Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Moderator: administrator

cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by cezar »

Prieteni,

Asociaţia Pescar Club 21 vă propune un Program 2010 amplu şi variat.
Am încercat să chibzuim cat mai bine şi să venim în întampinarea dumneavoastră cu propunerile noastre de petrecere a unor momente plăcute, unde pescuitul să se împletească cu buna dispoziţie, activitatea cu odihna activă, cunoaşterea unor locuri noi de pescuit să fie în echilibru cu abordarea unor locaţii (de acum) clasice.
Precizăm că este un program minimal, făcut pentru a fi derulat în totalitate. Pe parcurs veti avea parte şi de ceva surprize, vom realiza şi acţiuni la cererea dumneavoastră, atunci cand lucrul acesta va fi posibil.
Orice ideea va fi atent analizată, orice sprijin va fi apreciat în mod deosebit.

Aşteptăm să vă...citim.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by cezar »

de paulletta » 19 Noi 2009, 22:59

Cezar scrie: Octombrie

- Concurs amical la crap. –Data exactă, locaţia, regulamentul şi condiţiile de participare vor fi comunicate în timp util în funcţie de situaţia gheţii – responsabili Viorel Neagu (Rubliov) şi Iancu Dumitrescu
- Cafeneaua pescarilor

Sa nu spui ca esti neam cu Nostradamus si ca prevezi ca in Octombrie 2010 va fi gheata... Pentru a invata in viata trebuie sa stii sa asculti.
paulletta

Mesaj mutat aici, unde este locul comentariilor!

In alta ordine de idei, era o simpla greseala de copiere !
Multumesc ca mi-ai atras atentia !
Este singurul tau comentariu ? Eu ma asteptam sa propui o actiune pentru nou-nascuti !
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by cezar »

de zeus » 19 Noi 2009, 23:12

si de ce numai doua zile la BLASOVA....cel putin 5...nu dezerteaza nimeni...fac urat!
p.s. Sunt organizator...asa ca....
Revin.....3 partide de 5 zile...cele doua in plus vor fi la cererea publicului! zeus

Mesaj mutat de moderator !
Observatie : poate vom sta mai mult de cinci zile ! Totul este sa vrea si "solzosii"!
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by Petru Burian »

Parerea unui „neparticipant” notoriu :( :( :(
-- fain planul, realizabil si mai ales conditii de accesibilitate maxima (masina);
Doar o propunere, pur orientativa:
-- in cazul actiunilor cu durata estimata de 4-5 sau 5-7 zile, la inscriere cei care opteaza pt. durata maxima sa precizeze acest lucru => cei veniti de departe si care vor sa stea mai mult, vor fi siguri ca nu raman singuri + vor cunoaste „colectivul” :) :)
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by laloi »

Parerea unui participant amator:
- in primul rand, vreau sa stiu daca apartenenta la APC21 si la oricare din cluburile ei are un aspect restrictiv cu apartenenta si la alta asociatie, si pun aceasta intrebare fara a vrea sa isc vreo polemica, ci doar din ideea care m-a facut sa fiu membru in aceste asociatii, ideea de baza, aceea de a avea oportunitatea unor iesiri la pescuit, asta si in masura in care membrii lor vor sa ma ia la aceste actiuni. Si intreb acest lucru fiindca sper sa imi pot permite si in continuare participarea la cat mai multe actiuni gen Chilia, Macin, Greaca etc, si de aceea as ramane si as cotiza in continuare la amandoua (ce inseamna 50-100 Ron in plus sau in minus, dar numar dublu de oportunitati, asta in masura in care voi vedea in ele oportunitati de interes pt mine...).
- cat priveste programul propriu-zis, ok, nu ma pricep eu sa analizez locatiile propuse, timp si posibilitati sa fie sa le bifez pe toate, dorinta exista, asa cum exista si dorinta de a exista si mai multa "deschidere" si pentru partidele de "duminica", iesirile de o mai scurta durata la o pescuiala amicala.
Va multumesc
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by cezar »

Radule,

Nu exista nici o problema sa devii membru al Asociatiei PescarClub 21, chiar daca esti si ramai membru al altei/altor asociatii.

