Mulinete ATTAK

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi echipamente pentru pescuit

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Mulinete ATTAK

Post by FAE »

Vind 6 (sase) mulinete ATTAK... ce model sint...nu pot spune ptr. ca nu sint :IO propietarul...un prietem m-a rugat daca se poate sa ii fac anuntul..pretul lor este de 200 RON buc si se vind numai la pachet...separat le vinde cu 270 buc.Mulinetele sint noi achizitionate in martie si au doar o singura pardida de pescuit efectuata.
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Mulinete ATTAK

Post by cezar »

FAE wrote:Vind 6 (sase) mulinete ATTAK... ce model sint...nu pot spune ptr. ca nu sint :IO propietarul...un prietem m-a rugat daca se poate sa ii fac anuntul..pretul lor este de 200 RON buc si se vind numai la pachet...separat le vinde cu 270 buc.Mulinetele sint noi achizitionate in martie si au doar o singura pardida de pescuit efectuata.
Cat iei comision, FAE, ca am si eu cate ceva de vanzare ? :lol: :lol: :lol:
Sau te-ai lansat in afacerea cu scule de pescuit second hand.

Sa nu scrii ca faci si tu un bine, ca ma supar !

Cine ti-a scris postarea, ca prea e corecta (gramatical)? Numai vind se scrie vand, dar...nu se vede din avion!
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Mulinete ATTAK

Post by FAE »

:D SALVE :D
...Cezar ptr. cultura ta generala...postarea este gindita si scrisa de mine...cind nu m-a grabesc si scriu fara a fi presat de timp poti fi sigur ca gresesc putin...dar m-a rog ....trebuia sa iasa cineva "la rampa...cit priveste cuvintul VINZARE...este un pic mai greu...IO" sint de moda veche si i-mi este foarte greu sa scriu cu A din a...daca vrei putem face misto unul de celalalt pina la revelion...am un repertoriu foarte bogat, dar m-a limitez doar la o conversatie ...sa spunem cit de cit in limita acceptabila, chiar nu vreu sa intru in polemici cu tine precum am fost nevoit cu "unele" persoane...nu dau nume.Sint IO" corcitura cum spune-ti voi dar macar fac diferenta intre glume si jigniri...mai mult nu comentez...
Stai linistit ca nu mi-am pus nici-un comision la vinzare, pur si simplu am vrut sa ajut un prieten sa-si vinda sculele...
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Mulinete ATTAK

Post by valibu »

FAE wrote: :D SALVE :D
...Cezar ptr. cultura ta generala...

:roll: :roll: :roll:
da' a gandit, nu gluma!
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: Mulinete ATTAK

Post by modigliani »

Mie mi-a dat cu ,, zecimale " la discutia asta ! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

.........................................................................................................

Una peste alta ..... inteleg ca-i vorba despre .. neshte " mulinete ,, attak " ( las' ca inteleg eu despre ce-i vorba ! Prin eliminare . ) . Dar la fel , stiu pe cineva care vinde unele , tot ,, Attak " , la 85 RON/buc . ....... Acu' .... dracu' stie , .... or fi la fel , or fi altfel , .... mulinete sa fie ! Este suficient ! Fir sa-nfasoare , peste sa dea la aer , serviciu sa faca , ..... alea-alea ! 8-)

FAE , ..... IO nu le vreau ! Stii , era un banc : ,, V-am sunat sa va spun sa nu va bazati pe mine ! " :lol: :lol: :lol:
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Mulinete ATTAK

Post by paulletta »

FAE, mulinetele pe care le vinde prietenul tau sunt m-ai scumpe decat in magazin.
Eu am 4 buc model 6500 si noi in magazin sunt 210ron buc.
Deci poate sa fie model 8500 da oricum tot scumpe sunt ca si alea sunt 238 ron bucata.
Pana la 270 ron bucata cat vrea prietenul tau m-ai e ceva in plus.
Paulletta
Valentin Petrovici

