Cotizatie 2010

Moderator: administrator

LaPeste
Posts: 16
Joined: 01 Feb 2010, 18:46

Re: Cotizatie 2010

Post by LaPeste »

buna ziua sunt cam nou in domeniu de vr-un an.

as dori daca se poate sa devin si eu membru la dumneavoastra si sa pot pescui pe dunare si delta.


nu stiu exact care sunt toate demersurile spuneti-mi va rog cat trebuie sa platesc (care sunt taxele) si unde trebuie sa vin in bucuresti sa depun actele sau ce mai trebuie.


multumesc si astept un raspuns de la dumneavoastra.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cotizatie 2010

Post by Dumitrescu Iancu »

Cristi,il ajuti tu,te rog!Eu inca mai exersez Ctrl C si Ctrl V :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cotizatie 2010

Post by cezar »

LaPeste wrote:buna ziua sunt cam nou in domeniu de vr-un an.

as dori daca se poate sa devin si eu membru la dumneavoastra si sa pot pescui pe dunare si delta.


nu stiu exact care sunt toate demersurile spuneti-mi va rog cat trebuie sa platesc (care sunt taxele) si unde trebuie sa vin in bucuresti sa depun actele sau ce mai trebuie.


multumesc si astept un raspuns de la dumneavoastra.
Inteleg faptul ca sunteti din provincie. Deci, cea mai simpla varianta este sa intrati pe Sectiunea Anunturi, acolo este un topic unde va veti putea clarifica si asupra modului cum se rezolva fara a fi nevoie sa bateti drumul pana la noi. In text, veti gasi cuvantul aici, pe care daca dati click intrati pe formulare de inscriere in asociatie, de PG-uri pe 4 judete, de intrare in club (numai daca doriti, pentru ca nu este obligatoriu).
Completati formularele care corespund optiunii dvs. si le triteti pe email-ul asociatiei, adica pescarclub21@gmail.com.
Separat, trimiteti in contul asociatiei (aveti coordonatele tot acolo, pe baza cuvantului aici) suma corespunzatoare optiunii dvs.

Exemplu : 50 lei (cotizatie asociatie) + 5 lei (cost carnet) + 30 lei (permis ANPA) = 85 lei. Daca sunteti pensionar, in loc de 30 lei ANPA platiti 0 (zero) lei, dar ne trimiteti o copie a ultimului talon de pensie.
Astfel, beneficiati de permis ANPA si PG-uri pe judetele Calarasi, Giurgiu, Teleorman si Tulcea.


Daca optati si pentru vreun club din componenta asociatiei, platiti si o cotizatie la acest club. Dar asta nu-i obligatoriu.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Cotizatie 2010

Post by Albatrin »

Astăzi, la sediul ANPA, am avut plăcerea dar şi surpriza să semnez înscrierea Asociaţiei Pescar Club 21 Bucureşti în „Registrul de evidenţă al asociaţiilor de pescari sportivi pe 2010” !!!
De ce plăcerea? Deoarece cu aceast prilej am putut lăsa şi necesarul de permise ANPA pe 2010 al asociaţiei noastre!!
De ce surpriză? Că mă aşteptam să fim pe la coada listei, ştiut fiind faptul că am fost arătaţi cu degetul precum că am fi nişte "neica nimeni", fără "timbru" şi oarecum "ilegali", dornici să ne căpătuim pe spinarea pescarului dezinformat. Aşa că vă daţi seama ce faţă am făcut când am văzut ca suntem pe PRIMA poziţie.
Prin urmare avem ceva anunţuri NOI de făcut:
-Sunt aşteptaţi toţi membrii înscrişi să achite c/v permisului ANPA, 10 lei studenţi/elevi, doar o copie după ultimul talon de pensie pentru pensionari şi 30 lei pentru ceilalţi.
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cotizatie 2010

Post by Dumitrescu Iancu »

Bravo,Cristi,buna treaba!Deci avem "timbrul ANPA" cu numarul 1[(ca sa citez un bun amic(spor,prietene)] :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cotizatie 2010

Post by cezar »

Dumitrescu Iancu wrote:Bravo,Cristi,buna treaba!Deci avem "timbrul ANPA" cu numarul 1[(ca sa citez un bun amic(spor,prietene)] :lol: :lol: :lol:
Fratilor, aveam un coleg de liceu, asta a dat de vreo 10 ori la facultate, n-a reusit niciodata, dar intotdeauna se inscria primul !