Iar devenind membru APC 21, poti intra in orice Club aflat sub egida acesteia.
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by laloi »

OK, clar, multumesc... si astept startul inscrierilor ;)
User avatar
gabibrb
Posts: 174
Joined: 06 Jan 2010, 12:40
Location: Constanta

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by gabibrb »

Am vazut programul si imi vine sa urlu. Iar nu pic in tandem cu voi. Poate doar daca se modifica pescuiala din luna august, pentru perioada 8-12, atunci sa am si eu noroc. Altfel... :(
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by cezar »

gabibrb wrote:Am vazut programul si imi vine sa urlu. Iar nu pic in tandem cu voi. Poate doar daca se modifica pescuiala din luna august, pentru perioada 8-12, atunci sa am si eu noroc. Altfel... :(
Programul este orientativ , poate suferi mici modificari +/- o saptamana in privinta datelor !
Tine aproape ! ;)
User avatar
gabibrb
Posts: 174
Joined: 06 Jan 2010, 12:40
Location: Constanta

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by gabibrb »

Sunt cu ochii pe forum...
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by valic »

laloi wrote:OK, clar, multumesc... si astept startul inscrierilor ;)
Startul inscrierilor s-a dat, esti binevenit oricand, doar suna si ne vedem sa-ti dam hartiile solicitate si mult dorite.
In ceea ce priveste calatoriile de scurta durata de duminica, stai linistit ca nu vor lipsi nici acelea.
Tine aproape ..........

Cele bune.
Valic
0744 644 368
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by mdd69ro »

Am postat si in alt topic, dar postez si aici; cred ca e bine si aici si acolo; daca nu e, exista moderatori care vor sti unde sa-l lase :D ; inca nu stiu daca sunt membru, dar sper ca cererea mea sa fie acceptata ;) , de aceea imi permit sa supun atentiei dvs urmatorul subiect:
"A facut Asociatia protocoale cu vreun patron de balta, privind reduceri pentru membrii Asociatiei? Daca da, care sunt acele balti? Daca nu, se pot face, pentru cei ce nu sunt in "cluburi"(eventual tot cu o mica taxa platita Asociatiei sau cu formarea unui "club de stationar)"?"
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
sandu p
Posts: 5
Joined: 31 Oct 2009, 09:45

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by sandu p »

cel mai amplu,cel mai frumos program,felicitari!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by cezar »

sandu p wrote:cel mai amplu,cel mai frumos program,felicitari!
Multumim, Sandule, mai ales ca laudele vin de la un cunoscator !
Iti dorim multe "podiumuri" la competitiile de crap si sa vii uneori alaturi de noi, la o "Dunare" sau "Delta".
Asta te va lega de noi mai mult decat un milion de vorbe.
Toata stima !
sandu p
Posts: 5
Joined: 31 Oct 2009, 09:45

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by sandu p »

cezar wrote:
sandu p wrote:cel mai amplu,cel mai frumos program,felicitari!
Multumim, Sandule, mai ales ca laudele vin de la un cunoscator !
Iti dorim multe "podiumuri" la competitiile de crap si sa vii uneori alaturi de noi, la o "Dunare" sau "Delta".
Asta te va lega de noi mai mult decat un milion de vorbe.
Toata stima !
cat de mult imi doresc sa merg cu voi,si de cati ani...
sper ca anul asta sa reusesc
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by Ono »

Unde poate fi citit Statutul?Actul de Constiutire/de inregistrare al APC21 ?
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by Ono »

Multumesc Adar.
Eu ma asteptam sa vad Statutul complet, asa ar fi normal.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by Albatrin »

Ono,
Numai din raţiuni de spaţiu s-a posta doar un extras. Totul este transparent, nimic la fereală, aşa că vei primi pe e-mail tot statutul, pentru a fi foarte bine informat în caz ca te hotărăşti să ni te alături! ;)
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Comentarii la Programul de activitati pentru 2010

Post by cezar »

Ono wrote:Multumesc Adar.
Eu ma asteptam sa vad Statutul complet, asa ar fi normal.
Ti-l putem da pe mail.

Am pus extrasele importante, nu si clauzele care trebuie preluate obligatoriu din Ord.23/2000 prin copy paste.
Locked

Return to “ANUNTURI PESCAR CLUB 21”