celorlalti care au dus greul transportarii bagajelor si nu numai.
Campingul arata bine, partenerul nostru reusind sa depaseasca asteptarile mele, cel putin. Acolo sunt asigurate toate conditiile unei sederi civilizate, cu toalete, apa curenta, iluminat, gratar, aragaze, prize....s.a. pe care le-au enumerat si colegii mei. Mai sunt cateva lucruri de pus la punct, dar una peste alta este o realizare la care trebuie sa amintim si contributia lui Ălbătrân.(Multumim Cristi).
Sunt convins ca tot mai multi membri APC 21 vor apela la aceasta locatie iar in viitorul apropiat vor fi gata si cele doua camere. De asemenea, gazda are si alte proiecte de modernizare a bazei. Magazinul este dotat cu tot ce trebuie, iar preturile sunt absolut acceptabile.
Cat priveste pescuitul, toata lumea a prins peste. Unii din barca, altii de pe mal. Atmosfera a fost excelenta, ca deobicei in APC 21, asa ca eu unul abia astept urmatoarea iesire, mai ales ca mi-am lasat cortul acolo.
Post Reply

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”