Re: Mulinete ATTAK

Post by Valentin Petrovici »

paulletta wrote:FAE, mulinetele pe care le vinde prietenul tau sunt m-ai scumpe decat in magazin.
Eu am 4 buc model 6500 si noi in magazin sunt 210ron buc.
Deci poate sa fie model 8500 da oricum tot scumpe sunt ca si alea sunt 238 ron bucata.
Pana la 270 ron bucata cat vrea prietenul tau m-ai e ceva in plus.
Vă daţi seama că dacă anunţul este conceput şi mai ales posotat de BULĂ garanţia este ca şi asigurată. Un geniu ca el nu-şi pune obrazul pentru nimicuri. Este ca şi cum cumpăraţi un Mercedes direct din fabrică. Ei acum dacă o ieşi de-o prăjală şi pentru el este vorba de comision. De, este firmă......... privată. TVA , adaos comercial, taxă de tarabă, spor de risc, spor de pagină etc.
User avatar
FAE
Posts: 318
Joined: 28 Oct 2009, 13:37
Location: bucuresti
Contact:

Re: Mulinete ATTAK

Post by FAE »

:D SALVE :D
...Paule...IO" stiu ce dreq sa zic...nu am incercat nici-o data mulinete ATTAK, IO" am BANAX-urile mele ,pur si simplu m-a impac perfect cu ele si se echilibreaza perfect cu "GREBLELE" mele ...inainte aveam OKUMA xr 50...am sa incerc sa ii explic omului ca este mult...sa vedem care este ultimul pret...
...apropo...stiu sigur ca sint luate din Germania, ptr. ca inainte de delegatie nu l-e avea...(el merge foarte des cu mine la pescuit)...daca omul schimba pretul sau mai lasa ceva IO" imediat modific ...sper ca am fost destul de explicit ptr. circotasi.
;) SA TRAITI BINE ;)
SA TRAITI MULT MAI BINE.
Tel: 0722.914.826.
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: Mulinete ATTAK

Post by paulletta »

@Fae, poate afli si ce model de Attak sunt.
Paulletta
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Mulinete ATTAK

Post by cezar »

FAE wrote::D SALVE :D
...Cezar ptr. cultura ta generala...postarea este gindita si scrisa de mine...cind nu m-a grabesc si scriu fara a fi presat de timp poti fi sigur ca gresesc putin...dar m-a rog ....trebuia sa iasa cineva "la rampa...cit priveste cuvintul VINZARE...este un pic mai greu...IO" sint de moda veche si i-mi este foarte greu sa scriu cu A din a...daca vrei putem face misto unul de celalalt pina la revelion...am un repertoriu foarte bogat, dar m-a limitez doar la o conversatie ...sa spunem cit de cit in limita acceptabila, chiar nu vreu sa intru in polemici cu tine precum am fost nevoit cu "unele" persoane...nu dau nume.Sint IO" corcitura cum spune-ti voi dar macar fac diferenta intre glume si jigniri...mai mult nu comentez...
Stai linistit ca nu mi-am pus nici-un comision la vinzare, pur si simplu am vrut sa ajut un prieten sa-si vinda sculele...
;) SA TRAITI BINE ;)
Asa, FAE, asta este clar scris de tine, conform culturii tale generale, ca sa fiu in ton cu tine !

Pana la urma, tu ce i-ai povestit "amicului" tau de pescuit ? Ca forumurile de pescuit sunt un fel de "Congres al Fraierilor", compus din oameni care pun botul la orice ?
Ce dracu, noi n-am fost intarcati cu votca Genocid ca tine, FAE!
Cum sa facem misto unul de altul pana la Revelion, FAE, tu nu ai inteles ca aici un ii fac misto, iar tu incasezi?
Măi, FAE, măi, mai lasa paharul, ca-ti "cauzeaza" !
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare pescuit”