CUMPAR BARCA

Dacă doriţi să cumpăraţi/vindeţi echipamente pentru pescuit

Moderator: dutustoica

Post Reply
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

CUMPAR BARCA

Post by ghinozo »

cumpar barca gonflabila minim 3 metri,placa de motor,podea aluminiu,chila gonflabila-STARE NOUA, DE CALITATE
astept oferte
mr marinel
Posts: 77
Joined: 25 Oct 2009, 23:11
Location: Bucuresti Romania
Contact:

Re: CUMPAR BARCA

Post by mr marinel »

Dute la Florin la Baracuda pe bulevardul Maresesti pe langa Distrigaz sau Gaz de Suez cum ii spune acum. Si altii au mai fost si nu au plecat cu mana goala.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: CUMPAR BARCA

Post by ghinozo »

am 'ajuns' la florin prin sabin...'rapitorii stiu'- si nu am rez nimic cu el,am rezolvat in schimb cu altcineva....imi aduce tot o baracuda dar de 3 m,inca oscilez defapt...de 3 sau de 3,3/...oare au balonu la fel...ma mai gandesc pana maine..






mr marinel wrote:Dute la Florin la Baracuda pe bulevardul Maresesti pe langa Distrigaz sau Gaz de Suez cum ii spune acum. Si altii au mai fost si nu au plecat cu mana goala.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: CUMPAR BARCA

Post by Miyagi »

Bai si eu m-am decis! Cumpar si eu un Zodiac sau Quiksilver de 3oo-3,1o-3,2o m cu motor,la schimb cu choperul MotoGuzzi Nevada 750. Nu ma deranjeaza nici daca e si mai mica. Mai negociem si la un sonar. Cu 5 hernii de disc nu mai pot sa ma dau decat pe apa. Dau spaga cui m-ajuta. ;)
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: CUMPAR BARCA

Post by ghinozo »

bre,probrema rezolvata, mi am achizitionat o baracuda de 3.3 m,are 64 de kile cu tot cu podea...e grea in draci si voluminoasa,acu sa vedem cum se comporta cu motorul yamaha de 4c 4t,sper sa nu trebuiasca sa iau motor mai mare.
topicul se poate inchide...scroafa e moarta in cotet.
v a multumacmac :roll:
Armand
Posts: 205
Joined: 27 Oct 2009, 09:37

Re: CUMPAR BARCA

Post by Armand »

Mariuse! Cu 4 cai o sa iti mearga cu vreo 5-6 km in amonte pe dunare si cu vreo 12-15 la vale.

Daca te miscai si tu mai lent, te luam la o plimbare sa vezi cum merge kingfisheru meu de 3.3 metri si cu motor de 10 cai :mrgreen:

PS: Miyagi, cu hernie de disc nu-ti recomand sa iti iei barca gonflabila si motor! cand esti pe mal de Dunare sau pe vreun taluz (ud eventual) iti trebuie un spate cam cat al lui Arnold in tinerete sa poti duce matahala in siguranta. Pe mine unu ma oboseste de ma indoaie umflatu barcii si pusu pe apa, si apoi stransu si bagatu in masina...
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: CUMPAR BARCA

Post by Miyagi »

Armand wrote:Mariuse! Cu 4 cai o sa iti mearga cu vreo 5-6 km in amonte pe dunare si cu vreo 12-15 la vale.

Daca te miscai si tu mai lent, te luam la o plimbare sa vezi cum merge kingfisheru meu de 3.3 metri si cu motor de 10 cai :mrgreen:

PS: Miyagi, cu hernie de disc nu-ti recomand sa iti iei barca gonflabila si motor! cand esti pe mal de Dunare sau pe vreun taluz (ud eventual) iti trebuie un spate cam cat al lui Arnold in tinerete sa poti duce matahala in siguranta. Pe mine unu ma oboseste de ma indoaie umflatu barcii si pusu pe apa, si apoi stransu si bagatu in masina...
Stiu Da nu mai am voie pe motosaical si ma gandesc ca daca imi iau una mare nu voi merge singur si daca-i mica ma descurc eu. Mercic ca ma ti ancorat in realitate. Eu am mai avut de-aface cu gumele,chiar si cu alea rusesti mai noi. Inclusiv cele de 13 persoane.
Vreau si io fregata mea. :D
User avatar
pescarul33
Posts: 100
Joined: 13 Feb 2010, 18:13

Re: CUMPAR BARCA

Post by pescarul33 »

Miyagi wrote:
Armand wrote:Mariuse! Cu 4 cai o sa iti mearga cu vreo 5-6 km in amonte pe dunare si cu vreo 12-15 la vale.

Daca te miscai si tu mai lent, te luam la o plimbare sa vezi cum merge kingfisheru meu de 3.3 metri si cu motor de 10 cai :mrgreen:

PS: Miyagi, cu hernie de disc nu-ti recomand sa iti iei barca gonflabila si motor! cand esti pe mal de Dunare sau pe vreun taluz (ud eventual) iti trebuie un spate cam cat al lui Arnold in tinerete sa poti duce matahala in siguranta. Pe mine unu ma oboseste de ma indoaie umflatu barcii si pusu pe apa, si apoi stransu si bagatu in masina...
Stiu Da nu mai am voie pe motosaical si ma gandesc ca daca imi iau una mare nu voi merge singur si daca-i mica ma descurc eu. Mercic ca ma ti ancorat in realitate. Eu am mai avut de-aface cu gumele,chiar si cu alea rusesti mai noi. Inclusiv cele de 13 persoane.
Vreau si io fregata mea. :D
daca nu tineti neaparat sa va luati gonflabile si sunteti interesati si de fibra , pe iuliu maniu vis-a-vis de metro este o firma micuta care are modele gata facute sau face la comanda orice model doriti la preturi destul de ok
ce stiu sigur: sunt un mare visator !!! ce nu stiu sigur: cand o sa ma trezesc? !!!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: CUMPAR BARCA

Post by Miyagi »

pescarul33 wrote:
Miyagi wrote:
Armand wrote:Mariuse! Cu 4 cai o sa iti mearga cu vreo 5-6 km in amonte pe dunare si cu vreo 12-15 la vale.

Daca te miscai si tu mai lent, te luam la o plimbare sa vezi cum merge kingfisheru meu de 3.3 metri si cu motor de 10 cai :mrgreen:

PS: Miyagi, cu hernie de disc nu-ti recomand sa iti iei barca gonflabila si motor! cand esti pe mal de Dunare sau pe vreun taluz (ud eventual) iti trebuie un spate cam cat al lui Arnold in tinerete sa poti duce matahala in siguranta. Pe mine unu ma oboseste de ma indoaie umflatu barcii si pusu pe apa, si apoi stransu si bagatu in masina...
Stiu Da nu mai am voie pe motosaical si ma gandesc ca daca imi iau una mare nu voi merge singur si daca-i mica ma descurc eu. Mercic ca ma ti ancorat in realitate. Eu am mai avut de-aface cu gumele,chiar si cu alea rusesti mai noi. Inclusiv cele de 13 persoane.
Vreau si io fregata mea. :D
daca nu tineti neaparat sa va luati gonflabile si sunteti interesati si de fibra , pe iuliu maniu vis-a-vis de metro este o firma micuta care are modele gata facute sau face la comanda orice model doriti la preturi destul de ok
Primesc cumva si motociclete????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Post Reply

Return to “Vânzare-Cumpărare pescuit”