Inscrieri pentru Punctul Turistic APC 21/Crisan

Moderator: administrator

User avatar
adrian74
Posts: 32
Joined: 24 Mar 2013, 13:45
Location: Bucuresti

Re: Inscrieri pentru Punctul Turistic APC 21/Crisan

Post by adrian74 »

Ono wrote:Ai probleme de intelegere si la ce ai scris tu si la ce am scris eu. Mai citeste de cateva ori ultimele 3 mesaje. In rest ramane cum ti-am scris.
Sa stii ca tu ai inceput sa ai probleme la ce am scris eu...parca ar fi fost ''laptele tau'' :lol: si crede-ma ca nimeni nu s-a obosit sa scrie ceva urat despre mine sau sa ma jigneasca,inafara de tine,oare de ce?
uite asa pierde acest forum de socializare oameni care vor sa afle lucruri noi,sa socializeze civilizat,sa se inchege prietenii,si multe alte lucruri bune...despre pescuit si nu numai...din cauza unora ca tine si crede-ma ca-mi este foarte usor sa te jignesc,aici,dar nu ma cobor atat de jos...
in speranta ca am fost inteles,ca nu am vrut sa jignesc pe nimeni cu ce am scris,Va multumesc ptr lamuriri
cu deosebit respect, Adrian
fir intins tuturor
niciodata nu spun NICIODATA...
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Inscrieri pentru Punctul Turistic APC 21/Crisan

Post by Ono »

Asta a fost un proiect initiat de asociatie care a functionat anul trecut, cei care au fost s-au simtit bine acolo. N-a mai functionat intelegerea din lipsa doritorilor.

Tu faci tara de rahat ca nu mai functioneaza aceasta intelegere si nu esti in stare sa gasesti o pensiune pe net... apoi te arati a fi foarte sensibil, chiar afectat, cand ti se spune doar sa cauti si vei gasi.
Eu nu vreau sa ti se intample ceva, ca urmare iti recomand, conform Codului Pescarului in Delta: stai calm, respira adanc, schimba momeala.
User avatar
adrian74
Posts: 32
Joined: 24 Mar 2013, 13:45
Location: Bucuresti

Re: Inscrieri pentru Punctul Turistic APC 21/Crisan

Post by adrian74 »

Ono wrote:Asta a fost un proiect initiat de asociatie care a functionat anul trecut, cei care au fost s-au simtit bine acolo. N-a mai functionat intelegerea din lipsa doritorilor.

Tu faci tara de rahat ca nu mai functioneaza aceasta intelegere si nu esti in stare sa gasesti o pensiune pe net... apoi te arati a fi foarte sensibil, chiar afectat, cand ti se spune doar sa cauti si vei gasi.
Eu nu vreau sa ti se intample ceva, ca urmare iti recomand, conform Codului Pescarului in Delta: stai calm, respira adanc, schimba momeala.
:lol: Iti multumesc pentru sfatul legat de Codul Pescarului in Delta si care cred eu,este perfect valabil pe aproape toate baltile cu plata din Romania...
cand am zis ca tara asta este de rahat,m-am referit la tot ce se intampla rau in ea,comparativ cu o iesire in delta,unde mergi in primul rand sa te relaxezi,sa scapi de cotidian,sa pescuiesti linistit,sa uiti de necazuri de greutati,etc si cand am aflat ca nu mai este valabila chestia cu Punctul Turistic APC21\Crisan,am scris acea fraza...am vrut sa merg anul trecut acolo (cred ca mi-am exprimat dorinta aici pe forum)dar din cauza unor probleme personale,nu am putut merge si dupa ce te gandesti la delta 1 an de zile,la un loc anume...afli ca ''nu mai este''
si legat de gasirea unei pensiuni in delta,intradevar,imi este foarte usor sa gasesc,dar crede-ma,in cazul asta,socoteala d-acasa nu se potriveste cu cea din targ (pensiune Delta)...deci nu se compara cu ce ''gasisem aici''...oricum,am primit un mesaj pe privat,vreo 3 telefoane...am fost ajutat si le multumesc pe aceasta cale...
fir intins si sanatate maxima
niciodata nu spun NICIODATA...
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Inscrieri pentru Punctul Turistic APC 21/Crisan

Post by Ono »

De ce nu participi la o actiune organizata de asociatie? E un moment bun de socializare, iar daca nu esti suparacios la maxim din cauza anumitor glume, te poti simti chiar foarte bine.
Fir intins!
User avatar
adrian74
Posts: 32
Joined: 24 Mar 2013, 13:45
Location: Bucuresti

Re: Inscrieri pentru Punctul Turistic APC 21/Crisan

Post by adrian74 »

Ono wrote:De ce nu participi la o actiune organizata de asociatie? E un moment bun de socializare, iar daca nu esti suparacios la maxim din cauza anumitor glume, te poti simti chiar foarte bine.
Fir intins!
Buna ziua
Va multumesc pentru invitatie si pentru,idee in acelasi timp,si va asigur ca incepand de azi voi lua in calcul acest lucru...
voi incerca pe cat posibil sa fiu mai activ aici pe forum si in limita timpului meu liber sper sa se intample si ce ai scris in prima fraza...
numai bine si fir intins
niciodata nu spun NICIODATA...
Post Reply

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”