Este bine ca ne-am inscris, bravo, :D dar faptul ca aven numarul 1 sau 7 sau 29 nu conteaza, important este sa facem ceea ce ne-am propus !
LaPeste
Posts: 16
Joined: 01 Feb 2010, 18:46

Re: Cotizatie 2010

Post by LaPeste »

buna ziua


sunt din bucuresti imi pare rau ca am uitat sa precizez asta si sunt student.
LaPeste
Posts: 16
Joined: 01 Feb 2010, 18:46

Re: Cotizatie 2010

Post by LaPeste »

am cautat peste tot sectiunea contact dar nu dau de ea.
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Cotizatie 2010

Post by rebeu »

http://forum.pescarclub21.ro/viewtopic.php?f=13&t=232

Iar ultimul anunţ pentru cafenea aici.

Si ai dreptate... nu există explicit o secţiune contact. Exista pentru membrii deja înscrişi un topic în care fiecare îşi scrie datele de contact. Nu este vizibil decât de membrii clubului.

Sper să te ajute deocamdată ce-i scris mai sus.
Last edited by rebeu on 02 Feb 2010, 20:11, edited 1 time in total.
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cotizatie 2010

Post by cezar »

LaPeste wrote:am cautat peste tot sectiunea contact dar nu dau de ea.
Numai dupa ce te autentifici, apare in josul saitului un nou tronson. Antepenultima sectiune se cheama Contact. La aia ma refer!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cotizatie 2010

Post by Dumitrescu Iancu »

LaPeste wrote:am cautat peste tot sectiunea contact dar nu dau de ea.
Daca nu te descurci,te invitam marti 9-02 la restaurantul Rates,pe strada Vasile Lascar,vis-a-vis de restaurantul chinezesc,intre orele 19-21.Este locul unde ne adunam cam la doua saptamani sa mai vorbin una-alta!Vii cu 65 lei(daca esti student),copie dupa C.I. si ccopie dupa Carnetul de student(sa se vada viza pe anul scolar 2009-2010),restul de cereri le vom avea noi.Te asteptam!
LaPeste
Posts: 16
Joined: 01 Feb 2010, 18:46

Re: Cotizatie 2010

Post by LaPeste »

da mi-am notat.

multumesc. imi puteti da un numar de telefon daca se poate pe privat sa va sun cand ajung acolo? nu stiu la cine la masa trebuie sa vin :)


o seara buna va doresc.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Cotizatie 2010

Post by cezar »

LaPeste wrote:da mi-am notat.

multumesc. imi puteti da un numar de telefon daca se poate pe privat sa va sun cand ajung acolo? nu stiu la cine la masa trebuie sa vin :)


o seara buna va doresc.
Acolo unde vezi o masa mare, cu 25-30 de barbati care vorbesc toti deodata :lol: :lol: :lol:
Il intrebi pe Adi, seful de sala , care sunt pescarii.
Sau ma suni pe mine, la 0728.118.153 (numarul este si asa public)
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cotizatie 2010

Post by Dumitrescu Iancu »

0744858774-Iancu
Intri si vezi care-i cea mai galagioasa masa :lol: :lol: :lol: Dar si cea mai numeroasa ;) :lol: Iar in cel mai rau caz,intrebi un ospatar unde sunt pescarii,ne stiu baietii ca pe un cal breaz!Te asteptam!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cotizatie 2010

Post by Dumitrescu Iancu »

Ha,ha,am postat amandoi in acelasi timp si cam acelasi lucru! ;) :lol:
Cezar,esti acasa?
florica1477
Posts: 21
Joined: 20 Jan 2010, 20:30

Re: Cotizatie 2010

Post by florica1477 »

nenicilor , cred ca o sa imi fac si eu aparitia sa aduc banii de anpa , nu de alta da sa nu mai aiba grija lu finu :) nenea iancu
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Cotizatie 2010

Post by Albatrin »

Şi acum, vorba lu' coana Leana, dovada:
Image
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Cotizatie 2010

Post by Dumitrescu Iancu »

florica1477 wrote:nenicilor , cred ca o sa imi fac si eu aparitia sa aduc banii de anpa , nu de alta da sa nu mai aiba grija lu finu :) nenea iancu
Nasule,ca sa-ti raspund pe acelasi ton,"cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia"! :lol: :lol: Cum nu am de gand sa mor prea curand,nici griji prea mari nu-mi fac! :lol: :lol: :lol: (Mai ales cand e vorba de Ghinozo...cum sa-mi fac griji cand il are pe nasu-sau langa el sa-i dea un sfat...Bun,rau,da` tot sfat se cheama...) :lol: :lol:
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: Cotizatie 2010

Post by Eugen Fetes »

0745578278
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Cotizatie 2010

Post by Albatrin »

Mulţumim Gagimane, boier păjurean ca'ntotdeauna!!! ;) ;) ;)
Numai că amicu' Gheorghe l-a închis, de ce oare??? :shock: :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil:
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”